Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Iako je nas prvi pik za sledecu godinu kuca Galini u Sartiju (pisala sam danas mail, pa cemo videti kakva je situacija), zainteresovana sam i za ostale smestaje u blizini ove kuce. Prioritet ima blizina plaze (30m i manje), kao i da u kuci postoje cetvorokrevetni apartmani.

Taci, s obzirom na tvoje iskustvo, kao i dobru volju da to podelis sa nama koji po prvi put zelimo da upoznamo Sitoniju, molim te za preporuke smestaja u navedenom delu Sartija.

S obzirom da si letovala u Kosta und Rosa apartmanima, molim te za blizi opis (blizina plaze, velicina soba...), kao i za neki kontakt tih ljudi.

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj Sarti mi se baaas svidja.

Interesuje me da li je neko od forumasa isao autobusom i koliko se dugo putuje? Iz tehnickih razloga nisam bas sigurna u prevoz kolima, odemo busom a tamo mozemo da rentiramo auto za te divne plazice i okolinu. Koja agencija radi smestaj+bus?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

do Sartija se putuje nekih 14-15 sati sa svim pauzama.par agencija su vec izbacile ponude za leto `09.uglavnom sve rade autobuski prevoz.guglaj malo nacaces ih sve ne bih sad da reklamiram nijednu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj Sarti mi se baaas svidja.

Interesuje me da li je neko od forumasa isao autobusom i koliko se dugo putuje? Iz tehnickih razloga nisam bas sigurna u prevoz kolima, odemo busom a tamo mozemo da rentiramo auto za te divne plazice i okolinu. Koja agencija radi smestaj+bus?

Astra travel, nisam isao sa njima autobusom, ali sam imao aranzman na Sitoniji ove godine preko njih i znam da su jako ozbiljni po principu receno-ucinjeno. Imaju cak i svog predstavnika u Sartiju tokom cele sezone. Ako treba jos neka info...slobodno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Taliji i Gospodinu Iskri na odgovorima. Malo cu da progooglam a novih pitanja za vas cu sigurno imati kasnije :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj Sarti mi se baaas svidja.

Interesuje me da li je neko od forumasa isao autobusom i koliko se dugo putuje? Iz tehnickih razloga nisam bas sigurna u prevoz kolima, odemo busom a tamo mozemo da rentiramo auto za te divne plazice i okolinu. Koja agencija radi smestaj+bus?

Dve godine zaredom sam isao u Sarti, oba puta preko "Astra travel" agencije i jako sam zadovoljan. Prvi put sam isao kompletan aranzman njihov smestaj+prevoz, ako se dobro secam putuje se nekih 13 sati, ali to ti je opet sve individualno.......zavisi od zadrzavanja na granici, pauza itd....naredne godine sam samo uplatio smestaj preko njih, a isao svojim kolima i mogu ti reci da je razlika......za mene je to bilo nebo-zemlja..... Ne znam sto te strah kolima da ides, ako ti je dobar i pouzdan auto nema razloga za strah........a tamo, tamo napravis kilometrazu i obidjes celu Sitoniju, puno uvalica predivnih, pustih......toliko da mozes i sam da budes. Ne znam bas da li ti se isplati da rentiras auto za sve dane provedene u Sartiju, za te pare mozes ceo put da isfinansiras..........a da uzmes auto na dan-dva......malo je za SITONIJU.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo što je Astra izbacila za 2009.godinu je bezobrazno skupo. Izvinite, nisam mogla da se uzdržim od komentara!

Samo uporedite cene u Chrisuli preko Astre i direktno na sajtu Galini kuće!

Nije mi jasno dokle će ove naše agencije misliti da mogu da nas "šišaju" kako im se ćefne!!!!!

eeeeeeeee.........zato sam ja od ove godine dao otkaz svim agencijama i okrenuo novo poglavlje koje se zove "letovanje u sopstvenoj reziji" i bilo mi je bolje nego ikad.......smestaj nadjes na licu mesta za 15 minuta i bog da te vidi.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sada mi je prvi pik kuca Galini, ali bas kako je katty rekla, ti novi cetvorokrevetni apartmani. Pisacu mail gazdi da vidim da li je uopste slobodno pocetkom jula!

Katty, koja je to kuca pored Galini sto je nude nase agencije? Da li neko zna za jos neku vilu koja ima slican polozaj kao Galini, a u ponudi ima dva cetvorokrevetna apartmana?

Parabelum, racunam da iz tvoje baze podataka izvuces neki super smestaj i svima nam predlozis:-)

Izvinjenje sto ranije nisam odgovorio al je opravdano, danas sam se vratio sa puta.

Sto se tice kuce Galini i komsiluka ja imam sledece informacije. Moj dobar prijatelj je ove godine letovao u Sartiju i to bas u kuci koja se isto zove Galini a nude je nase agencije i uopste nije impresioniran, nista narocito al ajde moze da se proguta. Medjutim za kucu pored odnosno Galini sa novim cetvorokrevetnim apartmanima ima samo reci hvale stim da tu nije video nasih ljudi vec iskljucivo strance. Poznajuci coveka 100% mu verujem tako da ti je izbor izgleda odlican. Ono sto sam ja iskopao a predpostavljam da je OK je na primer ovo:

siropulo

Samo se nadam da je postavljanje linka uspelo s obzirom da bas i nisam vican tim stvarima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisala sam mail gazdi Galini sa novim cetvorokrevetnim apartmanima, ali mi jos nije odgovorio. Ocekujem da ipak hoce, jer sam negde procitala da je veoma profi. I ja se bojim da te apartmane necemo moci da dobijemo, ako on vec ima stalne goste tamo koji sigurno imaju prednost.

Parabelum, hvala na sugestiji za apartmane SIROPULO, izgleda OK, sada cu i njima da pisem.

Pozdrav:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisala sam mail gazdi Galini sa novim cetvorokrevetnim apartmanima, ali mi jos nije odgovorio. Ocekujem da ipak hoce, jer sam negde procitala da je veoma profi. I ja se bojim da te apartmane necemo moci da dobijemo, ako on vec ima stalne goste tamo koji sigurno imaju prednost.

Parabelum, hvala na sugestiji za apartmane SIROPULO, izgleda OK, sada cu i njima da pisem.

Pozdrav:-)

Nema na cemu. Javi kako su protekli pregovori i kakvi su uslovi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine poslala gomilu mail-ova i moram priznati da na neke od njih nikad nisam ni dobila odgovor...

A Kostu i Rosu smo upoznali kad smo jednu godinu ranije letovali preko agencije Magic i u setnji smo dosli do njihove kuce i uzeli broj telefona.

Tako da smo tu neku rezervaciju zavrsili telefonom...I zaista je odmor bio prelep,a ljudi su nam ostali u izuzetnom secanju...

To su oni domacini koji vam stalno nesto donose,koji su nam posteljinu i peskire menjali bukvalno kad god je trebalo,koji su uvek nasmejani i usluzni,koji vas ispracaju sa kutijom grckih kolaca i koji ujutru u ranu zoru ponovo ustaju da se pozdrave s vama i daju vam grancicu limunovog drvta za srecan put...

Apsolutno nezaboravni ljudi!

I da...Po mom misljenju,a tri puta sam letovala u Sartiju,apsolutno najbolji polozaj kuce u Sartiju!

Za one koji su letovali...Oni znaju da su u centru ulicice uske,da je guzva i da je buka i da je vrelo...

A ova kuca je nekako neobicno odvojena od te guzve,a blizu je mora,cak sobe imaju i pogled na more...I uvek je kako se prblizavate kuci osetno svezije nego u centru!

E,a sama kuca je na samom pocetku novog dela Sartija!

Mi smo kad smo se kupali u Sartiju uvek isli na sam kraj plaze,tako da smo uvek isli kolima!

A prijatelji koji su bili sa nama su isli na lezaljke ispred kuce i njima je bilo super,ali tu jos uvek nije onaj idealan plicak za decu...

Za tu pogodnost,ipak vam treba neka kuca koja je dalje u novom delu Sartija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama nije toliko bitno da nam je onaj lepi plicak za decu dugacak (jer deca i nisu bas jako mala), ali zbog zelje da se uglavnom kupamo na najblizoj plazi (da ne idemo kolima), bitno nam je da ona bude peskovita, da ulaz u vodu bude ipak postepen i najvaznije da je u morsko dno prekriveno peskom (sto sitnijim, to bolje)

Taci, da li je deo plaze gde su se kupali vasi prijatelji (najblizi kuci Kosta&Rosa) kao sto sam gore opisala? Da li kuca ima dva cetvorokrevetna apartmana i ako moze kratak opis istih, jer ne mogu da vidim slike na internetu? Da li bi mogla da mi das neki kontakt tih ljudi, jer mi i ovaj smestaj ulazi u uzi izbor.

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Sartiju je skroz peskovita i 3km duga i stvarno svako moze da nadje deo koji mu se dopada...Ipak,sto se dece tice,nisam sigurna za deo plaze u starom delu grada...Jeste peskovita i fin je pesak pod nogama u vodi,ali posto su u Sartiju cesti talasi,onda taj ulazak u vodu nije dovoljno postepen za decu...

Sto se kuce o kojoj sam pisala tice,oni imaju cetvorokrevetne apartmane i ono sto je meni bilo mnogo vazno klasican bojler u kupatilu,sto je znacilo topla voda kad god i koliko god mi treba...

A sto se kontakta tice...Oni su preko zime u Nemackoj,mi smo rezervisali telefonom,a oni su nam u maju spremili pozivna pisma kad su dosli u Grcku!

I ono sto je zapravo najvaznije,ljudi govore nemacki,grcki i italijanski...Ni rec engleskog!

A naravno,za broj telefona,tu sam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taci, molim te posalji mi broj telefona Kosta and Rosa na pp (ja bas ne znam kako se to radi, ali vidim da privatne stvari tako funkcionisu; molim te za kratko objasnjenje)

Inace, jos mi niko ne odgovara ne nekoliko poslatih mail-ova (ali ponovicu ih i posle Nove godine)

Ponovo sam citala komentare u okviru ove teme od pocetka i sada mi se ovaj Sarti beach hotel ucinio vrlo primamljiv, jer je nama bitno da plaza na kojoj cemo se kupati bude sto blize, a sto se tice nabavke, tj. blizine pekara i prodavnica, necemo ici sa decom, nego samo neko od odraslih.

Da li je ovaj hotel sa doruckom i vecerom ili ima i mogucnost da se samo apartmani iznajme, a da se hranimo u sopstvenoj reziji. (to bi nam najvise odgovaralo). Da li postoji neki zvanicni sajt hotela?

Jos jedno pitanje, da li neko zna za neke dobre apartmane u blizini ovog hotela?

Unapred hvala Taci, a i svim ostalim poznavaocima Sartija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf, sve neki negativni odgovori u vezi sa zeljenim smestajem u Sartiju.

Naime, od jedne nase agencije koja uspesno radi Sarti sam saznala da hotel Sarti beach najverovatnije nece biti u ponudi preko nasih agencija, jer ce ga, kao sto rekoh sa velikom verovatnocom, zakupiti u celosti neka nemacka agencija za mlade:-(

Takodje, odgovorio mi je i vlasnik Galini kuce i rekao da su trazeni apartmani vec zauzeti ceo jul i avgust:-(

Pomagajte sa novim predlozima kuca u Sartiju i to u novom delu oko Sarti beach hotela!

Srecna Nova godina!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka