Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Kakva je situacija sa restoranima i brzom hranom  na gradskoj plazi, tj ima li ih u blizini, postoji li neko setaliste uz plazu sa restoranima ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U starom delu Sartija citavom duzinom setalista postoje restorani

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajne slike Igore, iz moje perspektive a s obzirom da sam uplatio smeštaj u blizini crkve zanimljiva je ona plaza pre luke u Sartiju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.tavrahakia.gr i imate email za rezervaciju....ta vrahaki je u novom delu i tu je lep plicak za decu i vise ima dece i porodica u tom delu ....u starom delu su lepi beach barovi sa modernom muzikom i tu ima vise omladine pa ko voli....za mlade ja preporucujem Iliadisa , u centru, blizu plaza i sve je tu....

zar nije ta tavrahakia i restoran na kraju (pocetku) Sartija, tamo u starom delu?
Moguce da je isti gazda, a inace moj omiljeni riblji restoran Sartija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste Ta vrahakia je restoran skroz na pocetku Sartija i to drzi Dimitrin brat, i klopa je odlicna....a u novom delu je kompleks app i studia sa sve parkingom i parkom za decu i ona ima svoj beach bar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim predlog za apartman ili studio blizu plaže bitno mi je da ima rernu i veliki frižider.Probao sam Ta vrahakia app nema odgovora na mail.Svim forumašima želim srećnu Novu godinu i Božićne praznike.:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Markolos,

Mi smo letos bili smeštni na samoj plaži u apartmanima Kostas i prezadovoljni smo :)

http://www.siropoulou.gr/en/hotel-kostas

Sve preporuke i za uslugu i za smeštaj i za komunikacjiu sa vlasnikom... cena jeste malo jača, ali vredi sve pare... ukoliko vam ne smeta vetar :(

Srdačan pozdrav i srećni praznici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Ta Vrahakia u prizemlju, trokrevetni studio? Ima li mesta da se ubaci prenosivi krevetac? Vidim da su generalno pozitivni utisci o ovom smeštaju, ali nisam našao neki detaljniji opis, izvinjavam se unapred ako sam prevideo...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12/5/2015 at 22:59, kiki.ns je rekao/la:

Plaza u tom delu je odlicna za decu. Ima i organizovani deo sa lezaljkama a i mesta za sopstveni mobilijar. Prodavnica nema oko hotela ali nisu ni tako daleko.

E sad sto se smestaja tice. Nisam odsela tu ali sam rezervisala za prijatelje. Kad sam otisla u obilazak pokazali su mi sobu koja je lepo izgledala, cisto i ja je rezervisah. Bili su im tu gosti i kao odlaze za tri dana i tako ja javih prijateljima da se pakuju. Medjutim, nisu dobili tu sobu nego neku malu, ne bas cistu. Ja ih pitala sta je bilo a oni meni kao nisam ih razumela, nemaju drugu slobodnu i tako...Istina, engleski im je bio jako los ali znam sta sam videla. I da, secam se da te sobe nisu imale kuhinje, samo frizider mali. Tada su saradjivali sa madjarskom agencijom i oni su im uglavnom bili gosti i dobijali najbolje sobe. To je bilo pre cetiri godine i nadam se da se nesto promenilo. Ne secam se na kom su spratu bili, mogu ih pitati za detalje. Znam samo da mi je ovo bilo bas bezobrazno sa njihove strane. Ali prijatelji se nisu mnogo zalili na kraju su se lepo proveli.

Nisam Vam bas pomogla valjda ce neko imati svezije informacije a ja ako se jos neceg setim pisacu.

ApartHotel Sarti Blue – nalazi se u novom Sartiju, u delu poznatijem po nazivu Sarti beach, u predivnom okruženju idealnom za ugodan i opuštajući odmor. Šetalište deli samu vilu od peščanog dela plaže gde nailazite na postepeni ulazak u more, pogodan za porodice sa malom decom. Plaža je 2011. god. dobila plavu zastavicu od strane Evropske unije, koja je ubrojila u deset najlepših plaža Grčke. Od starog dela Sartija udaljen je 750m. U ponudi imamo pedeset smeštajnih jedinica, koje po strukturi mogu biti dvokrevetni, trokrevetni i četvorokrevetni studiji, kao i četvorokrevetni apartmani. Smeštajne jedinice se nalaze u prizemlju, prvom i drugom spratu hotela. Četvorokrevetni apartmani i pojedini trokrevetni studiji imaju zajedničku terasu koja gleda na unutrašnji deo vile. Određeni broj soba ima bočni ili direktni pogled na more. Svaka smeštajna jedinica poseduje kompletno opremljenu kuhinju (frižider, mini električni šporet, mikrotalasnu, posuđe), LCD SAT TV sa srpskim kanalima, Wi-Fi (slabog protoka), klima uređaj čije se korišćenje naplaćuje 5 eura po danu. Promena posteljine i peškira vrši se svakog petog dana boravka. Hotel poseduje bazen za odrasle na krovu sa koga se pruža predivan pogled na more kao i ograničeni broj ležaljki oko samog bazena. Vila poseduje tuš u dvorištu kao i prostoriju za poslednji dan boravka. NADAM SE DA SE PO OVOME IZMENILO :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao sto je Kiki napisala Sarti blue lepo izgleda spolja, bazen na krovu, na samoj plazi, plaza u tom delu pogodna za decu sa ogromnim plicakom itd. Sto se tice unutrasnjosti studia i apartmana od agencije iskljucivo zavisi da li ce ispostovati ono sto je napisala na svom sajtu odnosno ono sto je obecala prilikom zakljucenja ugovora. Ipak ako se na more ide pre svega zbog mora, imajuci u vidu samu plazu u Sartiju a jos vise plaze u okolini, verujem da ce vam biti lepo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tavrahakia smestaj-ne preporucujem! Lepo je pozicioniran i ne izgleda lose ali pored je neka gradjevina koja smrdi na kanalizaciju i bas smrdi i nepodnosljivo je i proci pored a kamoli sedeti na terasi!

Boravila u Sartiju 07.09-13.09. Hotel Stefani,mali porodican dve zvezdice,u novom delu Sartija,prelepo dvoriste,veliki bazen,sobe ok,kupatila premala,dorucak home made. Do plaze minut,parking veliki. Moj utisak je da gde god si smesten u Sartiju da ti je na tri minuta i plaza i centar. Dobri i povoljni restorani. Vise penzionersko mesto ali za odmor i to pravi je odlicno. Bez kola nista,jer je steta ne videti prelepe plaze Sitonije.

Preporuka za plaze Kalamici,Dukinu,Orange,Goa,Kriarici i Banana. Do dve poslednje je tesko stici ali su divne. Redom kojim sam ih nabrojala su mi se svidele. I obavezno rucajte u mesto Sykia,tako sam bas zamisljala Grcka sela-kao Sykiu. Sve u svemu i Sarti i Sitonia su za preporuku. Lepota divljine. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, coludron je rekao/la:

Kolikotavrahakia smestaj-ne preporucujem! Lepo je pozicioniran i ne izgleda lose ali pored je neka gradjevina koja smrdi na kanalizaciju i bas smrdi i nepodnosljivo je i proci pored a kamoli sedeti na terasi!

Boravila u Sartiju 07.09-13.09. Hotel Stefani,mali porodican dve zvezdice,u novom delu Sartija,prelepo dvoriste,veliki bazen,sobe ok,kupatila premala,dorucak home made. Do plaze minut,parking veliki. Moj utisak je da gde god si smesten u Sartiju da ti je na tri minuta i plaza i centar. Dobri i povoljni restorani. Vise penzionersko mesto ali za odmor i to pravi je odlicno. Bez kola nista,jer je steta ne videti prelepe plaze Sitonije.

Preporuka za plaze Kalamici,Dukinu,Orange,Goa,Kriarici i Banana. Do dve poslednje je tesko stici ali su divne. Redom kojim sam ih nabrojala su mi se svidele. I obavezno rucajte u mesto Sykia,tako sam bas zamisljala Grcka sela-kao Sykiu. Sve u svemu i Sarti i Sitonia su za preporuku. Lepota divljine. 

Koliko je kostao taj hotel i preko koje agencje ste isli

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekoliko naših agencija radi hotel Stefani, pogledaj preko neta da sad ne reklamiramo.. trenutno je aktuelan popust od 17% za uplate do 10.3. a za boravak u hotelu do 7.7.16. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iscitala sam skoro sve sto pise I nigde ne pronadjoh nista o House Maria.Kontaktirali smo direktno vlasnike,izgleda super,cena jeste jaca,ali moramo da idemo u prvoj polovini avgusta.Prvi put idemo na drugi prst I prvi put u sopstvenoj reziji.Uopste se ne snalazim sa mapom.Da li neko ima informaciju da li je ova vila u starom ili novom delu Sartija.Idemo sa dvoje dece,pa bi nam vise odgovarao deo plaze sa postepenim ulaskom u vodu.Ova vila se nalazi blizu Billy's house,House Kostas on the beach I Sky hotela Sarty.Koji je to deo?Pomagajte ljubitelji Sartija.Imaju I svoj sajt mariahouse-vasilis.Dajte bilo kakvu informaciju.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka