Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

ja bila odmah pored kod Uranije, ono lepo uredjeno dvoriste sa fontanom....dve godine uzastopno ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel to beše Renia? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gle Asterie. :-) A ima i parkinga ispred...da li je to za goste ili ko kako stigne?! :-)Nije daleko od plaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispred hotela remezzo dežura gazdarica i čuva parking za svoje goste, a to nije bio slučaj kod asterije, već je parkirao ko je našo slobodno mesto. Do plaže ima oko 200m . 

Izmenjeno (nole73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 28 minuta, nole73 je rekao/la:

Jel to beše Renia? 

da

mada bude guzva za parking...ima dosta gostiju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, parking je problematičan u tom delu u julu i avgustu. U tom periodu ne može uvek da se nadje mesto ispred kuće pa mora okolo da se traži. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drustvo, prvi put idem u Sarti i na Sitoniju uopste pa mi je potrebna mala pomoc oko odabira vile. Malo sam citao ovu temu ali mnogo informacija i sve se izmesa. Konkretno me interesuje Sky Hotel. Rezervisao sam preko Bookinga ali uz mogucnost otkazivanja. Po recenzijama vidim da ga svi hvale ali rekoh da proverim jos malo. Za Sarti nema Google maps pa ne mogu lepo da istrazim sve. Koliko sam shvatio, postoje stari i novi Sarti i neki beach ili sta vec? Koji je deo kakav sto se tice plaze i koji je najblizi centru tj tom nekom centralnom mestu sto se tice nocnih desavanja? Izvinjavam se sto pitam opet jer je sigurno vec pisano ali nikako da pohvatam :) 

Malo su mi cudni datumi kada idem u junu pa vecina agencija mi otpada. Nesto sam gledao na brzinu i vile koje imaju moje datume preko agencija su Akis new i Sarti Inn. Inace, ja sam planirao od 6-16 juna ali preko agencija mi jedino odgovara 4-14 juna. Da li je neka od ove 2 vile bolja od Sky Hotela? Inace, idem sa devojkom i hteli bi smo da su nam i plaza i centar blizu (ne mora bukvalno blizu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sky hotel je super, bar spolja, nisam ulazila, lokacija ne moze bolja, na pola puta izmedju starog i novog dela, mir i tisina jer nije na glavnoj ulici, centar je na 2min plaza isto toliko...super si izabrao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija je u pravu, odlična lokacija. Sky hotel je u ponudi i preko nikane po ceni od 35 e u junu, čisto da uporedis sa ponudom koju si dobio. Sarti inn je odličan smeštaj sa bazenom u starom delu, dok je akis poprilično daleko, preko magistrale. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za  iskusne,  gde je najbolji giros u Sartiju ?:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala drustvo na odgovorima :) 

A jel mi bolje da pojurim Sarti inn ili da ostanem na ovom Sky hotelu? Cena im je tu skoro ista. Gledao sam i ima malo jeftinije preko agencija ali nisam siguran u kvalitet tih vila tj odnos cena/lokacija i kvalitet smestaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

giros u obelixu ;) sky ti je super...sarti inn je malo bucnija lokacija, jer je u centru...

a sto nisi sky direkt, preko njih isao , nego preko bookinga? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Pa ne znam iskreno. Nekako mi je sigurnije preko bookinga jer je bila samo jos ta jedna soba a i da se osiguram da me ne doceka neprijatno iznenadjenje kad odem tamo a rezervacije nigde.  A koliko sam video na njihovom sajtu, ista je cena.

Jedino mi je sto Sky nema bazen a Sarti inn ima mada mi nije toliko bitno.

Odlicno pitanje za giros posto ga obozavam a prosle godine sam bio u Vrahosu i ostao sam zeljan girosa. Ako moze preporuka i za par taverni gde je dobra klopa? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni najbolja klopa na sitoniji je u mestu Porto Coufo, to je luka, sa odlicnom ribom i lignjama i grckom musakom...poslednja dva restorana u nizu ne zna se koji je bolji...topla preporuka...

Porto Coufo klopa ;)

10633494_980063342007951_6563722321691249524_o.jpg

1956768_980063052007980_436681744616718582_o.jpg

11709580_1172231759457774_2946454313166856042_n.jpg

1610971_1172231726124444_5265545709980410804_n.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pronašla sam neke web kamere koje snimaju plaže u Sartiju. Koliko sam primetila za sad rade samo dve ali i to je dovoljno da se "izdrži" do letovanja. 

http://sarti.travel/hu/sarti-webkamera

Ovim putem bih želela da se  zahvalim svima Vama na pomoći u vezi shvatanja gde je, šta je u Sartiju i da se pohvalim da sam rezervisala Asteras hotel za sredinu jula, o kojem  sam isto ovde pronašla dosta korisnih informacija. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka