Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Joooj pa to nisu bile lignje... kako nisi videla dzamiju iza taverne?!

:unsure: ...hm, ovo bi trebalo da je pošalica, je l'??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji, :srce:

Uplatili bismo ovih dana smestaj u Sartiju, za kraj avgusta, i to u dvokrevetnim bungalovima "Sarti beach" hotela.

Molim sve vas koji ste ikada odseli u ovom hotelu, a narocito one koji su bili smesteni bas u tim bungalovima, da mi prenesete svoje utiske i zapazanja.

Posebno me zanima cistoca apartmana, kakve su terasice ispred tih bungalova (ogradjene ili "na izvolte"), postoji li parking za goste hotela, do koliko sati uvece je radio bazen, da li ste mozda na licu mesta uplacivali polupansion ili eventualno samo dorucak, kakva je plaza ispred hotela, da li je cuvena Orange beach blize tom novom delu Sartija ili blize starom, da li ste do centra Sartija odlazili peske ili kolima, tj. da li je hotel stvarno 1km od centra ili dalje, da li je problem uvece naci parking mesto blizu centra Sartija i sta mislite da li ce nam od kraja avgusta do 2. septembra biti OK vreme...

Puno HVALA svima koji odgovore makar i na deo pitanja !!! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iako jos uvek ne znam kada cu moci da koristim godisnji odmor, da nam se ne bi desilo da agencije prodaju sve sto valja, resili smo da ovih dana izvrsimo rezervaciju smestaja (30% od cene aranzmana treba da uplatimo). Izabrali smo (valjda) dvokrevetne bungalove "Sarti beach" hotela.

Vec sam otvorila posebnu temu o pomenutom hotelu (neka mi ne zamere moderatori, ali tako je uocljivije za one koji su bas u tom hotelu nekada odseli), a vas, dobre poznavaoce Sitonije i Sartija, bih pitala sledece:

Sta mislite kakvo ce nam vreme biti u smeni koja pocinje 23. avgusta, a zavrsava se 2. septembra?

Cudno mi je sto je najam apartmana u toj smeni za nekih 150 evra jeftiniji od prethodne smene, takodje u avgustu. Zar se u Sartiju toliko drasticno kvari vreme kako se priblizava septembar?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, pa zar bas nikog od onih koji su odseli u ovom hotelu nema da se javi?

Hitno mi je, jer je ostao samo jos jedan slobodan studio u terminu koji nam odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji, :srce:

Uplatili bismo ovih dana smestaj u Sartiju, za kraj avgusta, i to u dvokrevetnim bungalovima "Sarti beach" hotela.

Molim sve vas koji ste ikada odseli u ovom hotelu, a narocito one koji su bili smesteni bas u tim bungalovima, da mi prenesete svoje utiske i zapazanja.

Posebno me zanima cistoca apartmana, kakve su terasice ispred tih bungalova (ogradjene ili "na izvolte"), postoji li parking za goste hotela, do koliko sati uvece je radio bazen, da li ste mozda na licu mesta uplacivali polupansion ili eventualno samo dorucak, kakva je plaza ispred hotela, da li je cuvena Orange beach blize tom novom delu Sartija ili blize starom, da li ste do centra Sartija odlazili peske ili kolima, tj. da li je hotel stvarno 1km od centra ili dalje, da li je problem uvece naci parking mesto blizu centra Sartija i sta mislite da li ce nam od kraja avgusta do 2. septembra biti OK vreme...

Puno HVALA svima koji odgovore makar i na deo pitanja !!! :srce:

Ja ti nisam bas prava osoba za odgovore na ova pitanja,ali cu ti bar malo pomoci...Prosle godine preko agencije Magic,putovala sam dva puta u Sarti,prvi put sam bila smestena u vili four seasson,drugi put u vili Athina...Oba puta sam bila zadovoljna smestajem...Suncala sam se kad god smo bili u Sartiju u novom delu ovog mesta...Svakog dana sam prolazila pored hotela Sarti beach koji je po mom ukusu bio daleko od centra...Ali za mene, zbog toga sto kad ides na plazu u tom delu mesta iz starog Sartija,nosis gomilu rekvizita za decu,pa peske nema sanse po vrucini,mora kolima,a vec kad je obrnuta varijanta,tu si smesten,plaza ispred je super,a ti uvece ides u grad u setnju,onda mozes i bez automobila...

Znaci,hotel spolja izgleda lepo i cisto,na lepom je mestu,plaza u tom delu mesta je idealna za decu...More providno,cisto...Ja sam cula neke komentare za smestaj,ali u celini mislim da je taj hotel dobar izbor,narocito ako se ide kolima...Stvarno mislim da neces pogresiti!

Mesta za parking u centru ima,odnosno postoji jedan prilicno veliki parking gde pristizu i turisticki autobusi,tako da ako bas resis kolima do centra,nema problema...Opet,verovatno ti za tu setnju auto nece trebati,ljudi koje sam ja upoznala na plazi u starom delu Sartija sa bebom u kolicima svakog dana su dolazili u centar iz Sarti beach hotela peske i to im je bila super setnja...

Sto se tice popularne plaze Orange beach(ja sam jedna od retkih koja nije bila narocito odusevljena istom,ali s obzirom na popularnost,nezaobilazna je,a i ukusi su definitivno razliciti,a izbor veliki,pa nam se moze da izvoljevamo i po tom pitanju),ona je na putu od mesta Vourvouru ka Sartiju,sto naravno znaci da je taj stari deo blizi,jer prvo ulazis u taj deo mesta...

Mesto nije veliko,ja u principu mislim da zaista nista nije mnogo daleko,narocito ako se putuje kolima...Citavo mesto su tri vodoravne ulice,ispresecane brojnim horizontalnim ulicicama...Sarti je jedno klasicno grcko selo pored mora koje raste u duzinu...Neko je vec pisao na temu Sartija bolje i opsirnije nego ja,pa da ne ponavljam...

A sto se vremena tice,ja sam prosle godine bila pocetkom jula i u septembru(12-22),u septembru sam imala par tropskih dana,ali i par dana sa velikim talasima...

Kraj avgusta,imam jedino iskustvo sa Tasosa i iz Pefkohorija i oba puta u oba mesta,bilo je tropski u tom periodu...

Nadam se da sam bila od neke pomoci,dok se ne javi neko ko je i odseo u hotelu Sarti beach.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.sithontravel.hu

moji su rezervisali odlican smestaj za Sarti preko ovog sajta....

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.sithontravel.hu

moji su rezervisali odlican smestaj za Sarti preko ovog sajta....

Madjari...Stvarno imaju odlican smestaj,s obzirom da su i najbrojniji u Sartiju,sve najbolje kuce drze oni...Nisam ni znala da preko njihove agencije moze da se rezervise smestaj...Ili su tvoji nasli kucu koja im se dopada na sajtu sithon travel-a,pa direktno kontaktirali vlasnike?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Direktno gazdu, nasli su sajt neke kuce Galini i direktno ih kontaktirali...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Taci,vidim da si na nasoj dragoj temi.Hoces ti traziti od tog vlasnika kuce gde ides da ti salje original vaucer

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oni su prosle godine dobili vaucer fax-om od vlasnika kuce.... cim uplatis novac oni ti posalju vaucer...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Salsita,ja isto idem u Galini kucu,poslala sam i depozit ali posto treba da vadim novi pasos nisam trzila da mi jos salje Vaucer.Cula sam da od januara ove godine Grci traze original pa zato pitam.

A sto se tice Galini kuce volela bih da je neko vec bio pa da nam malo opise ali noki se ne javlja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jednog novog forumasa. Citam vase komentare, pa posto sam bio dva puta u Sartiju od mene sutra uvece (kad budem ponovo radio) dobijate jos po neku informaciju i slicice sto se tice Sartija i okoline. Ja sam odusevljen, za mene je Sitonija zakon.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Taci !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Salsita,ja isto idem u Galini kucu,poslala sam i depozit ali posto treba da vadim novi pasos nisam trzila da mi jos salje Vaucer.Cula sam da od januara ove godine Grci traze original pa zato pitam.

A sto se tice Galini kuce volela bih da je neko vec bio pa da nam malo opise ali noki se ne javlja

Ne znam , njima se svidela ta kuca preko neta ni oni nista ne znaju o njoj.... a to za original vaucer jos uvek nisam nista cula....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgledala sam ponovo oba DVD-ja o Sitoniji (agencija Magic i Astra). Koliko vidim u Sartiju non-stop duva vetar i ima talasa. Jel' to stvarno stalno tako ili su obe agencije snimale svoje filmove bas u danu kada je vetar bio jak?

Ima li meduza i komaraca u Sartiju (narocito me interesuje situacija sa tim napastima u periodu kraj avgusta, pocetak septembra)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka