Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Jel' mi neko moze reci da li u Sartiju ima pedijatar posto putujemo sa malim detetom i neka mesara?Gledala sam po netu ali slabo sam pronasla sta me zanima....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Sartiju postoji lekar gde mozete odvesti dete ukoliko Vam bude trebalo (nema dom zdravlja to su lekari kao u svakom turistickom mestu). Ima i mesara i ribarnica, sto se hrane tice dobro je snabdeven

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Moze li neko da napise sveze informacije iz Sartija (cene u radnjama i tavernama, novi sadrzaji...) Da li je neko upravo sada u Sartiju ili se vec vratio? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Sartiju postoji lekar gde mozete odvesti dete ukoliko Vam bude trebalo (nema dom zdravlja to su lekari kao u svakom turistickom mestu). Ima i mesara i ribarnica, sto se hrane tice dobro je snabdeven

Kakav je izbor ribe u ribarnici i cene?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar je izbor ribe. Cene su negde od 7-15 eura. Mi smo najcesce kupovali brancin, oradu koje su 9,10 eura. Probali smo i neke kao male sabljarke nisam sigurna kako se zovu one su jeftinije. Najveci izbor je onih od 9,10 eura. Sve su bile sveze i veoma ukusne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji. To je super cena. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se takođe uglavnom opredelili za oradu, evo nekih cena iz 2013-te iz ribarnice na slici.

IMG_20130608_123252.jpg

IMG_20130608_123226.jpg

IMG_20130608_123122.jpg

IMG_20130608_123110.jpg

IMG_20130608_162033.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuca "Atina" (Janis i Atina). Ako neko ima neki komentar o ovoj kuci!?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Atina je na fantasticnom mestu, izmedju starog i novog dela, domacini su divni i ljubazni ljudi, uzivacete skroz, smestaj je odlican

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Marija !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko nesto o Azalea hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Meri u straom delu Sartija i ako bi mogao nesto reci o njoj. Hvala u napred.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima broj apartmana Kosta & Rosa Haus?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KO HOCE NA MOREEEE? :D                                                                            Nazalost necemo moci da otputujemo ove godine u Sarti. Ako je neko od dragih nam forumasa zainteresovan za smenu 28.6. do 7.7. dvokrevetan studio u kuci Meltemi, stari deo Sartija, direktno na plazi, jako lep smestaj. Fotke mozete pogledati na sartimeltemi.gr. a za sve info i detalje oko preuzimanja vaucera mozemo se dogovoriti putem PP.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlična lokacija vile Meltemi, bio je moj drugar pre par godina, žao mi je što sam od 28.06. na Kasandri inače bi mi ova ponuda legla ko budali šamar :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka