Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pre 15 sat, nole73 je rekao/la:

U podforumu "Smeštaj na Sitoniji" imaš temu koja se odnosi na ovaj hotel. 

Hvala puno,pregledano,ima dosta korisnih informacija.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/16/2016 at 18:32, slolid05 je rekao/la:

Prvi put bi smo na Sitoniju, gledali smo i citali sve vase predloge,sugestije itd. Zapale su nam dve ponude za oko:

Hotel Simeon 3*, Metamorfozis, polupansion za dvoje odraslih i dete 7 godina - 774e.

Philoxenia bungalows 3*, Psakoudi - 925e.

Imali neko iskustva sa ovim smestajima? Da li vredi platiti ovoliko?

Unapred hvala.

MOja koleginica ponavlja hotel SImeon 4 ti put, ima klince 14 i 8 godina i prezadovoljni su i hranom i bazenom i smestajem generalno. Usput ona ih kontaktira direktno i dobije bolju cenu nego preko agencije. 

Philoxenia bungalows su i nama bili atraktivni dok nismo u prolazu shvatili da su ustvari na pola puta do necega, tj da za vecernju setnju moras da upalis auto i odes. Tako da se dalje nismo ni raspitivali. Inace za plazu su nam rekli da je sasvim ok, bez preteranog odusevljenja ali ni sa bitnim manama.

Da li je skupo zavisi na koliko ides, dete od 7 godina jos uvek uglavnom u htl ne placa nista,  ili je na 50% preracunajte se koliko bi potrosili inace.

Ovo sto je nama bilo zanimljivo prosle godine i bila kao opcija je 

http://www.mariashouse.gr/

polupansion za cetvoroclanu porodicu (dvosoban apartman bez kuhinje) sa zasebnom plazom koja je possle 14h u prirodnom hladu je za 14 noci bio 1250 evra za 14 nocei/15dana, znam da su kumovi sa mladjom decom (3 i 6) dobili ponudu 980evra za isti period

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel znate kakva je plaza ispred marias house ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci o kuci Zogia? Cini mi se da je na granici izmedju starog i novog Sartija, da li sam u pravu? Dobila ponudu 55e od 10.7. za dvokrevetni studio. Da li je ulaz u more u ovom delu postepeno ili odmah duboko? Ima li tu mesta za parking? Hvala svima na odgovorima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuća Zogia se nalazi u delu Novi Sarti. Ne nalazi se na samoj plaži već u drugoj ulici od mora. Međutim, prostor koji se nalazi iza kuce Zogia u pravcu mora je prazan, bez objekta, tako da studia koja se nalaze sa te strane imaju pogled na more. Parkiranje je na ulici i u glavnom ima mesta za parking, zavisno od gužve,  pri čemu se može desiti da ne nađete mesto za auto ispred same kuće već u blizini. Što se tiče mora ulaz je postepen. Vlasnik Zogie je vlasnik i kuće Kostas koja se nalaze na samoj plaži. Sama kuća lepo izgleda spolja, unutra na žalost nisam bio. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, ZekaZmaj je rekao/la:

jel znate kakva je plaza ispred marias house ?

 

26.jpg  Koliko sam ja shvatila vlasnicu pesak, ali ima i malo sljunka, i da je lagano postepen ulazak u vodu, ali ja to ne mogu da potvrdim jer na kraju nismo tamo otisli. Kumovi koji su bili imaju klince od 3 i 6 godina i poslednje 3 godine idu tamo, njima odgovara i nemaju primedbi, kazu da im sve odgovara posebno pozicija jer za cas stizu do okolnih plaza.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidikovac - plaža kampa Platanitsi

haUlHGis.jpg 

 

Plaža Megaportokali

84Ul4MUs.jpg

Izmenjeno (nole73)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža Klimataria

 

qD8jDahs.jpg

Oranž

zSg35Rvs.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima ,zanima me dali je neko bio u vili Theo u Sartiju ,bili smo 2013 u Sartiju u vili Sartios sa kojom smo bili zadovoljni kao i sa samim mestom pa bi da ponovimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš dosta postova vezanih za vilu Theo, pogledaj preko pretraživača

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li se moze naci smestaj za dvoje na Sitoniji u julu do 30 eura?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne moze...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze:Sikija,hotel Nefeli

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je situacija u Sartiju sa apotekama i doktorima,da li ih ima gde su i kakva su vasa iskustva sa njima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka