Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

aha, pa lepo,deluje ukusno!!!!

a znas li mozda kolko je iznajmljivanje skutera na vodi??

i koji jos sportovi na vodi postoje??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoj! Toliko ste svega opisali da ne mogu da docekam da odem.Ja putujem krajem juna u kucu Galini,samo da sve bude u redu i dobijemo vize

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ah sto ne bi dobila??

ako ides grupno predpostavljam da nece biti problema...

ja putujem pocetkom juna u kucu vaso preko astre...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne idem grupno,i to bez agencije prvi put rezervisala sam preko neta,pa se zato brinem da li ce biti ispravan i dovoljen taj Vaucer sto Grk treba da mi posalje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aha, pa lepo,deluje ukusno!!!!

a znas li mozda kolko je iznajmljivanje skutera na vodi??

i koji jos sportovi na vodi postoje??

U Sartiju nisam bas video mnogo sportova na vodi, nesto windsurfa, a bas ni jedan waterjet. Inace su IZUZETNO ostri sto se tice priblizavanja motornih plovila plazi i cuvari (ima ih nekoliko na plazi, ne previse) izuzetno brzo reaguju cak i na nagovestaj da ce nesto sa upaljenim motorom prici plazi na blize od stotinjak metara, a deluje mi da bi reprekusije bile veoma stroge. Stoga valjda i nema skutera. Sigurno je da na drugim mestima necega ima, mislim da sam negde video "bananu", ali ubi me ako se secam gde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wayland, cini mi se da su cene u restoranima "jace" nego na Tasosu? Jesam li u pravu?

Jel' u Sartiju bas sve skuplje nego na Tasosu (vanpansionski sadrzaji, rent a car...)?

Koliko ima do najblizeg Lidl-a?

Jesi li jeo lignje u restoranima? Ja obozavam one male, velicine malog prsta na ruci, pecene na zaru, a jos najbolje ako su pre pecenja i dimljene. Ne nadjoh takve na Tasosu. Svi su imali samo one ogromne, ili pohovane kolutice przene u fritezi, sto ne volim.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne idem grupno,i to bez agencije prvi put rezervisala sam preko neta,pa se zato brinem da li ce biti ispravan i dovoljen taj Vaucer sto Grk treba da mi posalje

aha...mislila sam da ides preko agencije...pa nadam se da ces dobiti vizu...

srecno!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa znaci nista od skutera na vodi...ja obozavam da ih vozim...

mozda cu pronaci u nekom drugom mestu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, generalno gledano, cene jesu vise, jedino je ponuda u restoranima daleko raznovrsnija nego na Tasosu, bar kada su standardni svakodnevni restorani u pitanju. Secam se da sam u Limenariji uzivao da idem u restoran kod gospoje za koju se ispostavilo da i nije sa Tasosa, pa je ponuda stoga i bila raznovrsnija. Ovim ne mislom nista lose, samo volim da malo promenim, a ne da posle 7 dana probam sve sto imaju na meniju.

se tice Lidla, u Sartiju ne videh ni jedan, ima onaj Arvanitides (valjda se tako cita), plavo-zuti. Cuh da negde ima, ali da li u Vurvuruu ili Nikitiju ili N. Marmarasu, ubi me ako znam.

E, sad, Sitonija je proteklih godina imala bolju posetu nego Tasos, a sada se to povecava, jer je otkrivamo ne samo mi, vec, o uzasa, i Italijani, dok je Tasos, bar pre 2 godine, kad sam ja bio, ipak bio malo komotniji po broju turista (ili se bar meni ucinilo).

Ali, ja ti nisam bas neko ko ce da prica o ciframa, jer organski ne podnosim kupovine bilo koje vrste, pa cak i kad su za mene i moj plezir. Nikada u zivotu nisam usao u 2 radnje da uporedim cene, vec uvek kupim u najblizoj koja ima sve sto mi treba. Slicno je i sa restoranima, sto mi, priznajem, uvek pravi probleme kada posle letovanja stigne racun kreditne kartice....:shokiran::uplakani:

Lignji sa grila ovde ima, jedino nisu bas kao mali prst, ali su veoma, veoma ukusne i lepo spremljene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne idem grupno,i to bez agencije prvi put rezervisala sam preko neta,pa se zato brinem da li ce biti ispravan i dovoljen taj Vaucer sto Grk treba da mi posalje

Ne sekiraj se, imam oko sebe nekoliko porodica koje vec godinama idu u Grcku na isti nacin, rezervacija i vaucer od Grka, sve radi kao podmazano. Samo pazi da ti sva ostala dokumentacija bude tip-top i da tu nemas rupa, ovo je bela kafa. Cini mi se da, cak Grci znaju te koji rade rezervacije i bookinge on line i telefonom i da imaju negde i bazu podataka gde provere da li ti je vaucer izdao njihov uredan platisa poreza ili si ga pravio u fotosopu...

Naravno, jako pomazu sengenske vize u pasosu od proslih godina....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa znaci nista od skutera na vodi...ja obozavam da ih vozim...

mozda cu pronaci u nekom drugom mestu..

Pa, pretpostavljam da bi mozda u Porto Karasu moglo da se nadje nesto tako, znam da ima neki ski centar u Armenistisu, ali ne verujem da imaju skutere

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, pretpostavljam da bi mozda u Porto Karasu moglo da se nadje nesto tako, znam da ima neki ski centar u Armenistisu, ali ne verujem da imaju skutere

HVALA!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne sekiraj se, imam oko sebe nekoliko porodica koje vec godinama idu u Grcku na isti nacin, rezervacija i vaucer od Grka, sve radi kao podmazano. Samo pazi da ti sva ostala dokumentacija bude tip-top i da tu nemas rupa, ovo je bela kafa. Cini mi se da, cak Grci znaju te koji rade rezervacije i bookinge on line i telefonom i da imaju negde i bazu podataka gde provere da li ti je vaucer izdao njihov uredan platisa poreza ili si ga pravio u fotosopu...

Naravno, jako pomazu sengenske vize u pasosu od proslih godina....

Imam od ranije sengenske vize u pasosu,vec par godina unazad idem u Grcku.I ja se nadam da nece biti nikakvih problema

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidl ima samo u Nikitiju, provereno. U Neos Marmarasu nema velikog mrketa tog tipa, mi smo svaki treći-četvrti dan išli do Nikitija iz N.Marmarasa upravo zbog Lidl-a, a najviše smo se kupali u Kalamitciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... Ne nadjoh takve na Tasosu. Svi su imali samo one ogromne, ili pohovane kolutice przene u fritezi, sto ne volim.

Joooj pa to nisu bile lignje... kako nisi videla dzamiju iza taverne?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka