Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima!

Planiramo sredinom juna supruga (koja će tada biti u poodmaklom 7. mesecu trudnoće) i ja da posetimo Sitoniju, pa nam treba pomoć oko izbora mesta od nekog iskusnog poznavaoca ovog "prsta" Halkidikija. Nisam našao odgovarajuću temu za ovaj post, a nisam hteo da otvaram novu, tako da sam odlučio da pišem na temi Sarti jer je najposećenija (i jer je Sarti jedna od opcija svakako)

Naime, tražimo mesto koje je dovoljno veliko i zanimljivo za prošetati uveče, sesti na neku klopu uz more... A da opet nije Neos Marmaras jer smo bili pre 5-6 godina i pamtimo ga kao prilično brdovito (što tada naravno nije bio problem). S druge strane, treba nam što je moguće lepša plaža u samom mestu, jer ćemo ovaj put verovatno biti sprečeni da sednemo ujutru u kola, zujimo ceo dan po plažama i vratimo se uveče. Takođe, zbog udobnosti, bilo bi poželjno da plaža ima ležaljke i suncobrane na iznajmljivanje. Idemo sopstvenim prevozom, retko kada smo išli preko agencija, tako da smo voljni da čujemo i preporuku za konkretnu vilu, koja opet mora biti blizu plaže.

Ako ne možemo dobiti "sve u jednom", onda je akcenat na tome da mesto ima lepu i uređenu plažu, lep smeštaj blizu iste, i neku osnovnu infrastrukturu (supermarket, poneka tavernica). Što se tiče večernjih šetnji, sednemo u kola pa odemo do prvog većeg mesta, nije to problem...

Izmenjeno (MarkoNoviSad)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.tavrahakia.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Radi li neka agencija 12 noći? Termin od 10. avgusta... Ne mogu nigde da nađem. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Astra travel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U avgustu nemaju, jul i septembar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila kostas u novom delu,odlican izbor....vidimo se u julu ;)

sto se tice klope cene su kao i u ostalim delovima Grcke....imas Obelix u centru meni za dvoje i dva pica je 11e i to vi mozete bas lepo da se najedete..imate tri porcije spageta u relaxu za 12e ili tri pizze za 14e ....porcije su od 6-7e a restorana da birate...u zutoj prodavnici velikoj uvece rezervisete gotovu hranu (mi obicno pile) i sutra ides i uzmes samo za rucak...uzivacete

Rezervisali smo Kuću Kostas od 23.06. do 30.06. :)

Iskreno se nadam da ćemo se videti.

Puno hvala na svim odgovorima i pomoći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinite sto opet moram da napisem post, i ako moze neko da mi preporuci neke apartane u Sartiju. Da je blizu plaze i da je taj deo plaze pogoidan za dete koje ima 4 god :)

Imate vilu Ta Vrahakia blizu plaze i tu je lep plcak za dete.Mislim da se vila ne izdaje preko agencije ali ima povoljne cene. Imaju svoj sajt.
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisala sam vilu Theodoru (http://www.sarti-theodora.gr/booking.php) , zanima me da li znate neki pristojan smestaj u blizini

koji ima apartmane sa dve sobe, a da je u blizini ove vile. Potrebno mi je za prijatelje koji idu sa dve bebe, pa bismo voleli da smo blizu, a u Theodori nema vise mesta.

Hvala unapred na svakom odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za pomoć oko izbora smestaja.Kuca Billys ili kuća Achilleas? Ista je cena s tim sto o kuci Achilleas nemam informacija puno.Gde se nalazi,da li je dobar smestaj i kakva je plaža ispred jer vodim dvoje dece od čega je jedno godinu i po dana?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

achilas ti je bolja lokacija preko puta plaze a bili ti je u prometnoj ulici....

koja je cena i u kom periodu...jel app ili studio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Studio trokrevetni,od 29.06.-14.07. Ista je cena (40 e za noc)

Jel je dobra plaža ispred Ahilesa? Zbog dece pitam

Hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate vilu Ta Vrahakia blizu plaze i tu je lep plcak za dete.Mislim da se vila ne izdaje preko agencije ali ima povoljne cene. Imaju svoj sajt.

u kom roku odgovaraju na mail? cekam od jutros :)

ima li u blizini te vile prodavnica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dimitra iz ta vrahakia ne odgovara odmah na email :) tako da se ne sikirajte se, javi ce se....plaza ispred Ahilesa je super ima sad i beach bar ispred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u kom roku odgovaraju na mail? cekam od jutros :)

ima li u blizini te vile prodavnica?

Prodavnica je udaljena od Ta vrahakie na 5-10 min hoda. Obicno odgovori posle dva do tri dana, mada ume da iznenadi nekad I u toku dana :)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dimitra iz ta vrahakia ne odgovara odmah na email :) tako da se ne sikirajte se, javi ce se....plaza ispred Ahilesa je super ima sad i beach bar ispred

Hvala puno!

Samo sto je smestaj u Bilys bas lep,sve je full,u Ahilesu onako,ali plaža skoro u dvorištu.Ta ulica gde je Biliys je bučna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka