Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3151 poruka u ovoj temi

Zdravo ljudi,

Da li je neko bio u vili Blue Sea? Moze li mi neko reci nesto vise o lokaciji vile i o samoj vili ?

Pretrazila sam temu, pronasla sam samo jedan komentar o njoj koji nije vas nesto opsiran, pa bih zamolila nekog ko je bio da podeli svoje iskustvo. Hvala unapred! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko imao iskustva sa smeštajem Marialena's House, Greece, Neos Marmaras, se nalazi na dva+tri km od NM i kakva su?Unapred hvala svima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas tako, ne mora se ici do Nikitija. Masutis market sa velikim parkingom se nalazi sa leve strane prema Toroniju nekih kilometar, dva.. 

Što se tiče zatvaranja Lidla to smo odavno ovde apsolvirali. Prvoaprilska šala. Ali i mene interesuju iskustva sa duplom linijom kod Lidla u Nikitiju. I ja sam video na Google mapi da je tu dupla puna linija, pa me interesuju iskustva ljudi koji su tu bili, kad se dolazi iz pravca Nikitija. Ima li policije tu i kažnjavaju li ako smotam levo preko dve pune linije? Ili ima negde isprekidana da se normalno skreće? Ista priča i za Masutis kada se dolazi iz pravca NM, dupla linija, isto pitanje za policiju.

Upssss - tek sad videh da je ovo tema o NM, a ne o Nikitiju.

Ako sam dobro informisan iz Neos Marmarasa, ubrzo se otvara Lidl na račvanju magistrale i puta za NM kod Paradiso plaže, gde je ranije bio Masutis, dok se nije otvorio veći na putu ka Toroniju.

Lidl.JPG

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam koji ce market biti tu ( a biće) , ali Lidl neće. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa red bi bio da se otvori LIDL u u NM.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam na fejsu citao da se tu otvara Lidl, pisala neka makedonka koja zivi u blizini, ali da su prilikom renoviranja naisli na neki problem, pa nece biti spreman za ovu sezonu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako sam dobro informisan iz Neos Marmarasa, ubrzo se otvara Lidl na račvanju magistrale i puta za NM kod Paradiso plaže, gde je ranije bio Masutis, dok se nije otvorio veći na putu ka Toroniju.

Lidl.JPG

Na fejsu pisu ljudi da se redja roba i da su kolica ispred....a neko cak pise da otvaraju u ponedeljak:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svašta pišu na fejsu... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svašta pišu na fejsu... 

I ja procitala na fejsu jutros

Svašta pišu na fejsu... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što bi rekli neki, dok ne vidim ne verujem... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na fejsu pisu ljudi da se redja roba i da su kolica ispred....a neko cak pise da otvaraju u ponedeljak:neznam:

Drug je smesten preko, sredjuju radnju, ovih dana se otvara

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Информација из прве руке,

Вечерас сам контактирао газдарицу виле у којој смо летовали прошле године, у којој летујемо и ове године од наредног петка, а која је на 300м метара од будућег маркета. Жена је потрврдила да се у уторак у поподневним часовима отвара Лидл :D.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Информација из прве руке,

Вечерас сам контактирао газдарицу виле у којој смо летовали прошле године, у којој летујемо и ове године од наредног петка, а која је на 300м метара од будућег маркета. Жена је потрврдила да се у уторак у поподневним часовима отвара Лидл :D.

Извињавам се свима за дуплирање поруке, дуго нисам био активан на овом форуму :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije do tebe...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! ?Da li je neko bio u Arias House? Kakvi su utisci? Trazim u search,ali nema nista o ovoj vili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25908
    Ukupno tema
    862871
    Ukupno poruka