Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pre 17 sat, жућа je rekao/la:

Iste cene kao i prosle godine...

Koji evro gore-dole, kao i obično?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

0.5 evra gore dole...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+1

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+2

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Goa beach je prva plaža na koju smo otišli jednog popodneva, nakon što smo sredili set kvačila i olakšali se za 210€. Mojoj mlađoj devojčici se najviše dopala zbog istraživanja na stenama. Našli krabu i ježiće. Nije jos smetalo kamenje. Prilaz je kamenit i šljunkovit. Postoji i deo sa ležaljkama i beach barom. Nešto su popravljali suncobrane. Plaža je mala i lepa jer bukvalno ispred sebe vidite samo planinu Atos. Mi bili sa prijateljima i srećni što smo sredili auto, pa nam je plaža ostala u sećanju. Čula sam za žurke na Goa beach ali mi smo pobegli sa plsže ranije, jer je uveče iz kiše počeo grad. Blizu je Sartija, pa ostaje da provetite i javnete nam:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/6/2016 at 12:30, Jok@ je rekao/la:

Molim za malu pomoć... Da li može neko nešto da mi kaže o Vili (Kući) Sarti Blue? Interesuje me da li je smeštaj dobar ili da potražim drugi?

Idem 24.07. pa ukoliko je potrebno da menjam smeštaj, da to uradim dok još ima vremena. :unsure:

Hvala unapred!:)

Smestaj je kao sto ga agencija predstavlja skroz korektan. Moze da ti se desi da nemas terasu nego da ti se sto nalazi ispred sobe, to su uglavnom trokrevetne sobe koliko sam primetio. Kuca se nalazi na samom kraju Sartija, do centra imas 1,5 km. Za plazu si vec procitao kakva je. Ne bih ti preporucio da odes u smestaj bar pre 12, jer je pitanje da li ces moci da udjes. Ako te nesto vise interesuje slobodno pitaj, posto sam se vratio pre par dana i bio sam u tom smestaju. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 09/07/2016 at 17:41, slolid05 je rekao/la:

- Orange beach - GPS 40.125367 23.969997 - 12km severno od Sartija. Prelepa plaza, uskog dela sa peskom,sa dosta hlada, na koju treba stici do 9h da bi se zauzelo pristojno mesto uz plazu. Voda je predivna i pogodna za malu decu jedino prilaz do vode je nezgodan jer ima dosta stena.

- Kalamitsi beach - GPS 39.990756 23.989253 - 15km juzno od Sartija. Lepa,siroka i dugacka pescana plaza. Dosta beach barova ali i mesta za postavljanje suncobrana. Obratiti paznju na ovoj plazi postoji i beach bar koji lezaljke naplacuje po satu boravka.

- Klimataria beach - GPS 40.033463 24.009908 - 20km juzno od Sartija. Lepa plaza, sa malo losijim prilazom, ali prikladna za manju decu, sa mestima za postavku suncobrana. Oko ove plaze je bilo dosta prica kako stici,moj savet je ici po datim kordinatama, pored Linaraki plaze. Jeste da je put malo uzi ali uz obazrivost veoma lako se stize i vredi se potruditi.

- Tourkolimnionas beach - GPS 40.035479 24.002469 - 13km juzno od Sartija. Veoma lepa plaza,nedaleko od Linaraki beacha. Pogodna za malu decu. Ima lezaljke, a i mesta za postavku suncobrana. Nasa preporuka.

....

Izvini ali cu morati da dodam male ispravke na tvoju kilometrazu sto se tice plaza. :)

Ako uzmemo kao pocetnu tacku onaj veliki market mislim da se zove Maropulos onda su sledece kilometraze, mozda ce nekome znaciti tih par kilometara za koje te ispravim :)

Orange beach 7,5 km.

Kalamitsi beach 18 km.

Tourkolimnionas beach 8,5 km, ako se ide uz sikia beach, prvo skretanje posle skretanja za Valti beach. Pre same plaze nalazi se skretanje za Klimataria beach, skrece se desno i ide uzbrdo, jedini put. Klimataria beach se nalazi na 1,5 km odatle, uzak asfaltirani put nista strasno. Topla preporuka je Tigania beach na 1 km od Klimataria beach, slabo ko je spominje a po meni vrhunska plaza. Pre samog skretanja za parking na Klimataria beach videcete most, prodjite ispod njega i popnite se uz njega zemljanim putem, kada izadjete na most samo pratite strelice i nema sanse da omasite.

i dodao bih Agridia beach isto slabo spominjana, na skretanju za Valti Beach, lako cete naci, ako idete iz Sartija ka Kalamitsiju, sa leve strane stoji velika reklama Beach bar B.Q, tu se skrene levo ima malo vise od 1 km do plaze, nije toliko los put kao sto je navedeno, osim za one koji vole kola vise od samog sebe :)

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Drugi put dolazimo u Sarti ali ove godine u novi deo,  u vilu Ta Vrahakia. Pročitao sam par informacija i za sada nemamo nikakvih zamerki (nikad nismo ni imali). 

Ono što me zanima je plaža Lagonisi koju nismo prethodni put posetili i da li je ok da povedemo dete od dve godine na pomenutu plažu? 

Prvenstveno me interesuje hlad da bi ga mogli uspavati. :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Igore na brzom odgovoru! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/8/2016 at 23:10, Vlaada je rekao/la:

Vila Ostraco, ako je neko bio samo ukratko, utisci, pozicija, higijena? Hvala

Nista specijalno, ako ne ocekujete previse onda ok :)

Pozicija super, blizu svega, ume da bude bucno uvece doduse pa ako imate problem sa snom necete se usreciti ... :)

Higijena isto prosek...

1/2 i 1/2+1 studio su dosta skuceni :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nigde ne mogu da pronadjem komenare za vilu Janis na plazi ..

Da se nije drugacije zvala, ili tako nesto ? Ne izgleda mi bas kao nova.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Iorana? Ako jeste molim za opis. Mi idemo 13.08. . Hvala unapred

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za info koje su cene za smestaj krajem avgusta, pocetak septembra za studio 2+2dece za 14 dana u novom delu Sartija. Primer vile Ostraco ili Corali. Iskustva?? Hvala))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka