Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Isao bih u junu na Sitoniju, najradije u Sarti sa dvoje dece 9 i 11 godina...Do sada sam isao samo preko agencija pa sam zaobilazio Sitoniju jer su mi cene bile previsoke. Sada zanima me iz iskustva ljudi koji su vec isli u sopstvenoj reziji da li se recimo od 20-og juna moze naci normalan smestaj u Sartiju ili mozda u nekom drugom mestu na Sitoniji koje je po vama za preporuku? Bilo bi najbolje ako neko ima neki direktan kontakt iz prve ruke gde je vec boravio da zna kakav je smestaj i cene...Da li se moze naci trokrevetni studio za 30-ak eura? Unapred zahvalan Aleksandar Arandjelovac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skoro sam kontaktirao jednu drugaricu koja je trenutno u Sartiju i od nje dobio odgovor da će biti muke naći smeštaj ove godine. Ako imaš nekog da kontaktiraš tamo pa da ti nađe. Naći ćeš smeštaj ali kakav i gde to je pitanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

theodora house, ako jos. ima mesta, nama je za cetverokrevetnu trazila 50 a imamo svega par dana juna ostalo smo upali u jul.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja opet da priupitam Noleta, iskusnog.:-) Da li znas kakav je deo plaze gde izlazi ulica od Apostolosa? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

apostolos je odmah preko puta Babisa, pekara ti je blizu i tu je plaza sa postepenim ulazom...uglavnom su madjari u njemu i dosta su bucni :P ...ali je lokacija odlicna...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti od 20. maja? Kakvo je vreme, temperatura vode i da li je sav prateći deo već u funkciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koju vilu mi predlazete u delu gde se ulazi odmah u duboko, tj, da ne bude mnogo plitko dugo? Sve vise planiram da odustanem od Apostolosa. Ajd sad pomazite za vilu. :-) Vi,poznavaoci Sartija. Noleeeee. :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta mislite o vili Asteria?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuća Apostolos, kuju ste vi uplatili, se u stvari izdaje preko Astre, a agencija preko koje ste izvršili uplatu je subagent. Nisam siguran da li sada možete izvršiti promenu a i ako vam to dozvole, pitanje je šta je od ponude ostalo. Predlažem da prvo proverite preko vaše agencije da li je promena moguća i šta imate od smeštaja još uvek u ponudi kao alternativu, pa se posle raspitajte o konkretnom smestaju. Što se tiče Asterije, nalazi se u starom delu Sartija(apostolos je u Novom), blizu je trg, plaža,  ali ja bih, kad je taj deo u pitanju,  pre odabrao Stelios koji je odmah pored Asterije. Čini me se da je to bolja opcija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedino Asteria slobodna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Asteria je u starom delu i tu je odmah duboka voda, inace je u centru ali u mirnoj ulici, nije toliko bucno, mi smo sa dvoje dece, od kojih je manja bila beba, bili u kuci pored Renia, i to dve godine zaredom i deca su normalno spavala....malo je zeznuto tu za parking, ali snaci cete se...mislim da je deo renoviran sad, raspitaj se u agenciji...ako nemas sitnu decu i prva kuca ti je ok, samo kazem malo su madjari bucni al ajd...leto je :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam 2013. god. bio smešten u kuću koja se nalazi na 30-ako metara od Asterije. U samoj kući nisam bio a spolja izgleda ok. Međutim, sećam se da je bilo dosta bučno zbog skutera koje grci voze do kasno u noć, rano ujutru zbog kamiona sa smećem itd. Možda je to zbog perioda u kom sam išao, jul mesec.  Apostolos po meni ima odličnu lokaciju, plaža je u tom delu bolja za decu i bez obzira na mane koje ima ja bih, da sam na tvom mestu ostao tu, jer sam po ceo dan na plaži i volimo da obilazim okolo.  Ali to sam ja:D Ti sama proceni

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videcu. ;-) Hvala svakako. :-*

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu:don-t_mention: Ako te još nešto zanima slobodno pitaj:D

U kom periodu idete? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka