Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima, pretprosle godine smo isli u Sarti krajem juna pocetkom jula i bilo je fenomenalno sto se tice temperature mora, vazduha, vremena...Ove godine bismo isli od 9. septembra dvanaest nocenja pa me interesuje kako je u Sartiju u septembru, da li neko zna? Naravno, pravila nema, moze biti u septembru fenomenalno a da se zadesi u julu lose vreme i kisa ali me zanima generalno klima i vreme u septembru. Idemo sa decom od pet i jedne godine. Molim nekog ko zna da brzo odgovori jer treba da uplatimo aranzman, hvala u napred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sami ste odgovorili na pitanje. More u septembru bi trebalo da bude toplije u odnosu na jun, jer se zagreva tokom celog leta.  E sad, sve zavisi od vremena. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Kiratsi preko oktopod travela ? I kako je za parking u Sartiju, termin je poslednja nedelja avgusta ?? Hvala 

Izmenjeno (Dalibor Zivanovic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li neko zna da mi kaze nesto o kucama Tsantilas i Apostolos? Imate li iskustva?Babis?

Izmenjeno (tamaraspasic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za kuću Apostolos postoji izrazito negativan komentar člana @petra 08, pogledajte preko pretraživača. 

 

Izmenjeno (nole73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 29.1.2016. at 19:40, Dalibor Zivanovic je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Kiratsi preko oktopod travela ? I kako je za parking u Sartiju, termin je poslednja nedelja avgusta ?? Hvala 

Vila Kiratsi se ranije izdavala preko oktopoda pod imenom Kiratsi lux. Nalazi se u novom delu, na odličnom mestu, prolazio sam pored i spolja izgleda isto kao na slikama agencije, ali unutar kuće nisam ulazio. Parkiranje je na ulici pored kuce, a obzirom na termin boravka nećeš imati problema oko parkiranja. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 15.11.2015. at 11:33, markolos je rekao/la:

Neos Marmaras je izuzetno lepo mesto da se obidje i ponešto pazari ali nije baš za ljude sa malom decom.Ulice su izuzetno strme,gužva je i parking je problem.Takodje gradska plaža je nikakva svi se kupaju na Paradiso koja je u zavisnosti od smeštaja udaljena cca 1 km.

Isao sam 2014. u Neos M. sa zenom i klincem i super sam se proveo. Kupao se na gradskoj plazi, koja po mom misljenju nista ne zaostaje za plazom Paradiso, naprotiv. Takodje, zbog svog polozaja, vise odgovara, jer je blizu i grad, kao i Porto Karas, do kog moze da se dodje i pesaka preko gradske plaze. Paradiso je bas zabacena i van grada, tako da se ima utisak, kao da ti je Neos predaleko.

Izmenjeno (Greece forever)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super sajt!!! Svaka cast forumasima!!! Molim Vas da li je neko bio u vili Akis Mihalis? Zanima me kakav je put do plaze? Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto se ne javlja niko od onih koji su bili u ovoj kući, da probam ja da odgovorim. Od kuće je makadam nekih 200 metara do magistrale,  a onda još oko 200 metara asfalta do plaže. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliko hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi planiramo da idemo 13 juna u Sart. S'obzirom da imam malu decu, stalno me muci pitanje da li ce biti hladna voda. Predpostavljam da je tamo toplije nego recimo gore u Stavrosnu, Vrasni... ali opet se plasim da mi letovanje ne propadne, zbog dece najvise. Pa sad ako neko ima iskustva da mi kaze koliki je rizik ici u to vreme?Da li je voda ok? Da li ici u to vreme ili da pomerim polazak ( mada nam to bas ne odgovara iz vise razloga). Hvala!

 

Izmenjeno (Lijanasta)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam 2013.godine bio u Sartiju od 13.06. Prvog dana po odlasku bilo je oblačno vreme, a od prijatelja koji su već bili tamo čuo sam da je nekoliko dana uzastopce pre toga padala kiša. Međutim, narednog dana se razvedrilo i sve vreme boravka je temperatura bila oko 30 stepeni. Normalno smo se kupali i lepo proveli, što nije bio slučaj sa prijateljima koji su, kako sam rekao, imali dobar deo letovanja kišu. Voda u junu je inače hladnija u odnosu na ostale mesece, tako da sve zavisi od vremena. Ukoliko bude sunčano biće ok, a da li će tako biti to Vam sa ove vremenske distance niko ne može reći.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, nole73 je rekao/la:

Ja sam 2013.godine bio u Sartiju od 13.06. Prvog dana po odlasku bilo je oblačno vreme, a od prijatelja koji su već bili tamo čuo sam da je nekoliko dana uzastopce pre toga padala kiša. Međutim, narednog dana se razvedrilo i sve vreme boravka je temperatura bila oko 30 stepeni. Normalno smo se kupali i lepo proveli, što nije bio slučaj sa prijateljima koji su, kako sam rekao, imali dobar deo letovanja kišu. Voda u junu je inače hladnija u odnosu na ostale mesece, tako da sve zavisi od vremena. Ukoliko bude sunčano biće ok, a da li će tako biti to Vam sa ove vremenske distance niko ne može reći.

Hvala puno na informaciji! Moramo znaci ozbiljno da razmislimo.
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pravilo je da u stvari nema pravila. Kiša vas na moru može zateći i u julu i avgustu, ali je verovatnoća za to manja. Što se mene tiče ja od juna ne odustajem stim što gledam da letovanje organizujem tako da ga započnem krajem juna. Ove godine sam na moru od 25. 6. - 7.7. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Da li neko zna nesto o vili  Trifon?

 

Izmenjeno (suki)
zabranjeno je ostavljati linkove ka agencijama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka