Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3190 poruka u ovoj temi

Gradska plaža je lepša nego Paradisos, pa bi u tom smislu više odgovarala kuća Tasos. Ima samo jedan problem, izgleda da je povisoko u brdu.

Stefanos je starija kuća, ali bar spolja gledano dobro održavana,jeste blizu plaže Paradisos, a i blizu glavnog puta gde su marketi, pekare itd (mi smo bili u komšiluku, pa znam). Ne mogu da se setim gde je Jota.

Mislim da vam je od svega ovog bolje da odete u Limenas, pre nego što se i to mesto pretvori u potpuni cirkus, ako već nije.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam gde se nalaze pomenute vile ali napisaću naše dvoumljenje oko smeštaja u NM.

Birali smo smeštaje pored stadiona i uplatismo umalo vilu Sisi, koja poprilično visoko ali ima blizu parking. Međutim trokrevtni apartman je bio iste veličine kao i dvokrevetni tj vrlo tesan pa smo odustali.
Na kraju smo izabrali vilu u samom centru :D upravo zbog večernjih šetnji a i jutarnjih nabavki. Na plažu svaki dan kolima. Mislio sma da će to biti problem, jer volim da ne palim kola po par dana na moru i da idem pjehe do plaže no ispalo je sjuper. I tako valja obići plaže u okolini NM.

Ako ne idete sopstvenim prevozom prioritet mislim da je ipak blizina plaže. Naša vila je bila udaljena od obe plaže nekih 30-45 min pešačenja, gore dole.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koja je bolja plaza sto se tice morskog sveta(skoljke,zvezde itd.). I da li neko moze da opise one male plazice izmedju grada i paradiso plaze.

Е ми смо били смештени одмах изнад те прве мале, ајде назови, плажице после мола, гледајући из центра... Уби ме ако се могу сетити имена смештаја, неки Фараон ил тако нешто, држи симпатичан буцкасти грк, и несимпатична му буцкаста српкиња супруга:)

Али је по мени локација била супер, с обзиром да смо били колима, нису нас занимале ни градска ни парадајз, на којима смо били једно поподне по пар сати, и по мени парадајз убедљиво најгаднија плажа од 20, 30 колико смо их обишли за тих 13 дана. За морски свет немам појма ни за једну ни за другу јер смо се баш кратко задржавали па нисам ронио...

Е сад ајде за апартмане да не хвалим и не кудим пошто смо били 2015те чини ми се, били су коректни, али ако до сад нису мало реновирани, онда хмммм....

Али осећај ујутру се пробудиш, пијеш кафу на тераси, море удаљено 10 метара и то испод тебе, ма фантазија, а плажа ко плажа ништа посебно, мали комадић ситног шљунка, около стене, али за купање у 7,8 ујутру савршена, а има шта и са маском да се види, и често су се предвече скупљали и пецароши са штаповима... 100ак метара даље, према Парадајзу је друга та увалица, већа и организованија са солидним бројем људи, који су ту смештени... Мислим исто ништа посебно, али симпатично и изузетно корисно ако си смештен у близини, јер је тај крај пун борова, зеленила и миран до бола, тако да ето надам се да сам ти бар мало помогао, и не заборави ово су сећања од пре 5 година:)

Izmenjeno (Apis)
Мозак:)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo da dam mali doprinos,mi smo bili smesteni u vili Marmaris iznad te male uvale. Dosli smo preko Barcina,smestaj je ok,cist,nista posebno,lepa terasa,blizina mora. Bili par puta na Paradizu,meni se recimo ta plaza bas svidela,pesak,boja mora sve. Za dete uzivancija,ove godine planiram Star Paradise smestaj  na toj plazi. Jako mi se svideo Kastergios smestaj odmah na pocetku plaze ali gazda Angelos trazi 65 e nocenje u julu,to mi malo puno.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo taj smeštaj ( Karastergios) baš toliko platili u junu pre 6 godina, tako da... Nije puno s obzirom na to koliko su cene u medjuvremenu generalno porasle. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam gde se nalaze pomenute vile ali napisaću naše dvoumljenje oko smeštaja u NM.

Birali smo smeštaje pored stadiona i uplatismo umalo vilu Sisi, koja poprilično visoko ali ima blizu parking. Međutim trokrevtni apartman je bio iste veličine kao i dvokrevetni tj vrlo tesan pa smo odustali.
Na kraju smo izabrali vilu u samom centru :D upravo zbog večernjih šetnji a i jutarnjih nabavki. Na plažu svaki dan kolima. Mislio sma da će to biti problem, jer volim da ne palim kola po par dana na moru i da idem pjehe do plaže no ispalo je sjuper. I tako valja obići plaže u okolini NM.

Ako ne idete sopstvenim prevozom prioritet mislim da je ipak blizina plaže. Naša vila je bila udaljena od obe plaže nekih 30-45 min pešačenja, gore dole.

Отићи у НМ, или било које место на Ситонији, и бити закован на само једној плажи је злочин према чулима за уживање... Ко већ планира такав вид летовања, уплатиш Паралије, Неи Порије, Пефкохорије и 'уживаш', дупло је јефтиније, а на крају му дође исто...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

jel ima neko ikustva o vili ina? ili mozda o vili nikos na paradiso plazi? hvala unapred

Izmenjeno (rasazyu)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

https://www.yo

Izmenjeno (LETNJA IDILA)
greska
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Magda Rooms izbegavajte. Nisu izgleda član nikakve turističke organizacije i ne vraćaju depozit pa makar i 105 dana ranije otkazali. Dakle, ako niste 100% sigurni da će te ići, moj savet je da ih izbegavate jer depozit nazad nećete dobiti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877922
    Ukupno poruka