Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3149 poruka u ovoj temi

Trolovi

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Čuo sam da je dosta ljudi ove godine zaradilo stomačni virus u Neosu, navodno zbog gradske plaže jer je tu kanalizacija.

Da li je to istina i ima li neko pouzdanije informacije?

Nadam se da to nije istina jer sam zbog gradske plaže uzeo smeštaj u vili Ioannou, koje ja bilzu nje.

Nije ti ovo Crna Gora.

Izmenjeno (Aca14)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj ima apartmane u CG, pa mu lose ide izdavanje...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde si to čuo? 

Trolovi

Nije ti ovo Crna Gora.

Ovaj ima apartmane u CG, pa mu lose ide izdavanje...

Bože kakav hejt sa vaše strane pa to je strašno...

Poznanici su se vratili u ponedeljak pa sam čuo od njih, samo sam hteo da vidim da li još neko ima neke tačnije informacije, ništa više. 
Apsolutno nema razloga da me napadate.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dr.Milanche

Meni je jako teško u to da poverujem. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno i meni je bilo, bas zato sam se obratio na forumu.

Tvrde da se zbog nevremena dosta toga poremetilo, čak je bilo i priča da su se neki zbog girosa razboljevali, jer je Neos bio bez struje 72h pa se hrana odledila i pokvarila, ali u to već ne verujem.

Jedan od velikih razloga zašto idem u Grčku je baš taj, da mogu bezbrižno da se kupam, bez straha da ću dobiti stomačni virus.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Čuo sam da je dosta ljudi ove godine zaradilo stomačni virus u Neosu, navodno zbog gradske plaže jer je tu kanalizacija.

Da li je to istina i ima li neko pouzdanije informacije?

Nadam se da to nije istina jer sam zbog gradske plaže uzeo smeštaj u vili Ioannou, koje ja bilzu nje.

U Grckoj je zabranjeno da se kanalizacija sprovodi u more. A sto se gradske plaze tice cistija je od bilo koje plaze na Jadranu. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Grckoj je zabranjeno da se kanalizacija sprovodi u more. A sto se gradske plaze tice cistija je od bilo koje plaze na Jadranu. 

Moje lično mišljenje je da je taj "stomačni virus" posledica naših nazovimo paradajz turista. Ljudi sve i svašta nose sa sobom, stvari koje se brzo pokvare, kao na primer pavlaka, majonez, mleko, jaja...i potpuno je normalno da se u putu po velikim vrućinama nešto od toga pokvari.

Tako da nadam se da je to zbog toga i da ću bezbrižno uživati na gradskoj plaži :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam nikog napala. Samo sam pitala odakle ta informacija. Prvi put čujem tako nešto za NM.  I, šta to znači - "dosta ljudi"? Masovno trovanje, povraćalo pola plaže, ili pet porodica iz  raznih krajeva sveta, gosti istog hotela, ili neki turisti iz Srbije...neko ko je nosio od kuće hranu...?Ili...Možda su svi jeli u istoj kafani ili poslastičarnici, pa pojeli nešto pokvareno ... Evo, prošle godine je bio pomor na Skijatosu, pa se ustanovilo da su bolesnici svi do jednog bili gosti hotela Kanapitsa Mare ...itd.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja za 10 dana u neosu i 5 u nikitiju ove godine nisam video nikakav trag nevremena(dosao sam par dana posle istog), nikakve fekalije, viruse i slicno. niko mi nije ukrao telefon dok sam se kupao na robinzon izletu, komarci me nisu pojeli itd ni na jednoj plazi od preko 20 koliko sam obisao mi niko nista nije naplatio a da ja nisam trazio (pice ili lezaljku)

stvarno mislim da nema potrebe da se paranojisete, opustite se i uzivajte dok traje

Izmenjeno (loshmi123)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutno smo u NM, kumovi su na gradskoj plaži, dvoje dece je povraćala, ali ... Jedno je cele dve nedelje bolesno i povraćalo je u Srbiji tako da nema veze sa Grčkom. Drugo je manje od 2 godine i bilo je jako dugo na suncu, pre će biti da je sunčanica jer je sutra bilo normalno.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam nikog napala. Samo sam pitala odakle ta informacija. Prvi put čujem tako nešto za NM.  I, šta to znači - "dosta ljudi"? Masovno trovanje, povraćalo pola plaže, ili pet porodica iz  raznih krajeva sveta, gosti istog hotela, ili neki turisti iz Srbije...neko ko je nosio od kuće hranu...?Ili...Možda su svi jeli u istoj kafani ili poslastičarnici, pa pojeli nešto pokvareno ... Evo, prošle godine je bio pomor na Skijatosu, pa se ustanovilo da su bolesnici svi do jednog bili gosti hotela Kanapitsa Mare ...itd.

Oprostite, pogresno sam vas protumacio u sled lavine komentara.

Ne mogu vam bas dati detalje jer ih ni ja sam ne znam, ali vise porodica je bilo, to znam.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bože kakav hejt sa vaše strane pa to je strašno...

Poznanici su se vratili u ponedeljak pa sam čuo od njih, samo sam hteo da vidim da li još neko ima neke tačnije informacije, ništa više. 
Apsolutno nema razloga da me napadate.

U pravu si ali delimicno. Juce sam se vratio iz NM, bio sa cerkama kod lekara i dvoje ispred mene je doslo zbog trovanja. Cak su i sam med sestrom o tome pricali. Mi smo bili zbog alergije. Ne zbog trovanja.

Nisu paradajz turisti, posto vidim da svi ovde letuju na bahamima u AI reziji, vec ih je med sestra savetovala da izbegavaju pice i girose. Mi smo pojeli po najmanje 3 girosa i nismo imali trovanja. Ili mi je hrana (paradajz) iz domace baste, i pasteta nije iz Matijevica, posto sam i ja paradjz turista, a prosao bez trovanja...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862155
    Ukupno poruka