Makili

HotelI u Srbiji sa zatvorenim bazenom

79 poruka u ovoj temi

Da li ste vi videli cene smestaja u hotelu Vila Breg u Vrscu, koji preporucujete?

Cenovnik

Sta toliko dobro ponude za te pare, najozbiljnije pitam?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ova mona ga sa`rani sa cenom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Merkur u Vrnjackoj Banji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste vi videli cene smestaja u hotelu Vila Breg u Vrscu, koji preporucujete?

Cenovnik

Sta toliko dobro ponude za te pare, najozbiljnije pitam?

Vila ima 5*, pa samim tim i cena "mora" da ih isprati.Tu je otvoren i zatvoren bazen, tursko kupatilo, sauna, masaža, najsavremenija tertana sa svim onim trakama, "drmalicama", sobe su divne, hrana takodje, pogled fenomenalan...naročito iz kamin bara noću...U principu ništa više, ali ni ništa manje od drugih sličnih mesta.Prosto mesto je "in" , pa zato i ta cena.Kao Country club Babe, s tim što si tamo osudjen na hotel, eventualno na šetnju okolinom, ako je lepo vreme, a ovde sam grad i okolina nudi mnogo više sadržaja.

Smeštaj na samom bregu na tzv. Crvenom krstu, skoro renoviranom, je povoljniji, ali nema bazena i svega nabrojanog....

Izmenjeno (belluttak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste vi videli cene smestaja u hotelu Vila Breg u Vrscu, koji preporucujete?

Cenovnik

Sta toliko dobro ponude za te pare, najozbiljnije pitam?

Koliko sam ja razumeo pitanje je bilo koji je DOBAR a ne jevtin hotel sa bazenom.I ja mislim da je skup za prosecan standard u Srbiji....

Ali ipak mislim da je vikend varijanta malo skuplja od hotela sa 4*, pa mislim da vredi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.vilamajur.com

Vila Majur-Kelebija

Odlicna vila na samoj granici sa Madjarskom. Blizu je Palic i Subotica. Smestaj je na bazi nocenja sa doruckom, ali bazen i sauna se ne placaju i mozete ih koristiti koliko zelite,

jedino sto bazen nije bas veliki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se prikljucim temi, iako kasnim.

Vila Breg - ukoliko je vikend schema, nakon 2-3 dana postaje dosadno jer niceg nema u okruzenju.

Hotel odlican, bazen odlican, zasluzuje prilozenu cenu. Nema konkurenciju u Srbiji, izgradjen za potrebe hedonista iz Hemofarma, za svaku pohvalu.

Merkur Vrnjacka banja - smestaj 2-3*, bazen sa mineralnom vodom je ineteresantan. Mala sauna i fitnes sala Miki Maus. Koristio sam apartman koji je ok, jedina zamerka je buka u hodnicima koju proizvode babe i dede sa rehabilitacije u jutarnjim satima. Banja je mirna, 2-3 restorana za preporuku. Mogucnost odlaska na planinu Gotch. Ukoliko budu izbacili ''bolesnike ''iz hotela na drugo mesto, mogu da racunaju na kvalitetnije turiste. Svuda okolo su izvori ''lekovite'' vode, za ne poverovati da takvi resursi nisu iskorisceni. :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mećavnik, tj Kusturičin Drvengrad se prilično proširio i postao hotel sa 4* (tako piše). Sobe su u vajatima, nameštaj je ručni rad od drveta, u svakoj sobi plazma TV, telefon, a u naselju funkcioniše besplatni wireless Internet. U jednom povećem drvenom objektu je nekoliko soba, ispod je italijanski restoran a pored je drvena hala sa odličnim nevelikim ali vrlo finim bazenom za goste, dubine 1,8m i fitness delom.

Obratite pažnju, na jednoj slici se vidi WC šolja iznad, odnosno pored koje je u visini ruke telefon i sijalica zgodna za čitanje - da ne bude dosadno dok obavljate fiziološke potrebe :)

Ovo je link za Mećavnik i tu se mogu videti sobe i bazenčić u kući gde živi Kusturica, a ovde možete videti neke od soba koje su u sastavu hotela, valjda će napraviti posebnu prezentaciju, lepo upakovanu :)

Izmenjeno (zokiNBGD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, samo sto je totalno bezveze, bar meni, da mi se posetioci vrzmaju okolo i bulje. Nekako uopste nema intime, a nije jeftino. Ja bar ne volim da sednem na terasu, a 100 njih da gleda sta radim. Osetim se kao u zoloskom vrtu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li hotela ili vila sa zatorenim bazenom koje ovde nismo pomenuli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima biggrin.jpg

Hotel "Čigota" na Zlatiboru ima zatvoren bazen pored koga se nalazi i đakuzi,sauna i slične zezalice za hedonizam.Sem toga,i hotel "Aquastar Danube" u Kladovu ima "otvoreni-natkriveni" bazen,to je valjda neka prelazna varijanta:-)Sličnu foru ima i etno selo "Stanišići",jest' da je to u Bosni,ali je veoma blizu granice pa eto,može da prođe:-)

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li hotela ili vila sa zatorenim bazenom koje ovde nismo pomenuli?

Ti se Mirka bas zapalila za bazene, meni je oduvek miris hlora bio bljak :stidljivko:

Ne znam je'l neko pisao o ovom hotelu, znam ljude koji tamo idu na bazen, ali ne znam za detalje ...

http://www.termal-vrdnik.com/o_nama.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnice, ja se sa mora vratila pre mesec dana i odmah nastavila udarnički da radim po ceo dan, svaki dan, pa bih se početkom septembra negde rado ponovo brćkala. Grčka nije opcija, zbog viza, u Crnoj Gori je i sada hladno more, a kamoli u septembru, jezera će pretpostavljam takođe biti hladna, te mi samo bazeni ostaju :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka