Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

drugari,

1.da li neko zna nesto o vili(kuci) Janis? Astra je okacila slike gde se vidi  samo spoljni izgled kuce. Putujemo 12.juna. 

2. Kakvi su saveti za zenu :-) vozaca pocetnika. Iznajmila bih tamo auto pa me interesuje da li da se uopste usudim ili da uzivam u carima Sartija, i organizovanim izletima.

 Hvalaaa.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ,

lomimo se supruga i ja gde otici na sitoniju sa detetom 5 god,prosle godine smo bili u nei poriju i bilo nam je lepo sad trebamo savet neos marmaras,sarti ili......trazimo plicu vodu,lepe plaze i zabavne parkove za decu.....nesto slicno nei poriju. 

hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za N.Marmaras ne znam ali Sarti svakako. Necete se pokajati,ima sve sto trazite; plitko je u novom delu Sartija sto je pogodno za decu,plaze u okolini su fantasticne a i ima parkica za decu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte mao inf.o sartij

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da uzmete da procitate temu od pocetka?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa vilom Petris Haus, odmah preko puta velikog parkinga u Sartiju . Ispod vile je picarija i prodaje se sladoled.

Petris_Haus_Sarti_Sithonia_Halkidiki.2.jpg

Izmenjeno (skicha)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uvece zna da bude malo bucno jer je na glavnom setalistu, ali nisam ulazila unutra....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marija1234

Hvala, Peris haus je izmedju starog i novog dela. Zar jemoguce da je i tu buka? Ja bas gledao da vila ne bude gde je buka. Da li si sigurna da mislimo na istu vilu? Ova vila je odmah ispod Hotela Sarti Plaza.

Petris_Haus_Sarti_Sithonia_Halkidiki.10.jpg

Petris_Haus_Sarti_Sithonia_Halkidiki.2.jpg

Izmenjeno (skicha)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tu sa strane je decije igraliste sa luna parkom, ali gledaj ovako, ti si u svakom slucaju napolju do 12h do kad su i svi posle svi idu na spavanje pa ces i ti ;) tako da ti svejedno...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ne znam kakva je vila. Spolja deluje ok. Prolazili smo tuda svaki dan. Oko podne na ručak i  uveče u šetnju i večeru. U piceriji nikada nije bilo gužve, pa ni galame. Sama ulica pored vile uglavnom služi da iz novog dela Sartija odete u stari i to nije klasično šetalište. U drugoj polovini juna (2014. god.) tu nije bilo velike gužve, a ni galame. Vila je na dobroj lokaciji. Blizu je centar (a niste u gužvi), blizu je plićak u novom delu Sartija. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, da li je neko bio u kuci Talizeti i zna li kakvo je dvoriste iza kuce gde se nalazi rostilj? Ima li neko neke slike  osim slika koje postoje na netu?

Idemo sa detetom od 2 godine i zanima me da li osim igralista ima jos nesto za decu, u novom delu Sartija? Poz:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi,

da li moze neko da mi detaljnije opise skretanje za vilu Akis Mihalis iz pravca Nikiti i koliko je ona realno udaljena od plaze i opis same plaze u tom delu? Hvala unapred.Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Znam da je kasno ali do pre dva dana nismo znali hocemo li ici na more. Do sada smo uglavnom letovali u Turskoj i Crnoj Gori pa nemamo nikakvo iskustvo sa Grckom.

Situacija je malo specificna, islo bi 5 odraslih i dvoje dece (5 i 2 god), stime da dve odrasle osobe zele zasebni prostor. U agenciji su nam predlozili Sarti Blue, rekose da je sve ostalo sto bi nam odgovaralo rasprodato.

Na tripadvisor-u su komentari na ovaj hotel negativni. Da li neko od vas zna nesto o ovom hotelu ?

Takodje sam zainteresovana i za informacije o drugim smestajima ukoliko znate gde bi smo mogli svi da se smestimo.

 
 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apartmanima Vamvidis? Utisci? Blizina plaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka