Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Danas sam stavio predrezervaciju na vili Eleni bivsa vila Simos (koliko sam skapirao)...do ponedeljka moram da odlucim da li je to to sto sam trazio...procitao sam neke postove o vili ali ako neko ima sveze info bio bih jako zahvalan za bilo kakve informacije. P.S prvi put mi je da idem u Sarti pa neskode ni info o samom gradu i cenam gde kupovati...prvenstveno mislim na prodavnice, pekare i picerije. Unapred zahvalan Aleksandar Arandjelovac

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kad krenes za Sarti, ako ides svojim kolima , svrati u lidl u Nikiti i nakupuj sta ti treba jer je dosta povoljnije ;) ali ne sikiraj se ima u Sartiju puno prodavnica, jedna bas velika i puno manjih tako da je snabdevanje ok....u novom delu ti je plicak a u starom delu je odmah dubina ;) ....uvece je bas zivo i zanimljivo...ima divan sladoled kod italijana i on drzi u glavnoj ulici i pizzeriju koja ima super klopu, takodje je Obelix preporuka za klopu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je u novom delu Sartija? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, to je na samom kraju novog dela Sartija prema delu Sarti beach

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec sam citala nesto o Azalea hotelu, da li moze neko da mi kaze gde se tacno nalazi , koliko je daleko od starog Sartija? Da li ima na plazi  u blizini njega kafic sa lezaljkama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

azalea je u Novom Sartiju, i ima jedno 600m do centra, znaci blizu :) ko i sve u Sartiju, u tom delu je lepa plaza, ima plicak za decu....o smestaju nemam pojma, samo znam da je ok lokacija, da je mirno i tiho, i da je blizu plaza, jedno 150m od plaze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija , hvala, zeleli smo da smo na plazi Novog Sartija zbog malog deteta, a da nismo predaleko od starog dela zbog vecernje setnje , restorana,  prodavnica. ..

Smestaj se po recima vlasnika renovira.Mi idemo krajem Avgusta.Rezervisali smo.Ako je neko bio u samom hotelu volela bih da cujem utiske.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

prvi put letujem u Sartiju, pa me zanima da li neko ima iskustvo vezano za vilu Grigoris.

Unapred hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O ovoj kući je više pisano ovde

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nece da citaju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam Sarti jos pocetkom godine, i kao ne znam da li cu na more ove godine, ovo ono, i sad kad sam ipak odlucila da idemo i volela bih bas Sarti, zovem agencije, a ono nema mesta. Planiram za kraj avgusta od 27-28, autom da idemo.Vidim da su bas visoke cene smestaja preko agencije, skuplje nego za druga mesta.

Zanima me kakva je situacija naci smestaj na licu mesta u tom periodu i kakve su cene za dvokrevetni apartman? Ako imate neku preporuku...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre dve godine trazili smestaj na licu mesta,sredina avgusta. Gazdarica kod koje smo mi bili je naplacivala 60e  cetvorokrevetni studio 55 trokrevetni i 50 dvokrevetni. Mnogo je skupo i mi smo dugo trazili smestaj...oko tri sata. Guzva je velika

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sredinom avgusta u Sartiju je velika gužva zbog top sezone a i tada je neki njihov praznik i vašar tako da je ogromna gužva. To sve traje nekoliko dana, zaboravio sam tačan vremenski period, ali do 27. -28. 08. bi trebalo da se broj turista značajno smanji, tako da mislim da ne bi trebalo da bude problema da se nadje smeštaj na licu mesta. E sad, što se tiče cena, pitanje je za koliko će se tada moći naći smeštaj jer su ove godine generalno cene veće,  ali opet to ništa ne mora da znači

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.