Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Zvuci super, bas mi je drago :) Pitaj molim te ako mozes i da li je neophodna medjunarodna dozvola ili daju sa nasom. Hvala ti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc prodjoh bas pored renta cara, nisu radili. Al na njihovom sajtu http://www.rent-a-car-halkidiki.gr/rent-a-car_halkidiki_sarti.htm mozes da pogledas cene, medjunarodna ti ne treba sigurno iako na amss-u pise da treba. Inace u Sartiju ima guzve trenutno tako da pitanje dal ce biti nesto slobodno ako ste planirali da dolazite uskoro. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitala sam za drugaricu, oni su bukirali smestaj preko neke agencije i idu sledece nedelje, ali autobusom, pa su planirali da iznajme auto. Hvala na pomoci :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc prodjoh bas pored renta cara, nisu radili. Al na njihovom sajtu http://www.rent-a-car-halkidiki.gr/rent-a-car_halkidiki_sarti.htm mozes da pogledas cene, medjunarodna ti ne treba sigurno iako na amss-u pise da treba. Inace u Sartiju ima guzve trenutno tako da pitanje dal ce biti nesto slobodno ako ste planirali da dolazite uskoro. 

Hej, moj momak i ja krecemo veceras bez ikakve rezervacije. Jel guzva? Znas li kakve su cene smestaja? I kakvo je vremeeee :) Hvala puno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smestaja slobodnog ima, danas je smena turista koliko mogu da vidim. Vreme suncano i przi. Sto se tice cena smestaja nisam upucen, al po onome sto sam gledao pre polaska kretale su se od 20-30e po danu. Ima ljudi, ima guzve tako da se necete smoriti a i kolima dolazite pa ce vam biti jos bolje. Mi svaki dan menjamo plazu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam citajuci forum odlucio da odem u Sarti, a imao sam i srecu (kolima) da obidjem vecinu plaza na Sitoniji. Ja sam najiskrenije odusevljen, isao sam sredinom jula i proveo na Sitoniji 14 dana.

1. Sto se samog Sartija tice, mali gradic, nekoliko ulica koje se presecaju, nocni zivot je jako slab(koga ovo zanima), ima taverni, girosa, prodavnicica, marketa, sve u svemu standardno za Grcki ribarski gradic :)

2. Sto se plaza tice, ja sam bio smesten malo izvan centra, tacnije tamo gde je "Sarti beach" plitka ali prelepa plaza, ima dosta mesta, nije bilo guzve, ima prelepu tavernu iznad plaze sa koje je prelep pogled, plitko je i peskovito, dok je u centralnom delu sitan kamencic i malo se brze ulazi i dublje nego na prethodnoj.

3. Neki su se zalili na vetar, ja ga nisam doziveo ni jedan dan.

4. Steta je doci bez automobila, jer ima toliko lepih plaza da se vidi, i krstarenje obavezno uplatite, brodic vodi na plaze koje se ne mogu obici kolima i pravi rucak, sve to je kostalo 35evra po coveku..

Ko zeli da se odmori i napuni baterije, Sarti je super, kola su veliki +, ja cu se vratiti sigurno kroz neku godinu, vama svima zelim da odmor dozivite kao sto sam ja..

PS.Ove godine sam igrom slucaja bio u Haniotiju na Kasandri, uzas, Pefkohori, jos gore, Crna gora 2, osim sto je cistije more malo.. fuj fuj fuj!

Sitonija <3

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj deo gde si ti bio, tačnije Sarti beach, pripada starom ili novom delu Sartija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj deo gde si ti bio, tačnije Sarti beach, pripada starom ili novom delu Sartija?

Novi Sarti. Jedina mana je sto ako si tu nemas, tacnije barem tada nije bilo, giros na brzaka, ima da se pesaci do starog dela, meni nije bio problem :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

wellnesica

Zaboravih da pitam, da li ste za zadnji dan imali prostor za ostavljanje stvari, kao i wc i zajednicki prostor, kao sto je dvoriste. Mislim na autobuski prevoz.............!!!

Ovako poslednjeg dana smo bili na plazi do 15h, rucali i krenuli ka jednom restoranu/kafani gde je bilo mesto okupljanja. Tu smo mogli da sedimo i koristimo toalet. Vodici iz astra travela i njihovi agenti dolaze u 9h u vilu po kofere i voze ih u vilu Aristotel. Vilu Eleni smo napustili u 10h. U 17h smo trebali biti ispred Aristotela u Novom Sartiju i tu smo preuzeli kofere i tu smo sacekali bus. Sve je bilo lepo organizovano i stvarno profesionlano od strane astra travela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko informaciju da li ispred vile Dimis postoji uredjena plaza sa lezaljkama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima, ona je u starom delu...tu je odmah dubina, tako da nije za decu plaza...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima, ona je u starom delu...tu je odmah dubina, tako da nije za decu plaza...

Hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko slučajno boravio u vili Meri-stari deo Sartija?:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meri u starom delu je na uglu, preko terase se ulazi u smestaj i onako, ima boljih, nije nesto. Ako je cena dobra, onda ok, ali ovako, ispod-prosecna kuca za Sarti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da i ja podelim svoja iskustva i možda nekom pomognem.

Bila sam u Sartiju od 20.09.-03.10. u vili Atina preko Astra travel agencije. Vila je mala, ali uredna i na lepoj lokaciji. Nalazi se u blizini velikog parkinga i sedista Astra travel agencije. Vlasnici vile su veoma ljubazni, prijatni i gostoljubivi. To je relativno mlad bracni par, govore dobro engleski i trudiće se da vam izađu u susret. Wi - fi je odličan i šifra se nalazi sa unutrašnje strane vrata. Mi smo bili na drugom spratu u sobi br.6 i imali smo (bočno) pogled na more. Vila je malo uvučena pa ne znam da li se vidi more sa prvog sprata, a postoje i dve sobe u suterenu. Što se tiče vremena - po mišljenju većine - nije nas poslužilo. Meni je bilo sasvim u redu za taj period. Talasi su bili veliki, ali smo mi išli na kupanje skroz levo u treću uvalu, gde je voda uvek bila mirna. Jedino bih upozorila da kad su jako veliki talasi, ne treba se kupati u delu kod stena, jer tu postoje neke struje koje odvuku plivače, pa se teško vrate. Ko voli da se bacaka po talasima, to su uglavnom činili skroz desno u novom delu Sartija. I ja, koja nisam baš ljubitelj talasa,  sam jedan dan provela tamo i podetinjila :). Šetalište u Sartiju je dugačko, prelepo, široko... Napravili su lep vidikovac...Muž i ćerka su pecali. Bilo je ribe za jedan ručak.(ne pitajte koje ribe), a čak je uhvatio i hobotnicu. Agencija se potrudila da nam dve večeri organizuje druženje, tako da smo se uglavnom lepo zabavili. Što je najvažnije, kući smo se vratili zadovoljni, vedri i opušteni punih baterija. Za nas je to bio uspešan odmor. Sledeće godine planiramo Neos Marmaras.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka