Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

lepa je pijaca subotom u Sikiji, vredi obici i kupiti njihov divan kozji kackavalj i sir ;) i puno ribe ima i povrca...ima i stvari cipela i kojekakvih dzidzabidza ko voli 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 sati, marija1234 je rekao/la:

lepa je pijaca subotom u Sikiji, vredi obici i kupiti njihov divan kozji kackavalj i sir ;) i puno ribe ima i povrca...ima i stvari cipela i kojekakvih dzidzabidza ko voli 

Kakve su cene sira i kačkavalja, ribe i povrća?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iteresuje me vila kiratsi ako neko moze da kaze nesto vise o smestaju.traziosam celo vece na forumu al ne mogu da nadjem:)ne zanimame polozaj vile vec sam smestaj.unared hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je bilo oko 7e sir a 13e kackavalj...ribu ne kupujem, nisam bas majstor za spremanje, pa idemo u restoran da je jedemo...a povrce pa bude do 1e sve povrce, imaju divne duguljaste patlidzane i paprike lepe i paradajz ...meni su ok cene

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, cene povrća su sasvim prihvatljive. Krompir je 79 centi, a ostalo tu oko 1 evra. Lubenice su trenutno bile 49 centa za kg, ali uvek ima presečenih. Možete kupiti polovinu ili četvrtinu, a slatke su kao med :)

13266105_1020426714673952_1308179476753941042_n.jpg

Vila OLGA u slici :) Trokrevetni studio broj 102 u NP.

DSCN4986.JPG

Izgled studia u OLGI.DSCN4987.thumb.JPG.6782ca071953b3288f480DSCN5008.thumb.JPG.953ddd54944ebb3ebb344

Kuća OLGA slikana s brda :)

DSCN5125.JPG

U kući OLGA su nas sačekali peškiri. Za svakoga po jedan veliki i jedan manji beli, a zajednički šareni za noge. Posteljinu i peškire menjaju na 5 dana. Hodnike i stepenište redovno čiste i peru, a na ulazu u kuću ima tuš sa česmom i crevom. Tu možete oprati noge od peska sa plaže. Gazda, iako nam je na početku delovao rezervisano i strogo, ipak je uvek tu za sve što zatreba a i vodi računa o higijeni i kućnom redu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedno pitanje ( ako sam ga čitajući temu propustio nećete zameriti, nadam se) - ti čuveni talasi, jesu naročito prisutni u neko vreme, tipa avgusta, septembar, ili je to pojava koja jednostavno ide uz Sarti uvek :) ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talasa ima ali nisu stalno prisutni. Da li će biti talasa zavisi isključivo od vremenskih prilika koje im pogoduju tako da ne postoji pravilo kada će ih biti a kada ne. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo sada u maju imali tek malo talasa kad je bio sunčan dan a vetar duvao. Više ih je bilo u novom delu Sartija, ali to su ovakvi kao na slici. Nekada osvane mirno more koje se tek malo mreška, izadjemo na plažu, a onda krene vetar da duva. Jednog dana je duvao jak vetar, spustio temperaturu, sunca nije bilo a ni talasa nije bilo. Pravila nema, ali ovo što smo mi videli je ništa u ondnosu na talase u Sunčevom bregu. Tamo spasioci stalno podižu zastavice zabrane ili opreznog ulaska u more bez dušeka. Od 10 dana tamo je samo 2 dana bila zelena zastavica za slobodan ulazak u more bez talasa.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala kolege putnici na brzom odgovoru :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi da informaciju da li se u u Sartiju voda sa cesme za pice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Stavrula u Sartiju , ako je neko bio da opise ovaj smestaj .

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Više informacija o Stavruli imate ovde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 46 minuta, Webb je rekao/la:

Jel moze neko da mi da informaciju da li se u u Sartiju voda sa cesme za pice?

nije za pice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka