Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pre 22 sata, nesha274 je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Elena, u novom delu Sartija ? Ako može neka informacija o smeštaju  ? Hvala unapred 

da li mislis na ove apartmane http://www.elenas-apartments.com/

 

ulazila, mi smo i prosle a i ove ponavljamo Theodoru, njihovu drugu vilu, zena koja drzi obe vile je extra pedantna, korektna, vila je na minut do plaze, bukvalno jedan red kuca, vila ispred ima prolaz do plaze. (ovo je vila ispred http://www.corali-hotel.gr/eng/index.html) WI-FI im je odlican, kumovi su nam bili u COralima i hvatali su njihov signal. KOliko ja znam u toj vili su svi apartmani sa dve prostorije, tj bar onaj u koji sam ja ulazila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maja Kg

Znam da nije ta Vila....

Postavila sam slike o Elenas Apartmanima jer nema nista o njima...Proslog leta sam se ubila da nadjem nesto o njima i nema...

Ziva nisam bila dok nisam videla .... :rolleyes:

Izmenjeno (bebicabg)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, Rasha 2013 je rekao/la:

Cao drustvo,

Razmisljam da u junu posetim sa devojkom Sitoniju, pa me interesuje da mi pomognete u odluci gde je najbolje biti smesten? Vidim da su lepse plaze na istocnoj obali, a to mi je najbitnije da ih sve obidjem.

Hvala unapred.

Ako želiš da obiđeš plaže na istočnoj obali onda se kao baza za obilazak svakako nameće Sarti kao najveće mesto. U opsegu 30 kilometara pre i 30 km posle Sartija,  imaš toliko plaža da za jedan odmor teško može sve da se vidi. Međutim, moram ti reći da kao baza nije loš ni Nikiti, jer u tom slučaju možeš da obiđeš i plaže na zapadu i deo plaža na istoku. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, bebicabg je rekao/la:

Maja Kg

Znam da nije ta Vila....

Postavila sam slike o Elenas Apartmanima jer nema nista o njima...Proslog leta sam se ubila da nadjem nesto o njima i nema...

Ziva nisam bila dok nisam videla .... :rolleyes:

Da li je ova tvoja vila u novom delu Sartija i koliko je otprilike udaljena od mora?  Vilu radi neka naša agencija, ako ne kako si stupila u kontakt sa vlasnicom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 54 minuta, Maja Kg je rekao/la:

Da li je ova tvoja vila u novom delu Sartija i koliko je otprilike udaljena od mora?  Vilu radi neka naša agencija, ako ne kako si stupila u kontakt sa vlasnicom?

Vila se nalazi u novom delu Sartija(mada je meni to neka granica Novog i Starog dela)
u drugoj ulici od plaze i to blize stadionu,odnosno delu gde pocinje Sarti Beach.

Odmah do nje je minimarket Atlantida...Preko puta Apartmana nalazi se Hotel George.

Ove godine planiramo direkno (preko mejla)da stupimo u kontakt sa Vlasnicom i opet uplatimo Apartmane...A proslog leta uplatila sam preko https://nikana.gr/sr/smestaj/halkidiki-sitonija

Evo male pomoci...strelica pokazuje na Hotel George a gde je ova "dugica" na krovu to su  Elenas Apartmani...(zute tendice)5695055c3f5ed_2016-01-1214.35.03.thumb.p

 

P.S.Ova terase (kada se podigne tenda) gleda direktno na Hotel Corali i kroz dvorista hotela se vidi more,ne nesto puno ali vidi se....

5695072393c29_2016-01-1123.52.51.jpg.c3a

 

Screenshot_2016-01-12-14-21-00-1.png

Na mapi deluje Stari Deo-Centar daleko..Ali uopste nije...

Izmenjeno (bebicabg)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

     Rođaci su bili prošlog leta u vili Elena i kažu da su zadovoljni. Pozicija vile je odlična, smeštaj sasvim korektan, kao i gazde. Kako god bilo, svim mornarima želim MIRNO MORE ............... :kapetan:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo bili u Nei Poriju i zadovoljni smo, ali ove godine zelimo da promenimo. Citajuci neke komentare ( ne sve, jer je to ne moguce) :-) Odlucili smo da idemo u Sarti. Imamo dvoje dece, ne punih 6,5 god i 1,5 god. Isli bi smo preko neke nase agencije. Gledali smo neke ponude, ali ne mozemo da se odlucimo. Znamo samo da bi isli u novi deo. E sad, interesuje nas apartman ili veci studio, da je blizu plaze, a da je cene smestaja prihvatljive. Imate li preporuku za neku vilu ( po mogucnosti da ima neki sadrzaj za decu) ? Takodje me interesuje da li postoji neki veci market u blizini i renta car? i ako neko zna da mi kaze kakve su cene u Sarti uporedjujuci sa Nei Porijem ( cini mi se da je Nei Pori otisao sa cenama poslednjih godina) Hvala!


 

Izmenjeno (Lijanasta)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lijanasta mi smo pretprosle godine bili u Nei Poriju a onda smo nasli Sarti, ove godine ponavljamo, tako da smo sigurni da nam je izbor bio pravi. Cene nisu bile nesto mnogo razlicite mi nismo osetili neku razliku u kolicini potrosenog novca, ne bih znala za morske specijalitete, ali Sarti nema toliko picerija i poslasticarnica (za NP sam stekla utisak da girosa skoro i da nema u odnosu na picerije) ima dosta restorancica u kojima preovladava fast food (giros, hot-dog, rostilj..) i nekoliko restorana na setalistu, ipak je vecina restorana uz plazu.

NP mi je bio lep, ali me je Sarti kupio malo vise :)

AKo gledas vile sa tako malom decicom, gledaj kraj Novog Sartija ili Sarti Beach-a, pretpostavljam da gledas preko agencija obzirom da pitas za renta-car pa ti za smestaj ne mogu pomoci, tj mi smo prosle godine razmatrali neke Astrine vile pre nego smo dobili odgovor od Theodora house.

 

Ako idete u sopstvenom aranzmanu, Elena's ili Corali su odlican izbor, blizu svega, a opet dovoljno izdvojeni, nije nagli ulazak kao u Starom delu

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vekim je u pravu sto vam savetuje da za smestaj nadjete nesto na kraju Novog Sartija iliSarti Beach-a imajući u vidu uzrast vase dece. Naime, udelu plaže Sarti Beach je veliki plićak što bi deci odgovaralo. Što se tiče smeštaja mišljenja sam da ne treba zanemariti i traženje smeštaja u sopstvenoj režiji. Ako bi ste našli sami smeštaj koji vam odgovara, dakle bez agencije, mogli bi ste da ga rezervišete u terminu kada agencije nude svoje smestaje.  U tom slučaju bi ste mogli  samo preko agencije da uplatite prevoz.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u kuci Stavrula ili kuca Grigoris ( novi deo Sartija) ? Molim iskustva :-) Hvala!
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa drugog sajta:

"upravo stigli iz sartija,preko astre smo letovai i utisci su divni sto se tice samog mesta i prelepih plaza.vila grigoris za nas nije ostavila lep utisak,evo za duge da znaju,soba broj 26 jakooo mala sa malom i nezgodnom terasom koja gleda u zid druge vile.preko terase mogu da udju ako pozele neki lopovi:))soba je uzasno mala sto za jelo ne moze da stane a na terasi nema mesta da jedu svi odjednom.soba je cetvorokrevetna a ima mesta za dvoje ljudi.kupšatilo je bez plocica i to je neki njihov nov fazon koji jako lose izgleda,svuda je kao neki beton,ne znam to da opisem ali nama se nije dopalo...moj savet je da trazite sobu koja gleda na ulicu jer su tamo sobe komotnije i terasa je bolja"

"STAVRULA je potpuno nova kuća i prve goste primila je u maju 2012. godine. Kuća je lepa kako spolja tako i iznutra i problema u klasičnom smislu nema. Sve što je bilo problematično prošle sezine svodi se ili na uobičajene grčke procedure u cilju ušteda ili prevelikih očekivanja gostiju. Par puta se intervenisalo zbog tople vode jer kuća ima samo solarni sistem pa je u danima bez sunca potrošnja iste bila veća od kapaciteta i najviše zbog wi-fi interneta. Naime napajanje jednog od rutera bilo je povezano na automat za stubišnu rasvetu pa se dešavalo da ispadne iz funkcije kada se svetlo ugasi... Raspored soba u kući STAVRULA je sledeći: Trokrevetna studija su 2,3,5,6 i 7 s tim što 2 i 7 gledaju na ulicu, a 3,5 i 6 ka dvorištu. 2 i 3 su na spratu, a 5,6 i 7 u visokom prizemlju. Soba broj 1 je dvokrevetni studio na prvom spratu, a 4 i 8 četvorokrevetna studia, stim što je 4 na spratu, a 8 u visokom prizemlju".

Nadam se da sam pomogao. Za kucu Stavrula pogledajte i iskustva sa ovog foruma preko pretraživača.

Jos samo da napomenem, ako niste primetili, da Stavrula kod Astre nema onaj cuveni popust za rane uplate od 15%.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da se zahuktava traženje smeštaja... Ja Sarti ne bih menjala... Ali nikako ne bih ponovo išla u Blue Sarti ili Sarti Blue, kako god. Prosle godine smo uzeli dva 3kr studia od kojih je jedan bio u prizemlju, bez terase, memljiv, skučen, bez imalo privatnosti. Drugi je bio na drugom spratu pored bazena, bolji, imao je terasu sa bocnim pogledom na more. Ko ide u taj smestaj moj savet je neka trazi samo sobe sa te strane ako misli da popije kafu i klopa na miru... Ali ako mislite da se tusirate toplom vodom, moracete da cekate jutro... katastrofa... Većina soba nema klasicnu terasu nego sedite na holu- prolazu ili one sa druge strane gledaju u zid susedne kuce. E da, i bazen radi od 10-18h... 

Nego imate li savet za neki povoljan smestaj za četvoročlanu porodicu. Više me interesuje novi deo Sartija. Sve upite što sam slala do sad ili kidaju sa cenama ili nemaju slobodnih soba u drugoj polovini juna.

Ako treba još informacija, samo recite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 minuta, masha77 je rekao/la:

Vidim da se zahuktava traženje smeštaja...

Nego imate li savet za neki povoljan smestaj za četvoročlanu porodicu. Više me interesuje novi deo Sartija. Sve upite što sam slala do sad ili kidaju sa cenama ili nemaju slobodnih soba u drugoj polovini juna.

Vidi Amos travel da li ti odgovara. Ima i Aquatravel nekoliko opcija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 minut, masha77 je rekao/la:

...Sve upite što sam slala do sad ili kidaju sa cenama ili nemaju slobodnih soba u drugoj polovini juna.

U pravu si, kidaju sa cenama. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u svim delovima Grcke su digli cene, valjda cekaju Ruse :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka