Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

superiska ...i mi smo ;) kad idete :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam vilu Theo od 18.08.2015. Da li mi neko može reći, pošto je čišćenje u samostalnoj režiji, da li u apartmanu ima nečega čime se apartman može očistiti (metla ili slično) ili je potrebno da to ponesem? Pročitala sam ceo forum, ali taj podatak nisam uspela da nađem. Videla sam da je nekoliko od vas bilo u ovoj vili. Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Apostolos? Kakva su iskustva?

Unapred zahvalan!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ona se nalazi u starom delu, miran je taj kraj oko nje, ja ne bih bas gadjao nisko prizemlje. Milsim da su dodali komarnike ove godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je u pitanju vila Apostolos koja je u ponudi Astre i nekih drugih agencija, ona se nalazi u delu Novi Sarti, preko puta vile Babis. Nisam bio unutar vile ali bih rekao da se radi o prosecnom smestaju. Ispred vile, na ulici, ima dovoljno mesta za parking, cak i u spicu sezone, nije bucno, a sto je najbitnije nalazi se na oko 70 m, po meni, od najboljeg dela plaze u Sartiju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

inace smestaj je pun madjara koji su vrlo bucni :nesvest: bii smo preko puta u babisu pa znamo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su kucice u nizu i u dvoristu ima dve gazdarice koje izdaju,ovi nasi su bili jeftiniji a ovi drugi su po 50 eura.Dvoriste je dugacko i kao da je iz tri dela,u prvom delu su tri bungalova,koji se nalaze tu gde je na slikama to decije igraliste,U drugom delu se nalaze sest kucica od kojih je samo jedan apartman od ove nase gazdarice,i tu ima krevet na sprat,i jedan francuski,kuhinja i kupatilo, a u trecem delu kao malo iznad ,gore,ali odmah iza ugla je apartman koji je ustvari vagon,opremljen,unutra je sve od lamperije i tu su bila dva apartmana koja su sada spojena u jedan pa je izdeljeno na dve prostorije u kojem ima isto kuhinja,kupatilo i ukupno 5 kreveta,dva francuska i jedan poseban krevet.Malo mi je bilo cudno i bezveze kada sam saznala da je vagon u pitanju,ima ga i na tim slikama,ali ja ne bih ni provalila da je vagon u pitanju da mi nije suprug to rekao..???/Ima velika terasa sa koje ima pogled na more,i nikada nema komaraca,dok je dole na tom decijem igralistu kod tih prvih bungalova uvece bilo komaraca i ti bungalovi nemaju komarnike na vratima, a nas vagoncic je imao komarnike na svim prozorima i vratima.Od plaze je udaljeno otprilike 50 metara,posle tih nasih apartmana ima cetiri kuce odnosno smestaja,i taverna koja ima svoje lezaljke na plazi.Dok je u Sartiju bilo talasa svaki dan ,na toj nasoj plazi je bilo samo jedan dan,jer je to kao uvala.Nadam se da je opis zadovoljavajuci,ako vas jos nesto interesuje pitajte!Ta druga gazdarica se zove Sofija i super je zena ima jos jednu kucu u tom dvoristug de ima dva apartmana koji su novi,u kuci na sprat gde ona zivi a izdaje ta dva apartmana u prizemlju,tu ne znam sajt ali imam njen broj telefona ako hocete kontaktirajte me na pp.Pozdrav!!!

Recite mi da li od tog smestaja do Sartija ima neko setaliste da se pesaci ili se mora magistralom do starog Sartija?
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Magistralom do Sarti beach-a a onda moze pesackom stazom do starog Sartija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar kvalitet Sarti: www. azaleahotel.gr

adresa: azaleahotel@yahoo.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi preporuci neku vilu koja ima 1/6 duplex a da nije daleko od plaze. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja koliko znam samo aristotelis ima tako velike app...moja drugarica je bila ove godine na spratu u ogromnom app....raspitajte se u astri

sad vidim neki novi app dora garden...isto preko astre

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lambros, isto preko Astre

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko objasniti razliku izmedju tzv. novog i starog Sartija? Nismo nikada letovali u Sartiju a culi smo da je mesto lepo, nasli smo i dobru vilu, zove se Talizeti, pise da je u novom delu Sartija. Kakav je taj novi deo, kakva je plaza? Koliko sam razumela centar i sva desavanja su u starom delu pa koliko ima od tog novog dela do starog? Ima li pesacka staza ili mora da se ide magistralom? Sve mi je to jako bitno da znam, najvise zbog dece...koliko vidim smestaj je zaista odlican i vila je sasvim nova ali sve je to dzaba ako do dobre plaze moramo pesaciti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi lepo da svako procita bar deo napisanog ovde (za to i sluzi) i bar neke osnovne stvari bi mu bile jasne. Ovako....stalno se te osnovne stvari ponavljaju, tema bespotrebno raste. Ali evo....bacila sam pogled na bookingu na od Vas izabranu vilu....izgleda zaista vrhunski, a i cena je takva (bar na bookingu). Ona se nalazi na odlicnoj plazi Platania (pa se ne morate ni mrdati odatle osim za nabavku i vecernju setnju) koja je nize i odvojena je i od novog dela Sartija. Na google mapama se vidi da se od nje do Sartija moze stici tako sto se vratite na magistralu i posle otprilike 500m mozete se spustiti na put kojim obalom idete ka starom delu Sartija. Od Vase (vrhunske) vile do starog dela Sartija imate oko 3km. Razlika izmedju starog i novog dela Sartija je najvise u plazi - u starom ste posle 2m u dubini, a u novom i posle vise od 50m.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujte da sam iscitavala dobro, ne bas sve, ali ne nadjoh na info poredjenja novog i starog dela. I zapravo ta vila Talizeti na booking-u, videla sam i ja nju (zaista je vrhunska), nije ova "nasa" Talizeti. To je nesto sasvim drugo. Ja sam je pronasla preko Astre, pise da je u novom delu, preko puta kuce Tsantilas, na 30m od plaze. Nismo nikada bila u tom delu Sitonije, Bili smo u Metamorfozisu(4you-Kostas) i taj deo Sitonije mi je odlicno poznat ali sada zelimo da vidimo toliko hvaljeni Sarti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka