Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3152 poruke u ovoj temi

Jasno se iz postova vidi ko je za kakav tip odmora.

Naravno da smo se mi, koji smo već uplatili letovanje u N. Marmarasu, prethodno informisali kakvo je mesto.

Da brdovito, da bez šetališta, da gradska plaža puna. Ali odabrali smo smeštaj na Paradiso plaži, da bismo izbegli to šipčenje sa malom decom i bebama, ne treba nam centar grada iz istog razloga, zatim, putujemo kolima pa možemo ići dalje, upoznati smo sa lepotama plaža Sitonije koja se ne može uporediti sa Kasandrom.. I tako redom..

Ne bih nikad mogla da poredim Polihrono i Neos Marmaras..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos Marmaras je uzasno mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nista ne brinite vi koji idete u Neos Marmaras, bice vam divno. Jeste da sam ja bila baaaaaas davno ali komentari "uzbrdo-nizbrdo selendra" i ne treba da deluju negativno. Mesto jeste na uzvisenju i dosta zavisi od smestaja ali je plaza prelepa, savrseno cista(ovo znam i za proslu godinu) ima i hlada. MIslim na gradsku plazu. Samo treba obratiti paznju kad birate smestaj tj.gledati da je blizu plaze a ne u centru. Jer centar je mala luka a ulicicama iznad se stize ugl.do apartmana. Nekome bude blizu a nekome :smorilo: Kafici jesu bili skuplji nego u drugim mestima, ali i sami klubovi su onako interesantni (ili je unutra neka super zanimacija ili je pogled na more savrsen) pa vise placate dozivljaj sedenja u njima.Vrlo blizu je Porto Caras, mi smo isli brodicem. Treba pogledati ovaj hotelski kompleks i jahtice :D okolo mada na mene i nije ostavio bas neki utisak. Duz cele Sitonije su prelepe plaze. MA UZIVAJTE!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepe plaže i čisto more. Šta bi još čovek mogao da poželi... Sada sam gledala foto ture patuljka sa mnoštvom slika sa Sitonije. Stvarno prelepo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaista ne razumem zbog cega lozite ljude da Marmaras vredi pisljiva boba ?!?

Ruglo od mesta, sprdnja od turizma.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neos marmaras je mozda brdovit ali ja sam uplatila za vilu koja se nalazi na PAradiso plazi van grada. DA li je neko bio tamo ? Kakva je plaza?

Prosle godine sam bila na Krfu , u Ipsosu , predivno ostrvo ali ja se tamo nisam odmorila. Svakog dana smo isli kolima u BArbatima na plazu. Smucilo mi se. Ove godine zelim da se odmorim i da mi bude blizu plaza. DA bude mirno, bez guzve i motocikala.

U koju vilu ides? Ja sam uplatila vilu Regos od 8.08. vidim da niko ne pominje tu vilu a dobro bi mi dosla svaka inf. Za Paradiso beach kazu da je stvarno super, ja sam gledala slike od prosle godine i mislim da je bas ok. Neos Marmaras jeste brdovit, ali meni nije posebno smetalo , bila sam pre par godina u hotelu Posejdon pa smo setali do N.M.Ja ocekujem miran odmor, porodican! A verujem da ce i ostalima na Sitoniji biti tako jer je prelepa!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine smo uplatili apartman u vili alkano,da li je neko bio u tom smestaju?Nalazi se na trgu kod fontane tj.u centru N.M.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U koju vilu ides? Ja sam uplatila vilu Regos od 8.08. vidim da niko ne pominje tu vilu a dobro bi mi dosla svaka inf. Za Paradiso beach kazu da je stvarno super, ja sam gledala slike od prosle godine i mislim da je bas ok. Neos Marmaras jeste brdovit, ali meni nije posebno smetalo , bila sam pre par godina u hotelu Posejdon pa smo setali do N.M.Ja ocekujem miran odmor, porodican! A verujem da ce i ostalima na Sitoniji biti tako jer je prele

Idem u vilu Thaliju ( isto od 08.08.2009.)preko Paradiso turisticke agencije. NA slikama izgleda ok. Velika basta, sa hladom, blizu plaza. Idemo sa cerkicom pa nam znaci da imamo bastu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni najlepsa stvar u N.M. je to sto je na zapadnoj obali i sunce zalazi u vodu... lepo mesto za romanticne i porodicne ljude - ali da budu iskljucivo na plazi Paradiso, Mozda i neka vila kod igralista na gradskoj plazi, a NE u centru grada. Ako ste vec u Neos Marmarasu treba prosetati (i platiti ulaz) i u hotel Porto Karas na kraju gradske plaze... ima sta da se vidi... vredi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@alexns

Slazem se u potpunosti prosle godine sam bio 10 dana u Porto Carrasu i 10 dana u Neos Marmarasu.preporuka ici kolima i obici pola tog dela grcke...Napravicu svoju foto turu...

Ne znam odakle vam to da svi govore da je u Neos Marmarasu odvratno. Baš naprtiv, većina ljudi koji su bili tamo kažu da im je bilo lepo. Za tu destinaciju na prvom je mestu more i miran odmor. Ne znam šta sad imaju sa tim hoteli u Turskoj.... Ima posebna tema Turska, pa ko voli...

Podrzavam u potpunosti,naime ovakve bljuvotine se mogu cuti samo ud ljudi koji su proveli sat vermena u NM...i dalje tvrdim da je fantasticno...i ove godine idem tamo...

naravno da mesto nije za paradajz turiste...dorucak u pekari za dvoje je 10 € bio prosle godine...da ne spominjem rucak i veceru...naravno nije za one koji su jedva skupili neku crkavicu za more a traze provod iz bajke :P

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudi nemojte se vise prepucavati, ovo nije forum za takve ispade... mesto za odmor svako bira shodno svojim afintetima... neos marmaras je mesto koje se ljudima ili dopadne ili im se ne dopadne, to je ocigledno... nekoliko godina smo letovali na sitoniji, odlucili smo se da promenimo jer ima jos zanimljivih mesta, ali meni ce nedostajati opustenost koja vlada na gradskoj plazi u nm, cista i topla voda, raj za decu, zbog cega smo ga uostalom izabrali... nm nije lep, sta vise, tako da taj estetski aspekt necete zadovoljiti ... nije naravno ni nalik prelepim dalmatinskim gradovima koji su vecini nas prva asocijacija na letovanje... ipak, plaze u okolini marmarasa mogu cini mi se zadovoljiti i najvise kriterijume... ukoliko vam ne smeta da sednete u kola i svaki dan trazite novo lepo mesto za kupanje, na pravom ste mestu... ukoliko zelite odmor da provedete u kupacem kostimu i da iz hotelske sobe "izlazite" na plazu, odaberite neki resort.... i nema razloga vredjati ljude, jer im se dopada drugi tip odmora...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam letovala prošle godine na Paradizo plaži blizu Neos Marmarasa.Kao što neko reče-ukusi su različiti, meni se lično mnogo više dopao Neos Marmaras(svako veče smo izlazili tamo a kupali se na Lagomandri).Tako da i ove godine izbor je pao-NEOS MARMARAS.Za naše potrebe,nama je tamo super.Išli smo kolima tako da nam plaža nije ni bila bitna.Što se tiče skupoće, ja nisam primetila da je nešto skuplji.Mi smo svakako kupovali u jednom velikom marketu zaboravila sam mu ime gde su cene bile iste kao u Bgd-u, pa čak i manje za neke stvari.Uveče giros ili sladoled,ima gde da se čovek prošeta,ima čak i luna park za decu..Nama je svakako bio odličan odmor čim ove godine nismo ni pomišljali da idemo u drugo mesto sem u Neos Marmaras

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Niko nije toliko neobavešten da može da očekuje da Neos Marmaras izgleda lepo kao neki gradiić u Dalmaciji. Jednostavno, dobro znaš da ćeš tu samo da odspavaš, eventualno uveče negde prošetaš. Ono što možeš da očekuješ da ne izlgeda baš kao ravnica sa kukuruzom kao što je slučaj sa Olimpic beachom i Paralijom, naranovo ne mislim da čovek i tamo ne može lepo da se provede. Takođe očekuješ peščanu plažu, čitso more i malo manju gužvu. Ko ide kolima, po mom mišljenju može da se nada da će videti lepe krajolike i da će uživati na raznim lepim plažama. Ko je izabrao Sitoniju to sve zna i zato tamo ide na odmor. :)

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@milenaidaki

Apsolutno se slažem!

Mi smo prošle godine letovali u Lagomandri i naravno svako veče smo se muvali po Neos Marmarasu i bilo nam je super! I ove godine je izbor pao na Sitoniju :D

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neos Marmaras

171246323santala1.jpg

image010tah.jpg

Izmenjeno (drasko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868172
    Ukupno poruka