Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Ima li jos prodavnica osim tog jednog supermarketa?:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milice bez brige, dok ti odeš u Sarti svi marketi će da rade :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi prosle godine nismo obilazili velike markete sve smo uzimali u manjim koji su nam bili najblizi smestaju i moram priznati da smo prolazili bolje nego sa velikim marketima, iz razloga udjes kupis sta ti treba u velikim ti uvek treba jos nesto vise. Voce i sveze salate smo videli u vise tih manjih da redovno stizu i da je uvek sveze, nama sasvim dovoljno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I u tim manjim marketima često cene budu povoljnije u odnosu na taj veliki market(bivši Arvantidis sada Marinopoulos).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marketa u Sartiju ima desetak. Najpovoljniji, najčešće smo u njemu kupovali, je onaj u blizini autobuske stanice, ima sve što vam treba. Ako nema u njemu nešto, preko puta je drugi koji će sigurno imati. Ulazili smo u sve markete od starog do novog Sartija, onaj na kraju u novom delu je najskuplji, i onda uglavnom kupovali sve, sem hleba i peciva, u ova dva marketa. Mega market je skoro prazan, neka pića, slatkiši, testenine i pirinač i ništa više :( Ako ste motorizovani, i ako biste da uštedite, vi skoknite do Sikije i kupite šta vam treba. Ništa ne brinite, imate sve što vam treba i u Sartiju :) Čak i mesaru u kojoj možete kupiti i jagnjeće i jareće meso :)

Pre 16 sat, Tamarenko je rekao/la:

Meni te cene ležaljki i ostalog zvuče isto kao i prethodnih godina u ostalim delovima Grčke. Još 13 dana pa ćemo videti...:)

Nadam se lepom vremenu i grickanju prošvercovane ,,plazme".

Ako je neko prošao pored vile George, molim utisak. Hvala.

Nosila plazmu, otvorila jednu i pojela pola, ostale vratila :) Ne znam zašto, ali prvi put da mi se nije jela. A nisam jela ni njihove.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama. Puno znači činjenica da ima marketa u samom mestu. Uvek ti nešto zatreba. Posebno kad si sa decom. Motorizovani. U povratku s mini ekskurzija koje planirano svakog dana, ni ubacivanje Sikije nije problem. :))) Jaco58, čitala sam tvoj blog, dopao mi se. Nole hvala na svim korisnim savetima. A dobar je i onaj sajt za vremnsku prognozu i temperaturu vode koju je neko postavio...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Novim,Starim Sunarodnicima koji su Boravili,i nameravaju da borave na Sitoniji.. - Koliko sam uspeo da vidim,Poruke i diskusije na Temu ,,Iznajmljivanja Vozila,Skutera',od novijeg Datuma nema,a kako Polazim prekosutra (13.06.2016),zaista me zanima Koliko stoji iznajmljivanje Vozila i Skutera u Sartiju,i Ono sto je jos Vaznije,sta je Potrebno od Dokumenta,.?!!! Naime,Mi smo resili da Ne idemo sopstvenim kolima zbog Silnih zavrzlama,putokaza,Radova,itd a Zelimo da se Odmorimo,a ne zamaramo,pa makar to znacilo i Voznja cele Noci do Sartij-a. Kako sam Pogledao i Bolje obratio paznju na Plaze,prelepe Plaze juzno i Severno od Sartija,Zanimanje za Iznajmljivanje Vozila ili Skutera kako bi Obisli i neku od Ovih Plaza je postalo ne izbezno,tako da bi mi Svaka Informacija bila Korisna,i Bio bih vam Zahvalan na Njoj,.. Da kazem da Nosim Uobicajena Dokumenta sa Sobom,Vozac sam 15.godina,dakle,dali je i sta Potrebno Posebno od Dokumenata i Sta,i Kolika je Okvirna Cena Vozila,.?!! Hvala napred, Ivan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa onda nema frke,naci cemo vec neki market koji nam odgovara:-)  @nole73Nja,nja ne budi zao jos samo 2 meseca:hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlican link sa LPG stanicama brojnih zemalja kao i brojnim dodatnim informacijama . S obzirom da su nama najzanimljivije LPG stanice u Grcoj, Bugarskoj, i Makedoniji, postavicu te linkove . Uvelicanjem mape detaljno se vidi tacna pozicija  LPG stanica 

LPG u Grckoj http://www.mylpg.eu/stations/greece/map

LPG u Bugarskoj http://www.mylpg.eu/stations/bulgaria

LPG u Makedoniji http://www.mylpg.eu/stations/macedonia

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imajući u vidu prethodni post, za sve one koji imaju nameru da na odmor u Sarti dodju sopstvenim prevozom koji za pogon koristi plin, info da pre ulaza u Sarti postoji pumpa Elin, koja toči plin. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je najbolje parkirati u Sartiju pošto dolazim na 1 dan iz Toronija?Ima li neki javni parking ili gde se ko snadje?Dobio sam preporuku za restoran Avra ili Ayra gde se on nalazi.Hvala i pozdrav svim Sartistima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji uređen veliki javnih parking između starog i novog dela Sartija, ali je parkiranje moguce i na ulici. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, Obilic je rekao/la:

Pozdrav Novim,Starim Sunarodnicima koji su Boravili,i nameravaju da borave na Sitoniji.. - Koliko sam uspeo da vidim,Poruke i diskusije na Temu ,,Iznajmljivanja Vozila,Skutera',od novijeg Datuma nema,a kako Polazim prekosutra (13.06.2016),zaista me zanima Koliko stoji iznajmljivanje Vozila i Skutera u Sartiju,i Ono sto je jos Vaznije,sta je Potrebno od Dokumenta,.?!!! Naime,Mi smo resili da Ne idemo sopstvenim kolima zbog Silnih zavrzlama,putokaza,Radova,itd a Zelimo da se Odmorimo,a ne zamaramo,pa makar to znacilo i Voznja cele Noci do Sartij-a. Kako sam Pogledao i Bolje obratio paznju na Plaze,prelepe Plaze juzno i Severno od Sartija,Zanimanje za Iznajmljivanje Vozila ili Skutera kako bi Obisli i neku od Ovih Plaza je postalo ne izbezno,tako da bi mi Svaka Informacija bila Korisna,i Bio bih vam Zahvalan na Njoj,.. Da kazem da Nosim Uobicajena Dokumenta sa Sobom,Vozac sam 15.godina,dakle,dali je i sta Potrebno Posebno od Dokumenata i Sta,i Kolika je Okvirna Cena Vozila,.?!! Hvala napred, Ivan.

Da probaš preko neta rent a car in Sarti. Sigurno postoji spisak takvih. Ima toga i u mestu možda baš kod agencija koje rade i izlete. Ili da probaš How to rent a car in Sarti? Documents and information Sećam se da je u Pefkohoriju bilo toga. Zbog bicikla znam... Pozdrav

http://www.maplandia.com/sarti

koliko vidim ima u Nikitiju ali sigurna sam da ima i u samom Sartiju. Ova agencija izgleda baš razgranata...

Srećno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Sartiju postoji rent a car i moto rent. Od dokumenata je potrebna važeća vozačka dozvola a moguće je da traže i Međunarodnu vozačku dozvolu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka