Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

jel pitas vilu Atina? ona je na sredini izmedju starog i novog dela, drze je Janis i Atina, imaju troje dece, domacini pravi, i super je...studiji nisu veliki, neki imaju krevete na sprat...imaju svoj parking

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne vila Atina, nego Rooms and studios Athena, nalazi se na plaži Platania.

To je u stvari grupa od 5 kuća u okviru jednog velikog dvorišta.

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e tu nismo bili ...sorry

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nalazim se u Sartiju od 06.07. svih dana je bilo super vreme samo je juce ceo dan padala kisa ustvari posle podne je bilo sunca ali se mi nismo kupali,celu noc je padala kisa,danas smo se kupali,ima talasa,danas prvi dan i deca su uzivala ali to je samo jedan dan od svih,zaboravih da kazem da se nalazimo tacnije na plazi platanisi,to je nastavak plaze u Sartiju,smestaj smo rezervisali preko interneta jos u februaru,to su kao bungalovi i dobili smo za 25 eura,inace je ovde sve po 50 eura ima jako lepog smestaja i na samoj plazi je sve a na plazi nema guzve,plaza je super,more cisto i toplo i ima plicaka taman kako nasoj deci i odgovara.samim smestajem bas nisam nesto zadovoljna iako oni ovo izdaju isto za 50 eura ,cena je niza jer smo rezervisali mnogo ranije.Uvece odemo do Sartija,jako je velika guzva i sa malom decom nam je malo problematicno,a kolima do Sartija je bukvalno 2 minuta.Ima pekara na putu prema Sykiji(ili kako se vec pise)u kojo je hleb mnogo lepsi nego u sartiju a vozi se oko 5 minuta,nije daleko.Pijaca u Sykiji je subotom,to je mesto udaljeno 8 km od Sartija.kazu da je na orange plazi jako velika guzva pa nismo tamo jos bili ali kao planiramo ,isli smo do karidi plaze,i na klimaktariju,voda je super,cista i plicak je,,a na plazi armenistis ili tako nekako (izvinjavam se ako sam omasila imena plaza) se ulaz naplacuje 4 eura.Eto toliko od mene nadam se da je nekome od pomoci koja informacija.Sve u svemu ovaj platanisi je sa malom decom fantastican zbog same plaze i igralista koje imamo u samom dvoristu,dvoriste je veliko i lepo,,ima dvoje gazda,ova nasa koja je pokupila novac prvi dan i nije se pojavljivala i ova druga,gospodja Sofija sa kojom se druzimo svaki dan u dvoristu ako neko bude trazio ovaj smestaj da zna,,,a kada smo zeljni guzve mi se provozamo do Sartija....

Da li je to "Athena rooms and studios"? Opisano na sajtu letourckoj.com kao 5 malih kuća, veliko dvorište,u neposrednoj blizini plaže Platani? Ako je to to, molim Vas za malo detaljniji opis smeštaja. Hvala!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo vam jedan video tog smestaja ...

mozda vam pomogne u odluci :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno! Znači mi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nema na cemu ...

evo i linka sa slikama i kontaktom ...

http://toronaios.gr/en/accommodation-services-in-sarti/rent-rooms-sarti-athina

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste li Vi bili u tom smeštaju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nismo, ali smo prosli pored njega kad smo smeknuli house talizeti :D ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l istina da je u blizini neki azil za pse?

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam ga primetio, nismo mnogo ni zagledali a i mi smo bili 2011. pa se mozda dosta toga i promenilo, uostalom ceo sarti se promenio prosle godine ...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l istina da je u blizini neki azil za pse?

jaminalo

ako ti na drugom forumu Zoki kaze da je u blizini azil za pse...to znaci da je u blizini azil za pse...zoki koji vodi taj forum i sajt je veoma dobar poznavaoc sitonije....ujedno je i krivac za to sto svi mi volimo sitoniju....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali u Sarti ima beach barova sa drvecem, da bi se sa detetom bili u prirodnom hladu, da ne bi stalno bili na sunce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali u Sarti ima beach barova sa drvecem, da bi se sa detetom bili u prirodnom hladu, da ne bi stalno bili na sunce.

Nema prirodnog hlada na plazi u Satriju.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka