Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Neos Marmaras je izuzetno lepo mesto da se obidje i ponešto pazari ali nije baš za ljude sa malom decom.Ulice su izuzetno strme,gužva je i parking je problem.Takodje gradska plaža je nikakva svi se kupaju na Paradiso koja je u zavisnosti od smeštaja udaljena cca 1 km.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+1...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne slazem se da je gradska plaza bez veze. Meni je to najbolja gradska plaza na sitoniji.

Mi smo bili u sartiju pa jedan dan se provozali do neosa, i kupali se, pa kao ajd da se prosetamo... odustali smo na prvom brdu. Prvo krenuli kolima, pa nismo znali ni kuda da prodjemo, nije ni sve jedno na onim uzbrdicama. PA smo se jedva parkirali, ali stvarno jedva. Ja sam bio sa trudnicom, mozda je za neke mlade u kondiciji ok, ali za decu trudnice ili ljude van kondicije ovo bas i nije preporucljivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Sartiju je previse potcenjena. Provereno je lepsa od vecine plaza na ovde hvaljenim fensi destinacijama(Kacizma na Lefkadi recimo).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvar ukusa ali Katizma je realno 300x bolja od gradske u Sartiju. Plaza u Sartiju ne moze da parira ni u cemu Katizmi, sem sto se do Katizme malo duze vozi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idem u Sarti u hotel-apartman Sarti blue mislim uplatio sam sada za 29.06 do 09.07.2016...receno mi je da je u novom delu i da je plaza pogodna za decu...interesuje me da li je neko bio u navedenom smestaju posto na slikama a i po recima agencije je to lepo, sobe prostrane, cisto je, bazen na krovu itd itd....hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u tom delu je odlicna za decu. Ima i organizovani deo sa lezaljkama a i mesta za sopstveni mobilijar. Prodavnica nema oko hotela ali nisu ni tako daleko.

E sad sto se smestaja tice. Nisam odsela tu ali sam rezervisala za prijatelje. Kad sam otisla u obilazak pokazali su mi sobu koja je lepo izgledala, cisto i ja je rezervisah. Bili su im tu gosti i kao odlaze za tri dana i tako ja javih prijateljima da se pakuju. Medjutim, nisu dobili tu sobu nego neku malu, ne bas cistu. Ja ih pitala sta je bilo a oni meni kao nisam ih razumela, nemaju drugu slobodnu i tako...Istina, engleski im je bio jako los ali znam sta sam videla. I da, secam se da te sobe nisu imale kuhinje, samo frizider mali. Tada su saradjivali sa madjarskom agencijom i oni su im uglavnom bili gosti i dobijali najbolje sobe. To je bilo pre cetiri godine i nadam se da se nesto promenilo. Ne secam se na kom su spratu bili, mogu ih pitati za detalje. Znam samo da mi je ovo bilo bas bezobrazno sa njihove strane. Ali prijatelji se nisu mnogo zalili na kraju su se lepo proveli.

Nisam Vam bas pomogla valjda ce neko imati svezije informacije a ja ako se jos neceg setim pisacu.

Izmenjeno (kiki.ns)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,planiramo da sledece godine idemo na Sitoniju,zvuci mi lepo Sarti.Interesuje me apartman na plazi ili nesto blizu plaze.Nas je petoro,dvoje odraslih i troje male dece.Dali ima neko da mi predlozi neki dobar smestaj?I kakvi su vasi utisci iz Sartija?

Izmenjeno (miele)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto tražim smeštaj kao i vi i svi app na samoj plaži su preskupi u špicu i preko 70 eur/dan.Mislim da ću odustati.Prošle godine u Nikitiju smeštaj 30m od plaže plaćao sam 45e druga polovina avgusta.U Sartiju ispod 50e nema ni garaža.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da nije jeftino,ali moze sad da se nadje sa nekim popustom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,planiramo da sledece godine idemo na Sitoniju,zvuci mi lepo Sarti.Interesuje me apartman na plazi ili nesto blizu plaze.Nas je petoro,dvoje odraslih i troje male dece.Dali ima neko da mi predlozi neki dobar smestaj?I kakvi su vasi utisci iz Sartija?

www.tavrahakia.gr , reci Dimitri da sam ti ja preporucila, ima dva app, jedan je u julu vec zauzet a drugi mislim da je slobodan :) ...ima spavacu sobu i dnevnu sa tri lepa velika kreveta, i velike lepe tri terase, komotan veliki app

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na preporuci.A kako ja mogu to da rezervisem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila Theodora - stari Sarti na samoj plazi

http://www.sarti-theodora.gr/

prezadovoljni bili prosle godine, plaza je kod stena i odmah krece dubina, 

tako da nije za malu decu.

Rezervisali mailom, platili 20% preko banke Intese, ostatak tamo na ruke, cuvali su nam i mesto za auto, na plazi suncobran i lezaljke free, klima ukljucena u cenu, WI-FI

posteljina i peskiri, kao i kompletno ciscenje apartmana na 3 dana.

Njihova druga vila je negde na pola puta izmedju starog i novog Sartija, u drugom redu od plaze

http://www.elenas-apartments.com/

ali ovde su uglavnom dvosobni apartmani, isti princip rezervacije

 

Kumovi bili u 

http://www.corali-hotel.gr/eng/index.html

isti princip rezervacije, jedino sto su sami menjali posteljinu i peskire, a gazdarica im donosila na 5dana, bili su prezadovoljni

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja toplo preporucujem Tavrahakiu. Imate je na grcka.info pa tu posaljete upit.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.tavrahakia.gr i imate email za rezervaciju....ta vrahaki je u novom delu i tu je lep plicak za decu i vise ima dece i porodica u tom delu ....u starom delu su lepi beach barovi sa modernom muzikom i tu ima vise omladine pa ko voli....za mlade ja preporucujem Iliadisa , u centru, blizu plaza i sve je tu....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka