Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3167 poruka u ovoj temi

Ja i devojka idemo 28.7. u N.M. Imamo sveze informacije da je rent-a-car oko 40e dnevno ali je sigurno jeftinije za 5 dana. Nemoj da kupujes u prodavnicama na brdu. Ima neki jeftiniji spanski market blizu plaze, pivo u limenci 0,5, sok u limenci 0,25, 12 sladoleda za 3e.

Koliko ja znam Lagomandra je oko 3-4km pa ti vidi, ako volis peske sto da ne.

Gde si smesten i kad ides?

Izmenjeno (darkomal)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@darkomal

Putujemo 27.07 nas osmoro :)

vila vaso cini mi se (gleda na gradsku plazu)

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo probajte da izbegnete Agenciju Marmaras

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo je izbegli, na srecu :)

Nasa vila je 3-4min. od gradske plaze, nije u brdu, zove se INA-2.

Pa v1talic videcemo se sigurno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@darkoma

i mi smo je izbegli.. :)

putujemo preko spiridon travela (rade subagenturu za ivan travel)

malo su mi sumljivi ali bice valjda sve u redu..

jos kad bi mi neko preporucio neki dobar nocni klub na halkidikiu.. :)

poz darkomal pa se vidimo! :)

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

TAKODJE , I JA SA DEVOJKOM PUTUJEM 02.08 U NEOS MARMARAS PREKO AGENCIJE "PARADISO CLUB" U VILU MUSSES , PA ME INTERESUJE AKO NEKO IMA VISE INFORMACIJA O SAMOJ VILI I AGENCIJI.

NE BIH DA PRODJEMO KAO LJUDI KOJI SU ISLI PREKO "MARMARASA".

INACE, DOBRO BI MI DOSLE INFORMACIJE O CENAMA U N.MARMARASU , GDE SE MOZE JESTI DOBRA KLOPA , O PLAZAMA , MESTIMA ZA IZLAZAK ITD......

HVALA UNAPRED.......POZDRAV

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam što se tiče Grčke, a i nije njihov aranžman, koliko sam shvatila, ali što se tiče njihovih aranžmana (spirit travel) za Egipat, stvarno su odlični! Veruj mi, ja sam u Egipat išla preko Argus tursa, da nije bilo vodiča iz spirit travel-a, Hurgadu ne bi tako lepo doživeli... B)

Ovako: Pre dve godine smo preko agencije club Paradiso (Nušićeva 17,Bg) išli u vilu P.... (ne sećam se imena, ali se zove isto kao i etno selo iznad Marmarasa). Što se tiče agencije, bili su super, ja sam im plaćala u ratama, slala poštom rate pošto nisam iz Bg-a, nisam imala nikakvih problema. Za tako malu agenciju su SUPER! Barem je moje iskustvo takvo. Gazde u Grčkoj imaju još jednu vili, mislim da se zove Faros, u nju je išla moja kolegenica i bila je prezadovoljna. Inače, gazde su Grk koji je živeo dugo u Engleskoj, mislim da je tamo i rođen, a žena mu je Beograđanka, nećeš imati problema. Kada sam ja bila 2005, cene su im bile jako pristojne, a kada sam ih zvala prošle godine (zvala sam direktno gazde u Grčkoj) imali su cene kao Kompas Kragujevac, oko 40E dnevno trokrevetni studio. Kako su mi prošle godine rekli, renovirali su vilu i imaju sada sobe TV i klimu, a kada sma ja bila, toga nije bili, znači prosečan grčki smeštaj, s tim što čiste sobe svaki drugi dan i ima vila uređeno dvorište, roštilj koji mogu da koriste gosti, sve u svemu nije loše...

Savet: snabdevaj se u Lidlu, on je na 15-ak km ka početku prsta, proći ćeš pored njega kada dolaziš za N.Marmaras.

U svakom slučaju, Marmaras je lep, veliki, ima i klubova, i taverni, i sadržaja za decu, lap izbor za odmor. B)

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kolike su cene izleta brodicem do Kasandre i Atosa? I da li vredi ici?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo išli do Atosa brodićem, ali pre 2god., tada je bilo 20E po osobi, ali smo bili na Sitoniji i išli smo svojim autom do mesta odakle brod polazi, to jedno seoce blizu Atosa Agios N...., ne sećam se više tačnog imena, a bio je organizovan i prevoz busom do ovog mesta iz Marmarasa, s tim što je cena bila 25E. Ova tura je lepa, ima se šta slikati, oblaci su prelepi iznad Atosa, manastire vidiš koliko možeš sa brodića, mada brod prilazi dosta blizu obale. Kada se prođe strana Atosa koja gleda na Sitoniju, pristaje se u Uranopolis, simpatično mesto, ima taverni, kafeteria, kafića, pekara, itd. Tu možeš da kupiš lepe suvenire. Plaža nije neka, ali možeš da se kupaš.

Sve u svemu, nije loše...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, i mene zanimaju te uvalice pored ili u samom Porto Karasu.

Vidim samo jednu slicku koju je postavio skosta.

Odusevila me je foto tura izvesne Vesne, a narocito fotke tih uvalica:

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/460/14

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/460/16

Dakle, zna li neko o cemu pricam i kako da do njih stignem?

Hvala. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovog leta bicemo u Psakoudiji,planiramo mnoge obilaske pa i Porto Karas.zanima me da li se i koliko tamo placaju ulazi na plazu,lezaljke,suncobrani,da li moze neki bazen da se koristi...Uputite me sta i kako tamo da radimo... biggrin.gif

E,proslo je 2 godine od ovog predhodnog posta....idosmo u Porto Karas,iskupasmo se u bazenima(niko nas nista nije pitao)slikasmo se sa jahtama...lep dan bese.Samo ta njihova plaza nas nije privukla-cim vidim suncobrane i lezaljke naredjane k'o u bioskopu...ne,hvala! http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/173/16 http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/173/17

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U avgustu 2007. bili smo u Elea bungalovima. Prvi uslov je automobil, jer hotel nema plazu, a plaze koje su u blizini svakako nisu ono najbolje na Sitoniji. Ukoliko ste krenuli automobilom na aktivan odmor, onda je hotel odlican izbor. Mi smo bili smesteni u apartmanu koji ima i svoju kuhinju, sto je za porodice sa decom dosta znacajno. Aranzman je na bazi polupansiona, svedski sto i hrana je veoma dobra i raznovrsna, ponovi se ponesto, ali uvek ima 10-15 jela u ponudi. Sobe su ciste, svaki dan je ciscenje, svaki drugi dan menjaju peskire, a svaki treci posteljinu.U sobi imate tv i klimu, koja je neophodna i ulazi u cenu. Mi smo krajem avgusta imali odlicno vreme, prosecno 30 stepeni, ali je bilo dosta komaraca. Osoblje je veoma ljubazno. Isli smo preko agencije Ponta i imali smo i odlicnu cenu, odnosno odnos cene i usluge je adekvatan. Elea je na pola puta Nikiti - Marmaras, 8 km odnosno 10 km. U pravcu Nikitija je plaza Kalogria, kao i veliki i osetno povoljniji LIdl market. U pravcu Marmarasa je Lagomandra, ili gradska plaza sa besplatnim lezaljkama.

Elea je smestena u bogatom vrtu, veoma blizu mora. Ima dobar bazen sa delom za decu, kao i malo igraliste (vec dotrajalo, ali sluzi). Hotel ima parking , bar kraj bazena, a postoji i taverna u blizini. U hotel se stize direktno sa puta Nikiti-Marmaras, tako da je dobro polaziste za obilazak Sitonije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao,

To tamo neces naci. Veruj mi da glupljeg mesta u Grckoj nema a obisao sam poveci deo Grcke. Mesto je uzbrdo-nizbrdo.Radnje drze kinezi i sve smrdi na njih. Ima klubova uz gradsku plazu ali sigurno ne onako kako zamisljas. Porto Caras zivi na staroj slavi. Tereni za golf propali. Plaza jeste lepa i cista ima lepu borovu malu sumu uz obalu. Bazeni su napunjeni morskom vodom ali najlepsi deo obale uglavnom neces ni moci da vidis jer je zabranjen ulaz osim za "posebne goste". Mesto je puno Rusa. To sto ti hoces pravac Mikonos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svidja mi se varijanta sto je ovo mesto lepo za kupanje i odmora ali koliko je to skuplje? mislim na neos marmaras u odnosu na prosek u drugim mestima ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam u Neosu bila davne 2001. godine, i to mi je ostalo u uspomeni kao jedno od najlepsih letovanja sto se plaza tice. Mi smo bili pocetkom septembra, bili smo smesteni u jako dobroj vili koja se tada zvala Kostas, a sada vidim da je radi jedna Niska agencija ali pod drugim imenom. Studio je bio sjajan a imali smo direktan pogled na more. Cene u Neosu su zaista bile preterano visoke iako je bio septembar. Bilo je malo nasih turista, a puno Engleza i Nemaca. E sad - ono po cemu pamtim letovanje su te plaze u Porto Carrasu koje Kiki spominje i koje su na slikama na MFT. Kad se ide od Neosa prema Hotelu u Porto Karasu, prodje se doticni hotelski kompleks sa lukom i posle toga dolazi se do dela na kom se zavrsava glavna plaza i prolazi se drvena rampa (koliko sam shvatila kola nisu mogla da prolaze rampu jer je bila spustena). Posle toga je zaista prelepo. Suma koja prelepo mirisi a plaze i uvale se nizu jedna za drugom. Ljude smo videli samo na prve dve plaze koje su bile malo duze od kasnijih uvala, i bilo je nudista, mada zaista nije bilo puno turista (dva - tri para ). Treba ici sto dalje jer zaista ima puno uvala i nigde zive duse! Bilo je jako tiho, svuda je mirisala borovina, puno prirodnog hlada, a more i plaza su zaista cisti. Na nekim uvalama je znao da pristane brodic, uglavnom vikendom, kad su Grci dolazili ali to nije narusavalo mir. Mi smo se uglavnom kupali sami ceo dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka