Makili

Preporuka za banju u Srbiji

113 poruka u ovoj temi

@suki, ja sam ti neko ko ne moze bez mora, pomalo fanaticna, zato sam resila da moram sto pre da ga vidim i da ne cekam leto :D Zato sam vec rezervisala ( bez uplate) smestaj na moru, Jadranskom,  ali o tom-potom, kada se vratim :)

Vojvodina je poznata po losoj vodi, najgora koju sam videla je u Kikindi pre 15-ak godina, braon. Neko mi na poslu rece, bas u petak, da je npr, na Palicu, bas dobra.

Lukovska banja ima lepsu, neuoporedivo, prirodu od Kanjize, pa tisina ne smeta. Samo je dosta dalja.

Imam jos malo vremena da razmislim.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrnjacka najlepsa pa onda Sokobanja...Ali Vrnjacka je broj 1.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
  • Mislim da je trenutno u SRBIJI Sokobanja najbolje,ima sta de se vidi i obodje,dok Vrnjacka Banja polako tavori,od nekadasnje turisticko-zdravstvene metropola sada joj ostalo samo ime...Nazalost...
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja glasam za prolom i lukovsku

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poređenje gore spominjanih banja (Kanjiža, Vrnjačka, Soko, Prolom, Lukovska...) ima smisla isključivo iz ugla klasičnog turizma. Ako je u pitanju zdravstveni turizam, onda se mogu upoređivati isključivo banje koje leče iste bolesti.

Pročitao sam i da su cene u Lukovskoj banji visoke i da su iste kao u hotelu Grand na Kopaoniku. Sa našim platama, nama je sve skupo, ali ne stoji da su iste cene u hotelu Grand Kopaonik  i Lukovskoj banji. Tvrdim da je Hotel Grand najmanje duplo skuplji. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam gledala za mene i muza, 10 dana, kompletan bolnicki dan ( zbog ledja), u junu, 5200 po danu, to je 104 000. Tu je ukljucen i smestaj, pun pansion, osiguranje, boravisna taksa, sala za zabavu. Plus benzin.

 

Priroda je divna, ima samo jedna mala prodavnica. Hrana je raniej bila masna, sada je bolja. Porcije su (pre)velike.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za kičmu je možda i najbolja Ribarska banja, moj otac je posle operacije dobio tamo 2 nedelje i zaista je bio prezadovoljan.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo malo lakši slucaj, nismo imali operaciju, ali nas bole vrat i ramena jer radimo na kompu, tek u poslednjih šest meseci redovno vežbamo i idemo na masaže i na bazen. Skupo smo platili sedenje :sad::D

Gde je bio smešten?

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenuli su sa renoviranjem i rekonstrukcijom Niške banje

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
  • Mislim da je trenutno u SRBIJI Sokobanja najbolje,ima sta de se vidi i obodje,dok Vrnjacka Banja polako tavori,od nekadasnje turisticko-zdravstvene metropola sada joj ostalo samo ime...Nazalost...

Ne znam kada ste zadnji put bili u Vrnjacku banju.Renovirana je,i lokali i setaliste i sve.Jesu ukusi razliciti ali tesko da je neka banja lepsa od Vrnjacke.Sad kada je leto i toplo vreme je najlepse,idite jedan dan ako niste skoro.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima preporuku za banju, zimi - Januar/Februar? Moze da bude u blizu manastira ili nekih mesta koja odgovaraju penzionerima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovcar banja ,recimo 

Tu banja,tu manastiri.

Bila sam pre nekoliko godina ,negde sredinom februara ,cini mi se ,na par dana ,sa porodicom i bilo je bas onako ,kako sam zamišljala.Prilicno mirno mestašce.

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja takodje preporucujem ovu banju. Moze i Vrdnik, Vrnjacka banja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prolom banja

 

 

Izmenjeno (Genije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka