Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Boga mi ja vise volim da sama cistim, nego da mi se neko mota po sobi svaki dan.. I uvek sama skidam I namestam posteljinu.. sad svako je razlicit... kao I sto u radnjama ne cekam da mi pakuju radnice u kesu, nego to uvek radim ja... :pardon:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ove godine letovao u Sartiju i nikad vise!!!Motori prdavci prde od kojih ne moze da se spava,komarci ujedaju kao nikad...voda prljava a od talasa u starom delu nije se moglo kupati 3,4 dana.preporucujem da ovo mesto definitivno agencije izbrisu iz svog programa.A botovi koji se ovde javljaju neka olade malo. :plez:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisi kome se kako pogodi. Opet kazem nama od deset dana nije bilo nijednog dana sa talasima i vetrom. Voda super cista prepodne,ali zato popodne bude trave u moru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suma sumarum, ne idite bez svog prevoza. Ja za dvadeset dana sam 2-3 puta video talase u starom delu i opet se kupao. Nisu bili preterano veliki (po mom kriterijumu) i bas sam uzivao. Ipak, steta je samo kupati se u Sartiju pored toliko plaza na dohvat ruke.

Uvece moze biti dosadno onome ko je dosao zbog zabave ali vecere pored mora nadomescuju sve.

Sve u svemu super mesto za odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ostao nezadovoljan, bilo mi je lepo. Imao sam sreće sa vremenom, ali osetio sam nečasne sile prirode i smatram da ne bi trebalo voditi sitnu decu tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti rupčaga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo bogami..... sta mi koji nikada nismo bili u Sartiju da pomislimo posle svih ovih pisanija ?

Od hvalisanja do neba i totalnog pljuvanja - u sta poverovati da je istina, zar treba da idem i sama se uveravam sta je od svega napisanog tacno ?

Mislim da se pazljivijim citanjem ipak mogu prepoznati iskreni postovi i postovi botova........

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa pogledaj moj klip i sve ce ti biti jasno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma samo nemojte vi da idete u sarti, ostavite ga nama sto ga volimo :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+1

Sve je stvar individualnih procena, iskustava, želja.....

Ko može znati kakva su čija očekivanja od odmora? Što je nekome dobro - drugome nije.

Supruga, ja i troje maloletne dece letujemo već uzastopno 4 sezone u Sartiju. Ove godine sam išao čak do Nafplia ali sam odvojio 9 dana za Sarti.

Smešteni smo u kući Aristea i kupamo se samo na gradskoj plaži. Kada nema talasa, kupamo se u starom Sartiju, a kada počnu talasi idemo u novi Sarti gde deca (uz malo opreznosti) oduševljeno uživaju u plićaku do pojasa - na talasima...

Vetar....da ima ga....ali nama ne smeta.

Voda može da bude prljava - ali opet, bude čista u novom Sartiju.

Zvuk zvona nas taman lagano budi ujutru da je vreme za plažu a popodne nam daje znak da je vreme za povratak i uopšte nam ne smeta.

Mesto ima sve što nama treba: restorane, odličan sladoled, kafiće, prodavnice. Odemo jednom do Lidla i to je dovoljno (obično u dolasku).

Sarti "slepo crevo"?

Zavisi od ugla gledanja. Nama je Sarti lepši i prijatniji (velika zasluga je i smeštaj) i od Haniotija, Pefkohorija, Nei Porija, Toloa.....

Da li nas to čini botovima agencije? Ne, jer sve sami organizujemo... Agenciju nisam video od kada su vize ukinute.

Da li smo "blesavi" jer nam sve ovo odgovara.....pa možda - stvar individualne procene :D

Eto, hajde uzdravlje i neka svako bira kako mu i šta odgovara - odmor je samo jednom godišnje :uraaaa:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma moze i dva puta godisnje :dance: ne bi se bunila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sto ljudi-sto cudi ! Mi smo bili u jeku sezone sa malom decom i Sarti nam odgovara. Kupali smo se i na gradskoj plazi,ali smo i obilazili plaze. Vetric pirka...cak odgovara !

Ali kom se svidja-svidja,a kome ne neka bira sebi mesto kakvo mu odgovara.

Marija1234 je u pravu i pomogla mi je u nekim preporukama za obilazak - hvala.

Sarti nije kao npr Hanioti,Sarti je za lep i kvalitetan morski odmor i sigurno nije rupcaga !

Mi idemo ponovo to je sigurno.

Pozdrav svima...

Izmenjeno (stejo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim, uvek hocu da pomognem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka