Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

vidi preko www.grckainfo.com nadji sarti pa pregledaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u ovom "hotelu"

Vamvinis Hotel

? Planiramo da rezervišemo, pa bi nam svaka pomoc dobrodosla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima! :)

Letovao bih ove godine u Sartiju, pa me zanima da li neko moze da mi preporuci neki skroman smestaj (apartman).

Hvala...

Sto se tice smestaja za Sitoniju u zadnjih 2 godine ona vise nije Sitonija nego Sotonija jer su cene paklene ,najeftinije ces proci preko agencije zvuci neverovatno ali istinito ,mi smo prosle godine jedva nasli u cik sezone oko 37-40e 2 person... olga ,pre toga sam kontaktirao mnogo kuca za taj termin 50-60e dve osobe samo smestaj, kod zene koje smo vec bili stari gosti gde smo imali cenu 30e,nije htela ispod 50e,pa je spustila na 45e ,pa nam je bezobrazno javila da je vec izdala jer je uleteo neko ko je naseo na tu cenu....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste problem za smestaj...mi smo u novembru rezervisali i termin pre naseg je vec bio zauzet pa smo pomerili letovanje za dve nedelje...haos je u poslednjih par godina za smestaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisao sam apartman br.1 u Stavruli u periodu od 07.07 do 19.07. Interusuju me sledeće stvari: pošto se pomenuti apartmani nalazi u novijem delu Sartija, da li ima barova i restorana na tom delu plaže, kao i ležaljki i suncobrana. Putujem sa suprugom i trogodišnjim sinom pa bih molio i za informaciju o kakvom smeštaju je reč? Koje su cene rentiranja automobila i gde se nalaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas par agencija za rentiranje..ne secam se cena iskreno, odavno smo gledali....novi deo je lepsi za decu, ima par beach barova i suncobrana, vila je na odlicnom mestu, u trecem redu od plaze, uvucena i mirno je uvece za spavanje ...blizu dve pekare i par prodavnica...super ce vam biti..i mi smo tamo u istom periodu ako vam treba bilo koji savet ...mi smo u ta vrahaki a uvece smo na sladoledu kod italijana...slobodno mi pridjite i pitajte za bilo koji info... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u ovom "hotelu"

Vamvinis Hotel

? Planiramo da rezervišemo, pa bi nam svaka pomoc dobrodosla

Vamvinis ili kako ga naše agencije prodaju-Vabinis-pisali smo o njemu na prethodnoj strani.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ove godine planiramo na Sitoniju i to Sarti.Gledali smo hotel Stefani,da li neko zna nesto o tom hotelu i vidim da ima poziciju u tom novijem delu Sartija.Kakva je plaza tu,ima li barova u tom delu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Spolja je lep, ima lep bazencic, nasi prijatelji nisu bili zadovoljni velicinom sobe I doruckom. Na tom delu plaze postoje dva bara. Plaza je pescana,siroka ali je prilicno dug plicak sto je pogodno za decu ali za odrasle bas I ne. Zaboravis gde si posao dok dodjes do dubine za plivanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel stefani je u novom delu, tzv sarti beach , gde je po meni najlepsa plaza...na kraju skroz ima sad novi bar, ovako ima par barova koji su ok, lezaljke pice odbojka.....ide prelepo setaliste skroz od tog novog dela do starog dela i centra Sartija..ima u tom delu jedna prodavnica i par restorana....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima.Kako nismo bili na Sitoniji razmisljamo da li da to bude Sarti i hotel Stefani ili da bude neko drugo mesto Nikiti,Neos Marmaras ili vec nesto trece??????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se licno najvise dopada plaza u Sartiju, sa divnim pogledom na Atos I duuugim setalistem pored mora.

Izmenjeno (elzner)
nepotrebno citiranje poruke koja se nalazi neposredno iznad
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su setalista u Sartiju, ima li gde uvece gde da se proseta,? Vidim u predhodnom postu da ima setalista pored mora, ali da li ima kroz samo mesto?

Prosle godine smo bili na Tasosu, Golden beach i mesto je takvo da uvece nema gde da se izadje. 

Izmenjeno (darkoo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti ima duz plaze setaliste sa klupama i svetiljkama, prelepo je, u centru ima niz ulica gde se ljudi setaju , nocu je vrlo zivahno, ima puno kafica, taverni, poslasticara, na trgu uglavnom ima animacije za decu, ima perfomansa, ima par decijih luna parkova...tako da ima sta i da vidis i da cujes i da obidjes...nije dosadno...mi ostajemo po 21 dan svake godine i nikad nam nije dosadno ;)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! bio sam u Sartiju nekoliko puta, i za oko mi je zapala uvala Platanias. Može li neka informacija o smeštaju (2-krevetni apartman), kakve su cene u poslednjoj trećini avgusta, preporuka kome se obratiti? Bitno je da je smeštaj čist i da nije rupa. :)

Druge dve opcije za letovanje su Tasos i Kalamici, ali o tome u odgovarajućim temama. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka