Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Nocas sam do 3h trazila po netu povoljan smestaj za tih par dana i to prvenstveno u Sartiju, a onda i u Vurvuruu, celoj Sitoniji i na kraju, obzirom da ne nadjoh nista slobodno ispod 55 evra i vise dnevno po apartmanu, i u Kavali i Solunu. Da skratim, cene su nenormalno visoke. Ispalo bi da bismo za tih 3 dana platili minimum 165 evra, samo smestaj (a na Tasosu platili 270 evra, sa klimom, za oboje, za 11 dana, 270 evra). Zakljucak - pronalazenje smestaja u sopstvenoj reviziji za tako mali broj dana se nikako ne isplati. Zato sad razmatram plan B - odlazak na Ohrid, na tih par dana, pre Tasosa.

Poseta Sitoniji ce ipak, sto se nas tice, morati da bude odlozena za neko naredno leto, za veci broj dana, odnosno celo letovanje.

Pozdrav i hvala svima koji su mi pomogli (prvenstveno Anchi i Taci) !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljubitelji Sartija - gde ste? Da li se neko raspoložen za pisanje već vratio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nocas sam do 3h trazila po netu povoljan smestaj za tih par dana i to prvenstveno u Sartiju, a onda i u Vurvuruu, celoj Sitoniji i na kraju, obzirom da ne nadjoh nista slobodno ispod 55 evra i vise dnevno po apartmanu, i u Kavali i Solunu. Da skratim, cene su nenormalno visoke. Ispalo bi da bismo za tih 3 dana platili minimum 165 evra, samo smestaj (a na Tasosu platili 270 evra, sa klimom, za oboje, za 11 dana, 270 evra). Zakljucak - pronalazenje smestaja u sopstvenoj reviziji za tako mali broj dana se nikako ne isplati. Zato sad razmatram plan B - odlazak na Ohrid, na tih par dana, pre Tasosa.

Poseta Sitoniji ce ipak, sto se nas tice, morati da bude odlozena za neko naredno leto, za veci broj dana, odnosno celo letovanje.

Pozdrav i hvala svima koji su mi pomogli (prvenstveno Anchi i Taci) !!!

Nikada i nigde u Grčkoj nećeš naći tako povoljne cene smeštaja kao na Tasosu (odnos kvaliteta i cene). Zašto je tako - ne znam! Tasos sa svojim plažama nije ništa lošiji nego bilo koji drugi smeštaj u Grčkoj, ali još uvek drži "niže" cene :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katty bi danas trebala da se vrati iz Sartija... :srce::srce::srce: Ja vec iscekujem zeljno da se ona javi... :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo me!

Sinoc stigli,jeli,pili,kupali i spavali! Uzivali :D

Svideo mi se Sarti,mesto ima nesto posebno.Par dana je more bilo mirno,ostali dani sa talasima.Kad su talasi prejaki otisli bi u Kalamici,tamo mirno more,cisto,bozanstveno!Bili smo tri puta tamo,jednom smo isli u nedelju i bilo je malo prljavo more(kese,plasticne case bacene),bude dosta Grka(vikendasa).U Kalamiciju je cini mi se lepse za kupanje ali bi bilo jako dosadno ako se boravi tu,jer je selo jako malo.U Sartiju smo imali neku travu u plicaku,pa se crni more od te trave,nekad bas bezveze.Prvi dani su za kupanje bili najlepsi,eh sad mi fali more :tuzni: Pisala bi ja sad svasta,ali nemam trenutno vremena

Ako nekog nesto posebno interesuje pitajte,ja cu odgovoriti cim stignem(jos perem i peglam goomilu vesa :smorilo: )

Taci,tebi se posebno javljam na p.p. :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo me!

Sinoc stigli,jeli,pili,kupali i spavali! Uzivali :D

Svideo mi se Sarti,mesto ima nesto posebno.Par dana je more bilo mirno,ostali dani sa talasima.Kad su talasi prejaki otisli bi u Kalamici,tamo mirno more,cisto,bozanstveno!Bili smo tri puta tamo,jednom smo isli u nedelju i bilo je malo prljavo more(kese,plasticne case bacene),bude dosta Grka(vikendasa).U Kalamiciju je cini mi se lepse za kupanje ali bi bilo jako dosadno ako se boravi tu,jer je selo jako malo.U Sartiju smo imali neku travu u plicaku,pa se crni more od te trave,nekad bas bezveze.Prvi dani su za kupanje bili najlepsi,eh sad mi fali more :tuzni: Pisala bi ja sad svasta,ali nemam trenutno vremena

Ako nekog nesto posebno interesuje pitajte,ja cu odgovoriti cim stignem(jos perem i peglam goomilu vesa :smorilo: )

Taci,tebi se posebno javljam na p.p. :srce:

Katty, obradovao me je jako tvoj post, nadam se da će biti dovoljno inspirativan i za ostale "Sartijevce" pa ćemo konacno malo aktivirati ovu našu temu.

Moje društvance se interesuje za izlete brodom i Grčko veče, cene, da li je povoljnije ići preko naših agencija ili direktno kod Grka,...,kako se zove i gde je restoran u kojem se organizuje Grčko veče, da li je neko bio i vredi li ići...?

Da li si na Kalamiciju primetila kamp Talasa i ako jesi da li si primetila imaju li zaista onu "stenu" za penjanje (stavili su tu fotografiju na svoj sajt). I ja sam nekad davno bila na Kalamiciju, tada još nije bio ni malo "selo" već samo nekoliko kuća i par kampova, ali je ostavio divan utisak sa svojim prelepim plažama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ajvan,zao mi je sto ti ne mogu pomoci oko ovoga,jer nismo isli na izlete i Grcko vece.Ranije na forumu sam citala da je jeftinije ici preko njihove agencije Sithon travel,u centru se nalazi.Sada sam procitala na prospektu iz te agencije da se Grcko vece odrzava u Syrtaki clubu.

Nisam videla kamp Talasa,kupali smo se samo na toj glavnoj plazi u Kalamiciju.

Inace sam se malo razocarala sa Orange beach,jer je voda mutna i prljava tamo gde je kafic,gde se vecina kupa.Velika je guzva tu,a okolo po stenama ima dosta golaca(nudista) pa nije bas preporucljivo za porodicu sa decom.More u Kalamiciju je mnogo cistije nego tu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katty draga,

dobro dosla nazad,drago mi je da si se lepo provela!!!

Cekam da sve sredis i ispeglas i da onda lepo sednes odvojis vreme za mene...

Btw:

Potpuno isti utisak o plazi Orange beach sam imala i ja prosle godine!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ajvan,zao mi je sto ti ne mogu pomoci oko ovoga,jer nismo isli na izlete i Grcko vece.Ranije na forumu sam citala da je jeftinije ici preko njihove agencije Sithon travel,u centru se nalazi.Sada sam procitala na prospektu iz te agencije da se Grcko vece odrzava u Syrtaki clubu.

Nisam videla kamp Talasa,kupali smo se samo na toj glavnoj plazi u Kalamiciju.

Inace sam se malo razocarala sa Orange beach,jer je voda mutna i prljava tamo gde je kafic,gde se vecina kupa.Velika je guzva tu,a okolo po stenama ima dosta golaca(nudista) pa nije bas preporucljivo za porodicu sa decom.More u Kalamiciju je mnogo cistije nego tu.

Hvala puno, Katty, ipak sam dobila neke nove informacije. A za Orange beach mogu samo da kazem "ups!" Mi smo tri porodice sa sitnom decom, a orange b. mi je ostala neispunjena zelja jos od pre 5 godina i mogu misliti kakva će tek gužva tamo biti u avgustu kad mi idemo! Dobri su mi izgledi da i dalje ostane "neispunjena" zelja sve do nekog septembarskog odlaska bez dece!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da kaze kojim putem je najbolje autom do Sartija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da kaze kojim putem je najbolje autom do Sartija?

Naravno, preko Nikitija i Vourvouroua, istočnom obalom! Priroda je fantastična, šumovita i bajkovita, a put je kraći nego što bi bio Neos Marmarasa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, preko Nikitija i Vourvouroua, istočnom obalom! Priroda je fantastična, šumovita i bajkovita, a put je kraći nego što bi bio Neos Marmarasa...

To je o.k ali me zanima kuda da idem od Soluna - prema Kavali pa onda juzno do Sartija ili juzno ka Kasandri pa onda prema Sartiju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je o.k ali me zanima kuda da idem od Soluna - prema Kavali pa onda juzno do Sartija ili juzno ka Kasandri pa onda prema Sartiju?

JUžno ka Kasandri, ali pre Kasandre se odvajaš za Sitoniju i ne skrećeš za Neos Marmaras nego pravo za Vourvourou pa je prvo sledeće zglavno mesto Sarti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JUžno ka Kasandri, ali pre Kasandre se odvajaš za Sitoniju i ne skrećeš za Neos Marmaras nego pravo za Vourvourou pa je prvo sledeće zglavno mesto Sarti

Baš tako...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jos sutra u Beogradu...A posle toga,sta da kazem,nacicete me u Sartiju! :srce: :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka