Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3163 poruke u ovoj temi

Super, drugarica i ja putujemo sami, idemo u vilu Stela. Prvi put idemo tamo. Drugarica mi se sda vratila iz N. Marmarasa, kaze da je mesto super, da nema puno mesta za izlaske (vec da je to mesto vise za odmor).Kaze da Srba nema puno i da tamo Grci dolaze da letuju. Cene su jako visko po njenim recima, pivo 5 eura, jeger 9e, pizza od 10 do 15 e, jogurt od pola litre je 1.5 e i slicno. Mesto je 5 puta skuplje od na primer pefkohorija, posto je bila i tamo.Rece da ne propustimo Grcko vece, kaze da je tamo bilo extra. Krstarenje do Pefkohorija i ostrva kornjace (22 e) nije nesto, ali da je krstarenej oko Svete Gore extra.

Ima puno komaraca i treba poneti obavezno nesto protiv njih, jer mesto ne prskaju protiv komaraca, jer se ljudi u N.M. bave pcelarstvom. Meduza nije bilo puno u moru, sem nekih malih koje ni ne peku.

Zna li neko jel postoje izleti do Soluna iz N. Marmarasa?Koliko se putuje do Soluna od NM?

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko jel postoje izleti do Soluna iz N. Marmarasa?Koliko se putuje do Soluna od NM?

Relacija je 120km, put izuzetan, ali sve zavisi od guzve na prilazima Solunu. Dosta lokalnih agencija organizuje izlete, mozete ih naci u glavnoj ulici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@dani22

Znas li mozda okvirno koja je cena ovog izleta?

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@wojkann

Ni priblizno, mi idemo kolima, pa nas nije interesovalo.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bejah 15 dana u Porto Carras pored Marmarasa, mogu da slobodno da kazem da je to grozota od selendre, odvratno u svakom smislu ! Cak i ruglo od Paralie, Platamona, Apsprovalte etc je 1000 puta bolje resenje od Marmarasa

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bejah 15 dana u Porto Carras pored Marmarasa, mogu da slobodno da kazem da je to grozota od selendre, odvratno u svakom smislu ! Cak i ruglo od Paralie, Platamona, Apsprovalte etc je 1000 puta bolje resenje od Marmarasa

???Ja bejah tamo 2006-mora da je, otada, neka teska kataklizma pogodila Porto Carras pa se pretvorilo u selendru,ruglo itd.Steta..a bilo je ovako:

img0035convertedee9.jpg img0029convertedyd9.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cccc

inace ne treba se vezivati svake godine za jedno mesto.ma koliko mi to mesto drago bilo. Dogodine pravac Rodos.

a sto se tice Porto Carras-a

za Neverne Tome

http://www.ellada.ne...CFQEq1AodfRmzYQ

Komentar se odnosio na Marmaras, ne Porto Carras. Doduse, i Porto Carras je slab resort u odnosu na svetski poznate lance. Mozda cak i slabiji kompleks od pojedinih u Turskoj gde sam boravio.

???Ja bejah tamo 2006-mora da je, otada, neka teska kataklizma pogodila Porto Carras pa se pretvorilo u selendru,ruglo itd.Steta..a bilo je ovako:

img0035convertedee9.jpg img0029convertedyd9.jpg

Veco, citaj do kraja, ne Porto Carras vec Marmaras. Anyway, da ne gusimo, pisem na private

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto sta stvara nespretno skrojena recenica(a druga ne potire prvu)

Dakle-kataklizme nije bilo,da odahnem... :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Vesna Ks

Vala bas :stidljivko: btw sto je ovoliko smanjen broj postova, kraj sezone al nije kraj sveta ??! :smorilo:

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili smo se iz N. Marmarasa 29.08. i jos uvek nas drži dobro raspoloženje koje smo tamo akumulirali. Sam grad je zaista ružnjikav, ali nama veoma drag. Jednom pročitah da se lepe uspomene ne vezuju za mesto na koje putujemo, već za osobe sa kojima smo (Ogi Radivojević). Pa tako ćemo moja porodica i ja ovo letovanje pamtiti po jednom "prijatelju" koga smo upoznali prvog dana našeg boravka, a to je ni manje ni više nego jedan prelepi DELFIN. Došao je do samog plićaka, nasukao se na obalu i prevrtao po pesku kao da nas je sve pozvao da ga pomazimo. Deca su uživala, a i delfin takođe. Ostao je tu sa nama par minuta, a onda otplivao vidno zadovoljan našim dočekom. Videli smo ga još par puta u toku tih 10 dana našeg boravka, ali nije nam prilazio tako blizu, već je plivao oko bova. Sve se ovo odigravalo na Paradizo plaži za koju mnogi kažu da je ružna, ali posle ovoga, mislim da nema lepše na Halkidikiju :zaljubiska: . Što se tiče Porto Carasa, ove godine ga nismo posetili, ali prošle godine jesmo. Po meni sobe su zaista OK, bazeni su nas oduševili, plaža mmm. Možda u Turskoj ima boljih, ali ovo je Grčka :srce: . Nije bitan samo hotel, već i more, ljudi, mirisi... Obišli smo celu Sitoniju i obožavamo je. Imate li neku preporuku za iduću godinu?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super prica za delfina ! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mene..da nešto pridodam. Ja sam sam porodično išla u neos marmaros...a deca su mi 16 i 18....i mogu da kažem da je to bila greška.

Ukratko...bili smo na rajskoj plaži...vila Stefanos...more je bilo feeeeenomenalno...plaža predivna...polupazna...jer je ogromna. Lepo je za ljude sa malom decom ili za one starije koji hoće da se odmore od gradske buke i vreve. Inače je mnogo dosadno za one koji hoće provod...i za one koji su došli bez kola. Skupo je i nema baš nekakve ponude...što je rekao neko ovde...uglavnom kineska roba. A ono što je dobro...skuplje je nego u Beogradu.

Savet: ko želi da se dobro iskupa u prelepoj vodi i da se odmori...to je idealno mesto za njega.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mene..da nešto pridodam. Ja sam sam porodično išla u neos marmaros...a deca su mi 16 i 18....i mogu da kažem da je to bila greška.

Ukratko...bili smo na rajskoj plaži...vila Stefanos...more je bilo feeeeenomenalno...plaža predivna...polupazna...jer je ogromna. Lepo je za ljude sa malom decom ili za one starije koji hoće da se odmore od gradske buke i vreve. Inače je mnogo dosadno za one koji hoće provod...i za one koji su došli bez kola. Skupo je i nema baš nekakve ponude...što je rekao neko ovde...uglavnom kineska roba. A ono što je dobro...skuplje je nego u Beogradu.

Savet: ko želi da se dobro iskupa u prelepoj vodi i da se odmori...to je idealno mesto za njega.

Što znači za nas, tj. porodica sa malim detetom, koje jedino zanima da pravi kule u pesku, eventualno vadi školjke iz plićaka i tu je kraj. Ja sam se takođe nešto umorila od dugih putovanja, trajekta, pa bih sada jednu bližu, mirniju varijatnu, plaže bez gužve... Interesuje me ova rajska plaža, da li se nalazi u samom Neos Marmarosu ili dalje. Da li se može doći do plaža u Porto Carrasu ili su one samo rezervisane za goste hotela (koji je inače baš preskup). Da li u Neos Marmarosu ima uveče gde da se prošeta? Preko koje agencije ste rezervisali ovu vilu i kako si zadovoljna samom vilom Stefanos?

Hvala i pozdrav!

Vratili smo se iz N. Marmarasa 29.08. i jos uvek nas drži dobro raspoloženje koje smo tamo akumulirali. Sam grad je zaista ružnjikav, ali nama veoma drag. Jednom pročitah da se lepe uspomene ne vezuju za mesto na koje putujemo, već za osobe sa kojima smo (Ogi Radivojević). Pa tako ćemo moja porodica i ja ovo letovanje pamtiti po jednom "prijatelju" koga smo upoznali prvog dana našeg boravka, a to je ni manje ni više nego jedan prelepi DELFIN. Došao je do samog plićaka, nasukao se na obalu i prevrtao po pesku kao da nas je sve pozvao da ga pomazimo. Deca su uživala, a i delfin takođe. Ostao je tu sa nama par minuta, a onda otplivao vidno zadovoljan našim dočekom. Videli smo ga još par puta u toku tih 10 dana našeg boravka, ali nije nam prilazio tako blizu, već je plivao oko bova. Sve se ovo odigravalo na Paradizo plaži za koju mnogi kažu da je ružna, ali posle ovoga, mislim da nema lepše na Halkidikiju :zaljubiska: . Što se tiče Porto Carasa, ove godine ga nismo posetili, ali prošle godine jesmo. Po meni sobe su zaista OK, bazeni su nas oduševili, plaža mmm. Možda u Turskoj ima boljih, ali ovo je Grčka :srce: . Nije bitan samo hotel, već i more, ljudi, mirisi... Obišli smo celu Sitoniju i obožavamo je. Imate li neku preporuku za iduću godinu?

Kako je ovo lepa priča, blago vama!!! :zaljubiska::zaljubiska: Delfin je došao u plićak i pustio vas da ga mazite?! Divno!! :srce: Ja bih uvek prvo pomislila da je ajkula, kakav sam beksuz i bila bi ajkula...

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@milenaidaki

Drago mi je da ti se priča dopala :cvetic: . Nama se uvek dogodi po nešto ne svakidašnje na Paradiso plaži, ali ovo je zaista bilo nešto što se doživi samo jednom u životu :srce: . Bili smo dve godine za redom i rekli da iduće menjamo destinaciju, ali kako vreme prolazi, mi ne nalazimo tako dobar smeštaj (odnos blizina plaže-smeštaj-cena)! Bili smo u Sunset apartmanima.

Imaš li ti neku preporuku za nas. Moji klinci imaju po 8 i 11 godina, vole da rone i odlično plivaju. Ono što je "mana" kod njih je što ne vole da gube vreme u autu i obilaze druge plaže. U stvari vole kada dođemo na neku baš dobru, ali ih put i vožnja smore :smorilo: i naljute :ljutko: , pa povratak sutradan ne dolazi u obzir :besan: . Ja već uveliko planiram letovanje, ali nikako da se odlučim za destinaciju :uplakani: . Pozz

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868532
    Ukupno poruka