Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Cao,

da li mi mozete reci koliko je udaljen Lidl od Sartija?

Hvala!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6.6.2016. at 13:26, jaca58 je rekao/la:

Na temu ležaljki i pića u Sartiju imali smo zgodu sa našim turistkinjama. One su na jednoj plaži platile ležaljke, nisu htele piće. Njih 3 su platile tri ležaljke 9 evra. Sledeći dan su ih ubedili da je bolje da naruče po topli nes jer je on 2,5 evra i da će tako dati manje para. Tog dana su naručile topli nes i opet platile 9 evra. Da li su oni mladji koji su ih savetovali bili simpatičniji i prošli jeftinije, iili su one bile baksuzne, i dalje ne znamo? Mi smo pili po frape, 2 frapea 6 evra, i koristili dve ležaljke i suncobran :) 

U svakom slučaju su bolje prošle. Dobile su i kafu i ležaljke.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 20 minuta, slolid05 je rekao/la:

Cao,

da li mi mozete reci koliko je udaljen Lidl od Sartija?

Hvala!

Lidl je u Nikitiju, oko 40 km. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, marija1234 je rekao/la:

ja bila prva u tom studiu kod Janisa i Atine....extra ce ti biti..klima ti ne treba, imas krevet na sprat...malo su mali studii ako su deca veca, velika terasa i gazde su fantasticni..uzivacete

Hvala puno! Sada mi je lakse! Jos da nas posluzi vreme i uzivancijaaaaaa

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da kazem da je najlepsa jer mnogo njih deli to prvo mesto.Plaza Klimatarija idealna za decu ali i za slikanje jer voda ima prelepu boju.Lepse je nego na snimku.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima. Javljam se iz sartija. Upravo smo se vratili sa plaze 5 steps to the beach i pred polazak posetili plazu klimataria kojoj smo obecali sutrasnji dan. Vreme i voda su odlicni a smesteni smo u Sartija In apart hotelu. Za informaciju lezaljke se nigde ne naplacuju a koriste se iz najmanje jedno pice koje se krecu od 2 eura za jedan sladoled a kafu dobijes za tri uz flasu vode. Hrana u restoranima je prihvatljiva od 12 evra za giros,salatu i dva pica,sasvim dovoljno za dvoje,postoji restoran gde sluze za 7 evra odlicnu porciju orade sa krompir salatom, Palainka od 2 evra,sladoled je od 1 do 1.2 evra kugla i oko 2.5 evra kafa uz vodu i keks u kaficima,

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi troumim se izmedju kuce eleni, dora garden new i ostrakis vile, pa ako neko ima bilo kakav komentara za neku od vila, neka kaze, pomoglo bi. hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni te cene ležaljki i ostalog zvuče isto kao i prethodnih godina u ostalim delovima Grčke. Još 13 dana pa ćemo videti...:)

Nadam se lepom vremenu i grickanju prošvercovane ,,plazme".

Ako je neko prošao pored vile George, molim utisak. Hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja u ponedeljak stizem  u Sarti, pa  mozeete spremiti spisak pitanja a ja cu se poturidi da svima odgovrim :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da ne radi supermrket u Sartiju , bivsi zuti Arvantidis. Ko je tamo molim za potvrdu 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na jednoj od prethodnih stranica objavljena je informacija da se market puni. Ako je to tačno, pre ili kasnije počeće i da radi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretragom nista ne nalazim, da li mozda neko zna da li u Katerina House ima mrezica za komarce? :)

nazalost, nema mesta u Kostasu, kasno smo se setili :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, nole73 je rekao/la:

Na jednoj od prethodnih stranica objavljena je informacija da se market puni. Ako je to tačno, pre ili kasnije počeće i da radi. 

Da ali malopre sam procitao na grupi sitonijanadlanu da ne radi i da se u ozbiljnije kupovine ide u sikiju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka