Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3163 poruke u ovoj temi

Evo da dodam i moje misljenje za Neos Marmaras i Perix House. Što se tiče Neosa ok je mesto, oni kažu selo. Brdovito jeste, gradska plaža je ok ali tamo gde plaćate ležaljke, deo gde se ne plaća je dosta lošiji. Giros i ostalo kod Alkana kako se već zove i zaboravio sam, ima čak i jedna devojka koja tamo radi i razume naš jezik. Vozić ne treba propustiti, nije skup a obiđe se dosta. Što se plaža tiče bio sam na gradskoj i na Paradiso, meni su iste, ne vidim neku preveliku razliku. Na obe je more lepo i cisto i toplo, guzve su bile na obe ali pocetak avgusta to se i ocekuje.

Posto sam prvi put u Grckoj iznenadio sam se da u marketima ne mozes pronaci deklaracije na nekom drugom jeziku, veoma je retko da se nađe proizvod na kojem nije sve na Grčkom. Pričam za Masutis, tamo sam išao redovno. Cene su ok, prošle godine sam letovao u Hrvatskoj i tu su negde sa cenama. Masutis je od Perix House nekih 500m kao sto rekose i ujutro se prosetamo lepo uzmemo sta nam treba i to je to.

Sto se tice Perixa ta blizina marketa je recimo ok. Kada sam gledao i mapu i slike i sve cinilo mi se da je izdvojen previse od Neosa, ali u sustini smestaj je na super mestu. Nemate guzvu oko sebe a od gradske plaze ste udaljeni nekih 500-600m ne znam ni sam tacno koliko. Svi koji su smesteni u gradi setaju isto toliko, samo oni kod stadiona su bukvalno na plazi. Smestaj je ok, stvarno ima potencijala da bude puno bolji, pocetkom avgusta cini mi se preko Nikane da smo placali nas petoro oko 60e nocenje, 6 noci pocetkom avgusta. Apartman na spartu mislim da je broj 7 bio, kao sto je neko opisao gore ok je ali cistoca stvarno nije na najvisem nivou iako je spremacica vec bila tu, nemam tu nekih prevelikih zamerki - osim na kupatilo koje je PREMALO za odraslog coveka, ali trebalo je prebrisati sve malo bolje i to je to. Dobijate tanjie i case i solje u ok broju nismo imali problema sa sudovima, frizider je bio ok, sami duseci za spavanje su bili dobri. U sustini ne mogu previse da se bunim ipak je nas petoro bilo tu, i nismo se gurali nije mali prostor samo eto sto mogu vise da obrate paznju na neke stvari. Recimo na vratima od terase cela kvaka je ispadala napolje a posto imam u autu nekog alata prirucnog i gluposti uspeo sam da je sredim da nas ne zeza ili daljinski od klime koji nije orginalni pa nece uvek da reaguje.

U sustini Neos Marmaras je ok mesto sa MNOSTVOM domacih turista, svako trece auto je iz Srbije a verujem i one strane table da su vecinom nasi, ima dosta Bugara isto to sam video, Perix House po meni recimo vredi 45-50e plafon u vrhu sezone za noc, ok je smestaj ali ako ste neko zakeralo ili ocekujete ne znam sta zate pare nemojte tamo ici. Vlasnici su ok, tj.vlasnica ili njena cerka ne znam ni sam sta je tacno ali ona je komunicirala sa nama, gradska plaza je ok sa tim da idete u neki od barova gde je lezaljka uz pice oko 3e recimo. Fratteli bar tako se mislim zove oni su mi bili najbolji. I eto to je to.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

.....Nadam se da to nije istina jer sam zbog gradske plaže uzeo smeštaj u vili Ioannou, koje ja bilzu nje.

Dr. Milanche, kakvi su vasi utisci o smestaju u vili Ioannou i u kom ste periodu bili u Neosu? Pitam, zato sto je preko agencije veoma povoljna ponuda paket aranzmana, za tu vilu. U pitanju je termin 0d 17.septmbra, pa se plasim da je to vec dosta kasno za letovanje.

Izmenjeno (divmicika)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nova sam na forumu. Dosta toga sam iscitala. Prvi put letujemo u Grckoj. Zeleli smo Pargu, ali je sve bilo rezervisano, pa smo se odlucili za Neos Marmaras. Rezervisali smo smestaj u jedinoj slobodnoj, vili Agnanti, sredinom juna. Vila je pominjana vrlo slabo, pa bi nam znacile informacije o istoj... Hvala!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako to jos sada sve je zauzeto? 

ja mislim da ste u  teskoj zabludi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nova sam na forumu. Dosta toga sam iscitala. Prvi put letujemo u Grckoj. Zeleli smo Pargu, ali je sve bilo rezervisano, pa smo se odlucili za Neos Marmaras. Rezervisali smo smestaj u jedinoj slobodnoj, vili Agnanti, sredinom juna. Vila je pominjana vrlo slabo, pa bi nam znacile informacije o istoj... Hvala!

Ne verujem da je baš sve već popunjeno, sem ako ste se vezali za određenu agenciju. Mislim da neke agencije nisu još ni izbacile cenovnike, a za Pargu je pre neki dan izbacila Aqua travel i ne verujem da je za par dana moglo sve da ode.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

trol

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@drug.lukic

Moguće ako se raspitala u jednoj agenciji...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve sto je povoljno planulo je.Znaci na dan kad je jedna nasa agencija objavila ponudu nazvala sam u 10 casova i ono sto sam htela bilo je zauzeto.Juce je jedna druga agencija objavila ponudu.Bila sam u Beogradu na sastanku i nisam stigla da rezervisem.Sinoc je sve sto sam htela uglavnom bilo obelezeno crvenom bojom tj zauzeto.Koleginica je jutros zvala sasvim trecu agenciju gde je nasla neke lepe vile..Zauzeto..Sluzbenica u agenciji subagent danas mi je rekla da su i oni zacudjeni ovim trendom preranog rezervisanja..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Daleko je leto..Svi se oko mene malo cude..Kao ko jos razmislja o moru u novembru.Ali ja uvek u Novu godinu ulazim sa dva rezervisana mora..Brzo to dodje..

Izmenjeno (sandraivlada)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Inace sam primetila da je nesto skuplje ove godine..

Izmenjeno (sandraivlada)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da je neka zena isla u maju na more i cim se vratila uradila je predrezervaciju za sledecu godinu. Mozda je i manjak raspolozivih apartmana razlog da je vec dosta vila zauzeto. Ja planiram tamo posle Nove godine da rezervisem nesto ako ostane.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@drug.lukic

Moguće ako se raspitala u jednoj agenciji...

ali napisala je da je sve u Pargi rezervisano....ja sam shvatio da u Pargi nema vise gde da se legne....pa ni na lezaljku na plazi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve sto je povoljno planulo je.Znaci na dan kad je jedna nasa agencija objavila ponudu nazvala sam u 10 casova i ono sto sam htela bilo je zauzeto.Juce je jedna druga agencija objavila ponudu.Bila sam u Beogradu na sastanku i nisam stigla da rezervisem.Sinoc je sve sto sam htela uglavnom bilo obelezeno crvenom bojom tj zauzeto.Koleginica je jutros zvala sasvim trecu agenciju gde je nasla neke lepe vile..Zauzeto..Sluzbenica u agenciji subagent danas mi je rekla da su i oni zacudjeni ovim trendom preranog rezervisanja..

zauzeto naravno dok ne prodaju one lose vile ? 

dok ve imaju vas ranoranci nema zime za njima a bogami ni za last minut

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26024
    Ukupno tema
    868386
    Ukupno poruka