Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima!

Da li su u Sartiju u prvoj polovini septembra guzve? Da li je Novi ili Stari Sarti blizi prelepim uvalama poput Orange beach-a?Da li je moguce doci peske do nekih od tih plaza?  Cene iznajmljivanja skutera i biciklova?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Guzva je u Sartiju svako vece pa i septembru,plaza je velika i nema guzve,nama je lepsa kod starog dela kao i stari deo Sartija,od uvala mozes samo obici pesaka do luke,a sa druge strane do platanije,ako uzimas skuter mozes do oranga i ceo taj deo dukina...,a sa druge strane goa i nesto blize,klimatarija bi ti bila daleka ali mozda i najlepsa plaza na sitonija barem nama.... ,cene iznajmljivanja neznam ,sitoniju je najbolje obilaziti autom,vecina plaza je teze pristupacna,ukoliko se ide skuterom pozeljno neki malo jaci 125cc ili quad ,Sitonija ima mnogo lepih plaza,najlepsih medju Grckoj....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio. Fenomenalno je. Pitaj šta te zanima.

pa znam,gledao slike..

reci mi drugar ima dete od 3 god,jel nije nezgodno puno sa njim do plaze,inace idemo autom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio sam se iz Sartija pa i ja da napišem utiske. Odseli smo u Azalea Hotelu. Lep smeštaj u Novom Sartiju. Nema ga po agencijama tako da je i cena povoljnija. Trokrevetni studio sa kuhinjom, kupatilom, klimom, TV-om, lepom terasom za 35 evra po noci. Plaza u novom delu Sartija se ne odrzava sem kod 2, 3 beach bara i mislim da je to smesno. Koliko sam citao komentara o Sartiju mislio sam da je bar to odradjeno, ali samo se odrzava deo plaze starog Sartija. U vodi u glavnom 3, 4 metra puno trave, ali kada se to prodje voda je cista, ali to nije ni bitno jer mislim da u Sarti treba ici samo ako planirate da obilazite okolne plaze. 

Cene pica u beach barovima od 3-5 evra i dobijate lezaljku i suncobran. Pivo najjeftinije 2,5 evra na mestima gde se prodaje giros. Giros u Obelixu provikan. Isti je na svakom drugom mestu. U ribarnicama riba jeftinija nego na Kasandri i Olimpskoj regiji. Orada 10,5 evra kila.

Najveci problem u Sartiju je to sto ga uništiše agencije. Zakupili su većinu smeštaja i nabili cene zato po meni samo budala moze da ide tamo preko agencije. Hvale pojedine taverne i fast food-ove sa kojima imaju ugovore da jedu dzabe. Mogu da pohvalim tavernu Pirofani. Brza usluga, ukusna hrana, dobre cene. 

Mesto kao mesto nije nista posebno sem lokacije tj udaljenost do okolnih plaza. Obavezno obidjite Klimatariju, Orange beach, Goa beach, Tourkolimnionas, Karidi, Kalamitsi...

P.S. - Ko se zali na talase u Sartiju verovatno u zivotu nije video velike talase, a vetrica da nema podavili bi se na suncu.

Ukoliko imate neka pitanja tu sam da pomognem.

Na kojoj plazi je najbolje ici sa detetom tj do koje se najlakse stize kolims a da je lepa od ovih sto si rekao?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa detetom u Sati ne nikako, pogotovo ako je malo dete?! Sa suprugom i decom sam se vratila sa Sitonije pre par dana obisli smo i Sarti naravno. To sto se ovde naziva vetric i talasic nisu adekvatni pojmovi za talase koji su tamo, dovoljno je da niko od nas cetvoro nije pozeleo da nogu umoci u more. Lepota plaze, pogleda na Svetu Goru je impresivna mestasce jeste slatko malo ususkano,takodje jeste dobro kao baza za obilazak najlepsih plaza ali za kupanje u mestu nije. Dobro razmislite pre odabira mesta ,mozda je to ovo sto trazite ipak vama ok stvar ukusa :) U prilogu saljem slicice slikane 17.07.2015. u 13h uz temperaturu od 35C.

1048216_1023713564328716_8588078191130183444_o.jpg

11754436_1023713567662049_7897681547841679579_o.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talasi odlicni za kupanje, za nas starije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talasa ima u Sartiju ali slike gore su mozda 1,2 puta u 10 dana dok letujete , 2 puta sam letovao u Sartiju 10-13 dana i 1,2 puta smo imali talase,plaza je izuzetno dobra i voda mirna kod starog dela

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da ste otisli kilometar dalje u novi deo sartija ne bi bilo ovako :D ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo sad u Sartiju ovo nam je 7 dan.Talasi su svaki dan!!!Juče i danas katastrofa!!Sva sreća da smo kolima pa odemo na Kalamici,i Orange gde su talasi manji,ili ih nema,i može da se pliva!Sarti je pun !Na plaži se i ne primeti toliko,ali uveče,je gužva na šetalištu!Moja deca su velika pa mogu da se bore sa talasima,ali za manju decu je problem!!!

Izmenjeno (Milos Bgd)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa znam,gledao slike..

reci mi drugar ima dete od 3 god,jel nije nezgodno puno sa njim do plaze,inace idemo autom

Uf! Teško pitanje. Jeste malo nezgodno. Ne znam koliko planirate da ostanete tamo. Ako secaš suncobrane, kofice, lopatice, vodu, hranu i dete, biće cimanja... Ali vredi potruditi se! Inače, nema plićaka, brzo postaje duboko, pa ne znam koliko će i to da se svidi detetu. Ma odite jedan dan pa kako bude. Nećeš se pokajati! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Ima li neko iskustva sa apartmanima Corali on the beach. Voleo bih da čujem utiske!

Takođe me interesuje kuća Fotini. Mislim da postoji više kuća sa ovim imenom. Astra nudi kuću pod ovim imenom na udaljenosti od 120 metara od mora. Pronašao sam kuću istog imena, koja spolja izgleda potpuno isto na razdaljini od 300 metara od mora i u drugom delu Sartija. Zna li neko nešto više o ovome?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf! Teško pitanje. Jeste malo nezgodno. Ne znam koliko planirate da ostanete tamo. Ako secaš suncobrane, kofice, lopatice, vodu, hranu i dete, biće cimanja... Ali vredi potruditi se! Inače, nema plićaka, brzo postaje duboko, pa ne znam koliko će i to da se svidi detetu. Ma odite jedan dan pa kako bude. Nećeš se pokajati! ;)

Hvala ti puno. Nezgodno nam je ovde u novom delu,talasi veliki i plasi se mali da udje,icicemo danas u starom delu koliko sam video manji su dosta talasi a u ponedeljak cemo na orange ili neku drugu da ne idemo vikendom.zbog guzve..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

talasi su veci u starom delu nego u novom ...

novi deo je sa duzim plicakom pa se talasi lome dalje od obale ...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je, veci su u starom delu. Idite skroz desno gledano ka moru, tamo je najbolji deo za decu. U starom delu ne samo da su veci talasi nego je i brzi prelaz u dubinu pa nije zgodno za dete.

Izmenjeno (kiki.ns)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se sa prethodnim komentarima. Beži skroz desno. Jeste plaža malo nesredjena, ali za decu je extra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka