Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Mi bili od 09.09-21.09 prvih 6 dana extra vreme cak I preko 30 stepeni, sunce bez prestanka, posle su se smenjivali oblaci, sunce, malo I kise. al zadnja 3 dana opet sunce ali ne preko 30 stepeni. Smesteni u Srti inn-u... Znaci prezadovoljni. I postelinu I peskire su menjali 4-i I 8-i dan, I cistili sobe I kupatio. Svaka cast! Sve preporuke!! Sve na dohvat ruke, I market I plaza I trg...Muzika iz obliznjeg diska nam nije smetala, cula se jeste, ali kad zaspimo nas nikada nije probudila, zato sto smo od 8-9 vec na plazi sa decom, I ceo dan, tako da uvece kad legnemo odmah zaspimo! I za razliku od prosle god, Boga mi mnogo vise ljudi je bilo. od svega sam primetila da je jedino poskupeo kukuruz, prosle bio 1evro a sada 1.5, ostalo sve isto kao I prosle..opet bilo je 2, 3 dana talasa, ali ne tako velikih da se ne sme kupati.. Sto mi je I zao, vec 2 god nikako da ih vidim..ocigledno su ti veliki talasi samo u sezoni :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Umalo da zaboravim, jedan VELIKI MINUS u Sartiju je to sto su zarad baste kafica suzili igraliste! Sramota!!!! :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi, da se i ja javim po povratku iz Sartija, moja druga godina tamo, ove godine malo kasnija smena sa Astra Travelom, sa kojim sam putovao i prosle godine.

Primetno je skuplji Sarti ove godine nego lane, mada je to verovatno pojava u celoj Grckoj.

Zao mi je sto ovo moram da kazem, ali sama usluga Astre na licu mesta vise nije sto je bila, dal im je udarila pobeda na sajmu turizma u glavu, sta li, ali to vise nije ta usluga, a te vile nisu sto su bile pre par godina, ne ulaze se nista, predstavnici prilicno ljuti i pomalo nezainteresovani

Obisli smo sve plaze okoline Sartija, njih oko 20 sifurno, ka Vurvuruu i ka Sikiji, gde smo se skrivali kada malo dune vetar po istocnoj obali (5 steps plaza, nikad talasi, nikad vetar).

Ja znam da cu i sledece godine na Sitoniju, mada mislim da cu dobro da precesljam forum, a vezano za kampove, cene smestaja u sezoni nikako ne odgovaraju kvalitetu/komoditetu koji se dobija.

I jedna bonus slicica:

ld8zETz.jpg

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo je simpaticna slicica.... ovo kao nekada u strokavom Sutomoru krave i magarci na plazi !

... inace je plaza super !

Izmenjeno (dmarkovic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa dvoje dece ove godine posle Tasosa produzimo u Sarti na vikend,a ostanemo nedelju dana ODUSEVLJENI...

Cime? Ja ne videh nista sto bi me tamo odusevilo, zato pitam...Ako vec neko spominje odusevljenje, zanimljost, odlicno, prelepo mesto, treba da navede cinjenice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa...arhitekturom sigurno. kulturnim i istorijskim spomenicima. aqua parkom i akvarijumum koji jedini ima kit ajkulu i veliku belu ajkulu koji koegzistiraju zajedno doduse na velikom prostoru. da ne spominjem silne vidikovce sa kojih se moze videti i veliki kanjon u koloradu povremeno. o prirodi necu ni trositi reci. flora i fauna su van ovoga sveta. endemske vrste kojima bi se svaka zemlja mogla pohvaliti. podvodni svet je na svim svetskim listama top 5 urona.

ne treba spominjati da je hrana u sartiju za koplje iznad svakog ukusa na koji mozete naici htedoh napisati u svetskim turistickim centrima ali onda pomislih da bi nepravedno prema sartiju bilo staviti te tzv centre u isti kos sa sartijem jer su oni prema svemu sto nude obicne govnjive rupe koje ne zasluzuju pomena.

a sve to za cenu koja je bezobrazno niska. sve nabrojano se prakticno poklanja turistima. sve sa osmehom lokalnog stanovnistva naravno.

samo je jedan...sarti. :dance:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O, hvala, hvala :hahaha: :happy:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izvinjavam se ljubiteljima sartija ako sam nesto propustio da pomenem.

hteo sam samo da istaknem ono sto je ocigledno. jelte.

:hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma jeste.....u pravu ste...jedva cekam jun i da krenemo <3

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto oni koji su bili ne napisu sta ih je odusevilo i sta im je zanimljivo? Ovo se ne odnosi samo na Sarti, vec i na Nei Pori, Paraliju, Platamon, Metamorfozi, Nea Vrasnu, Stavros, Dionisos, Veliku, Pefkohori, Polihrono, Hanioti...Mislim bas na mesta, ne ukljucujuci plaze koje su udaljene 5-10km od mesta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Član Andrija.bg ne može da vam odgovori na vaše pitanje jer je udaljen sa foruma.

Takođe bih vas podsetio da je ovo tema u kojoj se piše o Sartiju. Poštoji nekoliko tema koje se bave upoređivanjem destinacija npr. itd.

Moje mišljenje je da je Sarti dobar izbor ljubiteljima aktivnog odmora koji žele da upoznaju plaže na istočnoj obali Sitonije. Kada bih bio bez sopstvenog prevoza ne bih ga uzeo u razmatranje. Opet moram da napišem da imam prijatelje koji već par godina idu u Sarti i tamo budu po petnaestak dana a da ne upale auto i njima je super.

Sarti je malo ribarsko mesto koje je u svojoj ponudi ima samo kapacitete apartmanskog tipa tj. nema nijedan hotel.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa nije bas tako,booking nudi hotele u Sartiju,cisto informacije radi,da napomenem i to,za one koji vole hotele.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima hotela ali slabije, ima stefani, monti, sarti plaza, thalassa, sarti in,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel neko rezervisao more sledece godine :volimenevolime:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se, u Sartiju postoji par hotela kao sto su npr. Sarti Beach, Stefani, Sarti Plaza.

Da, evo mi rezervisali vec Sarti preko agencije Ferior. http://www.ferior.rs/leto/Grcka/Halkidiki/Sarti/talizeti_apartmani_sarti_grcka.htm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka