Makili

Preporuka za banju u Srbiji

103 poruke u ovoj temi

LUKOVSKA!

Nećete zažaliti.

Pročitajte

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pročitala sam,ali ne rešava mi nedomicu-jer koliko vidim po slikama spoljni bazeni u Lukovskoj nemaju tunele da bi kroz vodu izašao napolje.I šta onda ako je kiša ili hladan vetar -ne može da se tu pretrčava mokar do bazena,a bazen unutra je baš,baš minijaturan

A opet Prolom ima veći bazen,mada hladniji par stepeni,plus je što je bliža Djavolja varoš-utvrdili smo da se pešice ne kreće na stazu zdravlja :D Čini mi se nekako slično,da su nijanse u pitanju a to me i koleba

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrnjacka banja ima bas sve. Samo od vas zavisi koje cete sadrzaje da koristite. Ima puno i privatnog smestaja,ako vam je skup hotelski, a svi restorani rade dnevni pansion hrane i to po povoljnim cenama.Smestite se u blizini izvora Sneznik i uzivajte. Bila sam svuda i za mene je Vrnjacka banja neprevazidjena. Zimi je takodje odlican izbor,doduse trebaju vam kola zbog obilazaka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Glasam za Lukovsku i neprevazidjeno nocno kupanje u otvorenom bazenu gde temperatura vode bude i 36-37 stepeni,dok napolju pada sneg....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da će biti Lukovska na kraju,raspitala se juče-bazeni nemaju toplu vezu ali su na 3-4 metara tako ne bi trebalo da bude problem

Samo da potrefimo par dana sunca-gledala prognozu i ne smeši se baš fino vreme tad kad mi planirali

Vrnjačka nek ostane za neko proleće,sad smo pre raspoloženi za neku divljinu

Hvala svakako

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da li u Lukovskoj može da se kupa napolju po ovakvom vremenu ? Da li i tamo duvaju vetrovi ili je banja poštedjena toga?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se kupali februara,bilo je snega oko bazena. Od izlaznih vrata prostorije u kojoj se nalazi unutrasnji bazen do spoljnjeg bazena imas nekih ajde da kazem najvise 5 metara. Preko kupaceg obuces bade mantil,skines ga pre ulaska u bazen.

Malo je hladnije kad izadjes,pa navuces taj hladan bade mantil i dok utrcis unutra. Nama nije nista bilo,cak smo i uzivali.

Posebno nam se dopalo nocno kupanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene ne brine sneg i minus,nego vetar...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada smo mi bili nije bilo vetra, neznam da li ta planinska klima to dozvoljava,treba se raspitati,pa tek onda u akciju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imamo predivne Banje, svaka nudi nesto posebno. Ako imate zdravstveni problem banje treba birati po tome. Ali svakako nekoliko je najistaknutije, Vrnjacka, Ribarska, Niska banja, soko banja... Srbija nema more, ali banje i palnine treba promovisati i razvijati taj turizam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

malo je zapostavljena banja Koviljaca, nije se puno ulagalo, malo je oronula, sto je steta

banja-koviljaca.jpg

vode u banji pogoduju za lecenje raznih neuroloških i oboljenja mišića

banja-koviljaca-kursalon.jpg

banja-koviljaca-park.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prolom Banja, savrsen mir :rolleyes:, uvek bi otisla tamo da napunim baterije,lep pogled,svez vazduh i odlicna pozicija... Naravno i da pijem pivo, koje oni sami prave za potrebe hotela, svetlo i tamno nepasterizovano, sto znaci sadrzi sve vitamine i menerale u nepromenjenom obliku...ko god da ode probajte obavezno...i srecan put :cvetic:

IMG_20150512_120452.jpg

FB_IMG_14314216905456055.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima preporuku za privatni smestaj u Atomskoj banji? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko da preporuci neku Banju gde je voda oko 30 stepeni, isli bi pocetkom jula sa malom bebom, dvoumimo se izmedju Kopaonika i neke Banje. Najvise nam zavisi od bazena i od smestaja i cene naravno. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Termalni bazeni su u Vrdniku,Kanjiži,Lukovskoj,mislim da je Prolom toplija ali ne znam za bebu(npr.bazen u Merkuru u Vrnjačkoj našoj devojčici od 6  meseci nije prijao,starijoj je bilo super),Ovčar banja,Soko banja (Soko Terme),Ždrelo (ali tamo je samo za kupanje)... ima još sigurno (možda Niška ali tamo bazen izgleda bzvz po slikama,Junaković...)

Izmenjeno (coolmaslacak)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887616
    Ukupno poruka