Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

@Webb, znam da se ranije plaćao ulaz na rampi kampa ali je postojala mogućnost free ulaza na plažu preko bočne kapije. Kakva je situacija po tom pitanju ove godine? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ista je priča. Na kapiji je ulaz 3e štim što je naš Grk koji radi na ulazu uputio na ulaz  koji je 100m niže i gde je besplatan ulaz. Doduše nije baš pristupačan prolazi se kroz prilično bujnu vegetaciju ali nije ništa strašno:) za izlazak smo iskoristili zvanični ulaz pa se nismo vraćali kroz to šiblje. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 40 minuta, Webb je rekao/la:

Ista je priča. Na kapiji je ulaz 3e štim što je naš Grk koji radi na ulazu uputio na ulaz  koji je 100m niže i gde je besplatan ulaz. Doduše nije baš pristupačan prolazi se kroz prilično bujnu vegetaciju ali nije ništa strašno:) za izlazak smo iskoristili zvanični ulaz pa se nismo vraćali kroz to šiblje. 

Pozdrav , da li mozda od Sartija ima prevoz npr. kombijem (preko agencije ili tako nesto) do te plaze i do Orange Beach-a ? I ako ima kolika je cena po osobi? 

Pre 11 sati, nije5nego6 je rekao/la:

hvala puno:) mi idemo kolima pa je greh ne obici plaze po sitoniji.inace prvi put idemo

Mi idemo autobusom, ali i mi idemo prvi put tamo :-). Nadam se da ima renta car i sa ne "deru" puno :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Webb je rekao/la:

Ista je priča. Na kapiji je ulaz 3e štim što je naš Grk koji radi na ulazu uputio na ulaz  koji je 100m niže i gde je besplatan ulaz. Doduše nije baš pristupačan prolazi se kroz prilično bujnu vegetaciju ali nije ništa strašno:) za izlazak smo iskoristili zvanični ulaz pa se nismo vraćali kroz to šiblje. 

Možeš li malo bolje da opišeš taj ulaz? Jel to levo u odnosu na ulaznu kapiju? 

Pre 22 minuta, SoneSRB je rekao/la:

Pozdrav , da li mozda od Sartija ima prevoz npr. kombijem (preko agencije ili tako nesto) do te plaze i do Orange Beach-a ? I ako ima kolika je cena po osobi?

Ranijih godina je Astra organizovala prevoz do Oranž beach-a. Najbolje da se kod njih raspitaš. Agencija Siton i Astra travel imaju lokal kod velikog parkinga u Sartiju. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Webb je rekao/la:

Ista je priča. Na kapiji je ulaz 3e štim što je naš Grk koji radi na ulazu uputio na ulaz  koji je 100m niže i gde je besplatan ulaz. Doduše nije baš pristupačan prolazi se kroz prilično bujnu vegetaciju ali nije ništa strašno:) za izlazak smo iskoristili zvanični ulaz pa se nismo vraćali kroz to šiblje. 

Dakle, savet je zaobići regularni prolaz i provući se kolima kroz šiblje?! Ako ste vi uspeli i ako vam se plaža baš sviđa, verujem da će se taj puteljak već nazirati dok mi stignemo za par dana i da ćemo i mi uspeti. Snimak je lep. Vredi posetiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 45 minuta, Tamarenko je rekao/la:

Dakle, savet je zaobići regularni prolaz i provući se kolima kroz šiblje?! Ako ste vi uspeli i ako vam se plaža baš sviđa, verujem da će se taj puteljak već nazirati dok mi stignemo za par dana i da ćemo i mi uspeti. Snimak je lep. Vredi posetiti.

Kad skrenete sa glavnog puta ka plaži (obeleženo znakom) posle 40m se dolazi do glavne kapije gde može da se udje kolima uz plaćanje naravno. Levo od toga u nastavku je zemljani široki put još nekih 200m gde možete kolima bez problema da sidjete i dolazite do ulaza gde može da se udje samo peške i tu se naplaćuje ulaz mi smo tu parkirali auto (ima dovoljno mesta) i od tog ulaza levo ima još jedan koji ide kroz nabujalu vegetaciju ali tu se isključivo peške može proći. I od tog ulaza ima nekih 5 min hoda do same plaže.

 

Evo na slici sam obelzio gde je glavni ulaz, ova suncobranna slici je tacna lokacija drugog ulaza a levo od njega nastavlja put oko kampa kao bi dosli do plaže. Videćete na ogradi stoji znak besplatan ulaz.

Nije nista strasno ni specijlno daleko, bolje za taj novac pojesti gios u Obelisku.

Inace je u Sartiju trenutno izuzetno veika temeratura i UV zračenje pa se opremite kremm za suncane jer po prognozi bice jos gore.

Screenshot_2016-06-19-14-31-06.png

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

3 evra po osobi,ili ulaz bez obzira na broj 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da je 3 eura  po odrasloj osobi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 minut, nole73 je rekao/la:

Ja mislim da je 3 eura  po odrasloj osobi

hvala,da li znas za plazu Platanisi,negde sam procitao da je prvi sat besplatan a posle 3 evra po satu,da li je moguce

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

pre sat vremena, somi992 je rekao/la:

3 evra po osobi,ili ulaz bez obzira na broj 

Po osobi. Za Platinisi ne znam nisam bio ali koliko sam se informisao 3e je ulaz i nema plaćanje po satu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, SoneSRB je rekao/la:

Pozdrav , da li mozda od Sartija ima prevoz npr. kombijem (preko agencije ili tako nesto) do te plaze i do Orange Beach-a ? I ako ima kolika je cena po osobi? 

Mi idemo autobusom, ali i mi idemo prvi put tamo :-). Nadam se da ima renta car i sa ne "deru" puno :D

Astra travel ima prevoz do raznih plaža, a moguće je ići i na izlete kombijem u njihovoj organizaciji. Pogledajte na FB stranici Sitonija na dlanu sve o izletima do Atosa kombi prevozom. Za mene je to još bolje nego krstarenje, ali kada smo mi bili u maju toga nije bilo. Do OB je bilo 6 evra.

Izmenjeno (jaca58)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 20 sata, nije5nego6 je rekao/la:

koliko je udaljena od sartija?:)



Hvala na odgovoru, videcu svakako idem preko Astre tako da onda nece biti problem.  Znam da je Astra dole u Sartiju , a i uopste na Sitoniji  najorganizovanija turisticka agencija,cuo sam mnogo pohvala za njih,zato sam ih i izabrao :)

Izmenjeno (SoneSRB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Astra je dobro organizovana i sve što vam treba oni će vam pomoći :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, somi992 je rekao/la:

hvala,da li znas za plazu Platanisi,negde sam procitao da je prvi sat besplatan a posle 3 evra po satu,da li je moguce

Ranijih godina u junu nisu naplaćivali ulaz već su samo tražili da se na rampi ostavi neki dokument. Naplaćivanja je bilo u julu i tokom sezone po ceni od 3e po osobi nevezano za vreme boravka. Za ovu godinu neznam. U Sartiju sam od 25.6. pa ćemo videti ☺

Izmenjeno (nole73)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podrav. Ima li neko kakvu informaciju o Vili Lena u Sartiju? Nalazi se pored vile Olga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka