Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pre 12 sati, nole73 je rekao/la:

Sredinom avgusta u Sartiju je velika gužva zbog top sezone a i tada je neki njihov praznik i vašar tako da je ogromna gužva. To sve traje nekoliko dana, zaboravio sam tačan vremenski period, ali do 27. -28. 08. bi trebalo da se broj turista značajno smanji, tako da mislim da ne bi trebalo da bude problema da se nadje smeštaj na licu mesta. E sad, što se tiče cena, pitanje je za koliko će se tada moći naći smeštaj jer su ove godine generalno cene veće,  ali opet to ništa ne mora da znači

15. avgusta je Velika Gospojina i u većini mesta u GR je tada vašar i dosta toga ne radi dok ne prodje služba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎18‎.‎5‎.‎2016 at 8:16, nole73 je rekao/la:

O ovoj kući je više pisano ovde

Hvala puno na odgovoru. Ovo sam videla i pročitala, ali to je jedan jedini post i komentar vezan za ovu vilu. Ne verujem da niko ne zna nešto više.

Hvala u svakom slučaju.

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuća je praktično nova, svega dve sezone je u upotrebi, verovatno zbog toga nema mnogo komentara. Na odličnom je mestu, blizu plaže, blizu starog dela, ima novi nameštaj, to su pozitivne stvari, e sad, videla si slike unutrašnjosti, urađena je u malo drugačijem fazonu,nekome se to svidja a nekome ne, po dostupnom komentaru, unutrašnjost nije baš prostrana, što su neke mane.Ako imaš neke nedoumice najbolje je da pozoveš Astru i da pokušaš da ih otkloniš.  Na tebi je odluka. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno.

 

Pozz

Izmenjeno (suki)
nema potrebe da se citira post iznad vaseg
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Htela sam da pitam da li je neko bio u vili Mare monti u Sartiju ,zanima me kakva je plaza ispred i koja udaljenost i najvise me interesuje kakva je higijena posto idem sa dvoje male dece?I da cula sam da nema tople vode?Isto tako me interesuje da li je neko boravio u vili blue sarti i kakvi su utisci?Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

greska

Izmenjeno (vekim)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u nedelju u Sarti, da li se neko kupa u moru? Tj. da li je voda makar mlaka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupa se sigurno... Imas slike...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, жућа je rekao/la:

Kupa se sigurno... Imas slike...

Veliko hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

moj klip, Sarti, leto 2014.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,
Moze li mi neko reci gde je najbolja hrana u Sartiju (Restorani,fast food)? Ima li neki super market poput Lidl-a ?  I po vama koji je najbolji izlet :-) ? 

Hvala unapred ;-) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima veliki market ali cujem da je jos prazan ali ima puno malih marketa...ima veci u Sikiji koja je blizu, a kad krenes ka Sartiju imas Lidl u Nikitiju, pa svrati i nakupuj pa si miran . Fast food Obelix je po meni najbolji, imaju grcki meni za dvoje 12e, meso salate , tortilje i dva pica...restoaran za ozbiljnu klopu Ta vrahakia, na pocetku starog Sartija, na pocetku setalista...sladoled kod Italijana i pica na parce kod njega...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, marija1234 je rekao/la:

ima veliki market ali cujem da je jos prazan ali ima puno malih marketa...ima veci u Sikiji koja je blizu, a kad krenes ka Sartiju imas Lidl u Nikitiju, pa svrati i nakupuj pa si miran . Fast food Obelix je po meni najbolji, imaju grcki meni za dvoje 12e, meso salate , tortilje i dva pica...restoaran za ozbiljnu klopu Ta vrahakia, na pocetku starog Sartija, na pocetku setalista...sladoled kod Italijana i pica na parce kod njega...

Hvala puno na odgovoru <3 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

marija objasnila :D ...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka