Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Kuca se nalazi u srednjem delu Sartija poznatijem kao Novi Sarti. Ulaz u vodu u tom delu je postepen a koliko će odgovarati deci zavisi od njihovog uzrasta. Ako su deca mala za njih bi onda najpogodniji bio krajnji deo plaže tzv.  Sarti Beach jer je tamo veoma dug plićak. Što se tiče same kuće tu vam ne mogu pomoći. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala nole73.Deca su 6 i11,tako da  je dovoljno da je postepen ulaz.Ako neko zna nesto u kuci neka javlja.Inace nismo jos odlucili definitivno,cekam jos neke odgovore od vlasnika.baba i deda idu sa nama pa trazimo studio za dve osobe i apartman za nas cetvoro,pa je tesko sve uklopiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam njih kontaktirao,ali mi neodgovara to sto apartman ima samo jedna vrata,ulazna a ujedno su ona i izlaz na terasu a ima dve prostorije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je cena za app u house Maria?

Izmenjeno (nole73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

75 eura

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaka cena. . Pogledajte Wienna house, meni su bez cenkanja za početak jula za 1/4 app tražili 60 eura.  Njihov mejl je: info@hausmaria.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Elena, u novom delu Sartija ? Ako može neka informacija o smeštaju  ? Hvala unapred 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, u house Maria su jace cene, ali to je prva polovina avgusta.Spartman za dve osobe je 55 a za cetiri 75evra.Uopste nisam provalila da su samo jedna vrata.U tom slucaju ni nama ne odgovara.Odoh da vidim Wienna house.Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/9/2015 at 14:45, Jollyko je rekao/la:

Kakvi su utisci iz vile Sarti blue?! I da li se ona nalazi u novom delu Sartija?! Propadoh od pretrage molim vas pomozite unapred zahvalna!

Ako si bila na odmoru u Sarti blue mozes li da preneses utiske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10.1.2016. at 12:40, Maki015 je rekao/la:

baba i deda idu sa nama pa trazimo studio za dve osobe i apartman za nas cetvoro,pa je tesko sve uklopiti.

Pogledajte I ponudu Helena travel za kuću Elena, mislim da u ponudi imaju i 1/6 dupleks sa pogledom na more, to bi verovatno bilo jeftinije od studija i apartmana, naravno ako vam ta opcija odgovara

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 7 sati, nesha274 je rekao/la:

Da li je neko bio u vili Elena, u novom delu Sartija ? Ako može neka informacija o smeštaju  ? Hvala unapred 

I mene zanima ova vila. Nisam našla na pretrazi ništa o njoj osim da je u novom delu i da je na plaži, a to sam pročitala i na sajtu agencije. Bilo kako bilo, ja sam je još u novembru rezervisala i uplatila i jedva čekam avgust :yesss:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Upravo, Maja Kg je rekao/la:

I mene zanima ova vila. Nisam našla na pretrazi ništa o njoj osim da je u novom delu i da je na plaži, a to sam pročitala i na sajtu agencije. Bilo kako bilo, ja sam je još u novembru rezervisala i uplatila i jedva čekam avgust :yesss:

Zato sam i postavio pitanje. Osim na sajtovima agencija nisam našao pojedinačne utiske. Nadam se da su agencije bile iskrene jer izbor je završen :kapetan:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo,

Razmisljam da u junu posetim sa devojkom Sitoniju, pa me interesuje da mi pomognete u odluci gde je najbolje biti smesten? Vidim da su lepse plaze na istocnoj obali, a to mi je najbitnije da ih sve obidjem.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Elenas Apartments-Avgust 2015

Odlican smestaj,odlicna lokacija,fantasticna vlasnica!

 

 

2016-01-11 23.46.09.jpg

100.jpg

2016-01-11 23.42.26.jpg

2016-01-11 23.34.13.jpg

 

2016-01-11 23.52.51.jpg

2016-01-11 23.56.28.jpg

 

2016-01-12 00.01.23.jpg

2016-01-12 00.02.43.jpg

2016-01-12 00.06.30.jpg

Izmenjeno (bebicabg)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala bebicebg, ali to nije vila za koju sam ja pitala. Očigledno da ima više vila sa tim nazivom :D.

 

Screenshot_2016-01-12-01-06-20.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka