Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Galini Haus,jel bio neko,kakvi su utisci,jel ima u blizini prodavnica,pekara,mi smo uplatili danas,idemo prvi put u Sarti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas sve relativno blizu, odlicna lokacija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u Malamatenia house i kakva su iskustva. Nalazi se na samoj granici izmedju novog i starog dela Sartija. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas sve relativno blizu, odlicna lokacija

Hvala!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za Mariju1234,ili neku drugu osobu koja je bila u Sartiju. S obzirom da do sada nisam bila na Sitoniji odlucila sam se za Sarti,zbog dobrih komentara. Opredelila sam se za "Vabinis" jer je nov, ima bazen,dvoriste je proglaseno za najlepse u Sartiju, a ja mislim da je i objekat najlepsi u Sartiju,sto se tice spoljasnjeg izgleda. Znam da se nalazi iznad magistrale,ali mi to ne predstavlja problem. Molim Vas da mi napisete nesto opsirnije o "Vabinisu" ako ste ga videli ili bili u njemu,bas mi je neophodno.Sobe su u prizemlju jer su studiji u prizemlju,a ap na spratu. Jos jedno pitanje - da li se voda pije u Sartiju, na Halkidikiju je hemijski ispravna za pice, a kupuje se iz hira !? Hvala unapred !!!!!!!!!!!!!!

Poštovanje,Klea!

U Sartiju smo letovali pre dve godine i to baš u hotelu Vabinis,preko Astre.I mogu Vam reći da je to bilo jedno veoma pozitivno iskustvo.

Sam hotel nije nov,već je nov u ponudi naših agencija,ali je dobro održavan,sa prelepom baštom,bazenom koji smo koristili skoro svakog dana,jer je bilo vetrovito sa dosta talasa.U sklopu dvorišta pored bazena imaju šank,gde se može popiti piće,naručiti ness,a imaju i odvojen deo pod nadstrešnicom gde su se neki družili u večernjim satima.Svi smo imali i obezbeđen parking prostor u dvorištu.

Hotel jeste pored magistralnog puta,ali je nekako ušuškan u zelenilu,pa nam buka nije smetala,a mene su čak i izluđivale ptice po celu noć,a ne automobili.

Studiji su komforni,solidno opremljeni(posuđe,escajg...),kupatila dosta velika i sa tuš-zavesama,poprilično uredna.Veoma je važno,što smo imali i komarnik(mrežu)na prozorima,te nas komarci nisu gnjavili,premda ih i nije bilo.Mi smo imali smeštaj na spratu,čak smo umesto trokrevetnog studija dobili četiri kreveta(jedan na sprat).Orman solidne veličine i dovoljno prostora da se razbacamo po sobi sa koferima,lap-topom i igračkama.Terasa-prelepa .Sobe smo održavali sami,a posteljina se menjala jednom u toku smene.Peškire ne dobijate.Klima nam nije bila potrebna,jer je u sobama prijatno i pored 4o stepeni vani.A na TV-u 2-3 kanala.

Ako ćete biti u prizemlju tu je direktan izlaz iz sobe u dvorište.Prostor za sedenje je iste veličine kao balkon iznad,bez ograde.Mislim da postoje pregrade prema susedima.Družili smo se sa parom iz prizemlja,ali im nismo videli sobu-a oni bili su prezadovoljni.

Mana hotela nije samo što se nalazi na magistrali,već i to što se do plaže nemože stići pravolinijski,jer ne postoji direktan put.To može biti problem kod pešačenja,jer se mora ići oko nekih skladišta i stovarišta levo ili desno,što malo produžava put.Mi smo dobri pešaci i nismo razmaženi,pa nas je mrzelo da palimo auto zbog svakog odlaska na gradsku plažu.Na kraju smo otkrili i jednu stazu koja skraćuje put,ali ne preporučujemo,ponekad je koriste kao javni toalet.

Vodu smo kupovali,ali smo čuli da su je neki pili sa česmi.Što uvek praktikujemo u Grčkoj,da nam letovanje ne propadne zbog stomačnih tegoba.

Sve u svemu,nadam se da smo Vam barem malo pomogli.Mi ćemo se jednog dana svakako vratiti u Vabinis.

Izmenjeno (Sofija i Bata)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Stefani?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili nasi prijatelji prosle godine. Lep bazen I dvoriste, ali su dobili jako malu sobu, neki pomocni krevet na rasklapanje za dete, natezali se sa njima oko promene posteljine I peskira pa cak I sapuna. Kazu da je dorucak prilicno slab I jednolican. Isli su preko neke Niske agencije koja je subagentura I zalili se I subagent I agentu I vlasniku hotela. Udaljen je od grada oko 1km I nekih 150-200m od plaze koja je savrsena za decu. Dugacak plicak, pesak... Ima I kafica sa lezaljkama ali I dosta slobodnog prostora za one koji vole da zabotu svoj suncobran.

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Prošle godine smo bili u Sartiju pa da kažem nešto i oko vode tamo. Paket od 6x1.5l vode dođe oko 1,2€, a u apartmanima posle svake kiše dolazi do velikog zamućenja vode iz česme. Tako da je to tehnička voda

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u meltemi house i kakva su iskustva. Koliko sam mogao da pogledam po lokaciji nalazi se u neposrednoj blizini Theodore. Bar mi se tako cini. Nadam se da ne gresim. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko cuo za Elenas Apartmane? Nalaze se u novom delu, kod nekog hotela George? evo linka.. slucajno sam dosla do njih..

http://www.elenas-apartments.com/en/hotel.php

Mi uplatili Elenas Apartmane u sezoni (30/7-9/8)4 bed apartman 750€.

Bila sam ubedjena da su elenas apartmani u starom delu Sartija....Bar je meni mapa tako pokazivala....

Izmenjeno (bebicabg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima dva elenas app...jedan kod ta vrahakie restorana , na kraju starog dela i jedan u novom delu sartija..pa proverite koje ste uplatili...necete pogresiti ni za jedan ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija,hvala veliko....

Mi smo u starom delu ;-)

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija 1234 - Gradonačelnica Sartija :D !!!

Izmenjeno (vekimax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ja sve cekam da neko to kaze ....svaka cast ;) ... :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima! :)

Letovao bih ove godine u Sartiju, pa me zanima da li neko moze da mi preporuci neki skroman smestaj (apartman).

Hvala...

Izmenjeno (mladenhtc)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka