Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

​Poslacu vam link u privatnoj poruci jer nije dozvoljeno reklamiranje,poz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Moze li i meni link ka ovom smestaju,zanimljiva ponuda

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo jos u decembru uplatili nekih 500€ za trokrevetni apartman u Apostolos vili u Sartiju od 31.07-09.08. Dobili smo i neki kao znacajniji popust. Ima li neko iskustva iz Apostolosa. Super je koliko vidim to sto su dve odvojene prostorije, ali mi sad nekako kad pogledam kupatila sve deluje kao prilican krs. Nama je smestaj inace samo baza, ali bih volela da cujem iskustva. Ne mogu nikakav komnentar da nadjem o ovom smestaju. Inace, nama je Sitonija ispunjenje svih ocekivanja od letovanja sa sedmogodisnjim detetom, nudi jako mnogo opcija za istrazivacki i aktivan odmor (ko voli), E da, bez automobila to nema mnogo smisla.

Ima li neko iskustva s ovim studijima?

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sta to ima da se istrazuje?

zivo me interesuje..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija ako se ode na slepo i traži smještaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa na skoro svakom koraku ima mnostvo 'plaza', uvalica koje 'otkrijete' bez dugotrajnog vozikanja, tipoloski su plaze razlicite (od potpuni divljih varijanti do uredjenih sa sardina style lezaljkama; tu su i plaze za mladju i urbanu ekipu tipa Goa), i na vecem broju njih ima nekih kafanica gde se moze popiti pivo i prezalogajiti. Takodje, nama je jako prijalo sto na velikom broju takvih mesta mozemo da potpuno bez prethodnog plana raspakujemo sator i prenocimo i da imamo sa klinkom super dozivljaj, a da nismo negde daleko od civilizacije...Eto to je nama dozivljaj i glavna inspiracija.

Sitonija2014 069.jpg

Sitonija2014 061.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neko iskustva sa vilom blue sarti?Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vise puta smo pisali o trazenju smestaja na licu mesta....uvek se nadje nesto  ali mnogo tesko. Treba dosta traziti. Mi smo prosle godine krajem jula tri sata trazili trokrevetni smestaj i pronasli za 550e

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
  • u julu je prosle godine bila ludaja...bolje da se rezervise pre nego krenete...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugar,

sjajni ste. Puno informacija koje su stvarno korisne! E sad :) 

@marija1234 ili neko ko je bio u vili Elena, molim vas za neku informaciju o polozaju  vile i udaljenosti od desavanja (rekli su nam da je u mirnom delu sto nam i odgovara). Slike su ok ali ne mogu da nadjem mapu vile.

hvala vam unapred!

http://www.sarti.co.rs/images/stories/vila elena/vila elena sarti 1.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila eleni ti je u novom delu sartija, i na samoj plazi, imas ispred parking, nisam ulazila ali sam prolazila pored ;) ----u tom delu ti je plicak za decu, i blizu je pekara, par marketa, i tavernica sa odlicnom klopom...uzivaces

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su vam utisci sa ns travelom?Vila Stela Sarti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka pohvala za ns travel, letovali smo sa njima  pre dve godine  i ljudi su krajnje ljubazni i uvek na usluzi.

Izmenjeno (meda71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ns travel vrlo neljubazni i neprofesionalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka