Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

200 na sat, kako mogu da dodjem do te DVD prezentacije Sitonije (Sartija)? Da li se kupuje ili dobija u agenciji? Ili mozda moze da se naruci?

Pozdrav :)

Majo,posto kradem minute na poslu,pa citam moj omiljeni forum,a pratim sve u vezi Sartija,evo informacije za tebe dvd Astra travel agencije mozes poruciti preko interneta,poseti njihov sajt www.astratravel.co.yu,a dvd agencije Magic sam uzimala kod njih licno kad sam uplacivala smestaj.Nadam se da ce ti se svideti :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto se tice agencije Magic,bili su skroz korektni,a u veoma lepom secanju mi je ostala devojka koja je bila predstavnik agencije u Sartiju,Natasa...

Sto se smestaja ove agencije tice,takodje je sasvim ok,ja sam prvi put bila u apartmanima four seasson,a drugi put sam birala apartmane u kuci Athina,koja je super,vlasnici su izuztno ljubazni i uvek na usluzi,a ima samo jednu manu,a to je blizina diskoteke Mojito... :ljutko: Meni licno muzika ne smeta,tako da sam je ja birala u septembru,znajuci za taj njen nedostatak... :bez-zuba: I super sam se provela :D

200 na sat,meni je vreme od 12-22 septembra bilo super,nadam se da ce posluziti i tebe pocetkom septembra :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

200 na sat, kako mogu da dodjem do te DVD prezentacije Sitonije (Sartija)? Da li se kupuje ili dobija u agenciji? Ili mozda moze da se naruci?

Pozdrav :)

Ako hoćeš mogu da ti pošaljem poštom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

200 na sat,meni je vreme od 12-22 septembra bilo super,nadam se da ce posluziti i tebe pocetkom septembra :D

Hvala, i ja se nadam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sada definitivno odlucila da cu u stari deo zbog restorana i prodavnica a ako nam tu ne bude odgovarala plaza onda cemo prosetati ili kolima otici do one sa plicakom.A kazite mi za Four Season posto je blizu centra jel to bucna ulica sa buticima i prodavnicama gde ljudi uvece setaju

Bila sam prosle godine u Sartiju u vili Atina i iza postoji veliki supermarket gde ima gotova hrana - musaka im je strava i nema potrebe da idete po restoranima jer je ista ta hrana duplo skuplja. Moj predlog je vila Atina. Odlicna je i Janis vlasnik je extra. Pozdrav svima i sretan put

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

200 na sat, kako mogu da dodjem do te DVD prezentacije Sitonije (Sartija)? Da li se kupuje ili dobija u agenciji? Ili mozda moze da se naruci?

Pozdrav :)

Prezentaciju možete videti još i na YouTube ili na videooglasi.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vratim moju omiljenu temu na prvu stranu.Jos 28 dana i odoh!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ja jedva cekam tvoje utiske... :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da stavi link do youtube gde se nalazi ta prezentacija?

I mi bi na Sarti ove godine, pa me jako zanima.

Plus imamo malu bebu, pa nam puno znaci sve sto moze unapred da se sazna!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mama Majo, Magicova DVD prezentacija Sitonije, posebno Sartija, je mnogo bolje odrađena. Svrati do agencije, ako si iz Beograda, da uzmes disk, besplatan je.

Pozzzz

_________________________________________________________________________

E sad jedno pitanje za clanove kluba obozavalaca Sartija (mislim pre svega na Taci i Anchu). Kao sto ste mogli primetiti, lomila sam se pre par meseci da li da uplatimo aranzman za ovu godinu u Sartiju ili opet na Tasosu. Pod uticajem moje jace polovine, uplatismo Tasos, ali ni od Sartija nismo potpuno odustali. Naime, hteli bismo pre Tasosa da "svratimo" na tri dana u Sarti ili na Ohrid. Naravno, pre bih u Sarti, jer more je ipak more, ali ne znam da li cu preko Interneta naci neki odgovarajuci smestaj koji ce pristati da nam prodaju na samo tri dana i jos on-line rezervisu. Imate li u tom smislu neki predlog, tj. neku vilu ili jeftiniji hotel, koje biste mi preporucili?

Hvala unapred na pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad jedno pitanje za clanove kluba obozavalaca Sartija (mislim pre svega na Taci i Anchu). Kao sto ste mogli primetiti, lomila sam se pre par meseci da li da uplatimo aranzman za ovu godinu u Sartiju ili opet na Tasosu. Pod uticajem moje jace polovine, uplatismo Tasos, ali ni od Sartija nismo potpuno odustali. Naime, hteli bismo pre Tasosa da "svratimo" na tri dana u Sarti ili na Ohrid. Naravno, pre bih u Sarti, jer more je ipak more, ali ne znam da li cu preko Interneta naci neki odgovarajuci smestaj koji ce pristati da nam prodaju na samo tri dana i jos on-line rezervisu. Imate li u tom smislu neki predlog, tj. neku vilu ili jeftiniji hotel, koje biste mi preporucili?

Hvala unapred na pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ancho, u svakom slucaju. Pokusacu nesto da "iskopam" preko neta. Ako bas nista ne nadjem, uvrsticu u kombinaciju i Vurvuru, pa odatle obici i Sarti i cuvanu Orange beach.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ancho, u svakom slucaju. Pokusacu nesto da "iskopam" preko neta. Ako bas nista ne nadjem, uvrsticu u kombinaciju i Vurvuru, pa odatle obici i Sarti i cuvanu Orange beach.

Cuvaj se ti za narednu godinu ima da te smorim i pored toliko toga sto si napisala o Tasosu.....eto opet ides pa se mozda jos nesto zanimljivo iskopa a i najmerodavnija si koliko vidim da das pravu sliku.Ove godine smo ozbiljno ga uzeli u razmatranje ali je palo u vodu samo zbog waterland-a, da ga ima tamo kao na Krfu isli bi sigurno....ali 2009. ce brzo.

Vurvuru je takodje super, ma uostalom gde god da si na Sitoniji.......imas kola i mirnih i pustih plaza ima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka