Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3052 poruke u ovoj temi

Prošle godine sam bila u Neos Marmarasu. Dopalo mi se što je brdovito mesto, jer mu takva geografija daje autentičnost. Boravila sam krajem septembra i početkom oktobra i zahvaljujući tajmingu videla sam dva Neos Marmarasa: prva tri dana videla sam letnji Neos Marmaras u punom turističkom sjaju, a ostatak je bilo jesenovanje, kiša i hladnoća. Šetala sam obučena u košulju dugih rukava i džemper preko. :D 

Zbog velikog broja mačaka i brdovitog krajolika smislila sam dva nova naziva: Neos Mačkaras i Siziflend. :D

Ono što bih preporučila, a o čemu se nije pisalo (bar ne učestalo) je plaža koja pripada kompleksu Camping Marmaras koja se nalazi blizu Paradizo plaže. Mi smo tamo, zapravo, zalutale i nismo znale da je to za posetioce kampinga. Upoznale smo tamo neki stariji bračni par Gruzina koji dugo žive u Grčkoj. Oni su radili tu. Čistili i pazili. Sporazumevali smo se na ruskom i zgotivili smo se pa su nas pustili da se tu kupamo besplatno. Inače, za one koji nisu deo kampinga "ulaz" se plaća 2 evra što i nije tako puno. Meni se ova plaža mnogo više dopala i od gradske i od Paradizo.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos Mačkaras i Siziflend. :D

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa su nas pustili da se tu kupamo besplatno. Inače, za one koji nisu deo kampinga "ulaz" se plaća 2 evra što i nije tako puno. Meni se ova plaža mnogo više dopala i od gradske i od Paradizo.

Kako je krenulo, i kako su poceli da naplacuju ulaze cak i deci, za 2, najvise 3 godine (copy right Pussylips the President), placace se ulaz na skoro sve plaze na Sitoniji. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da do toga ipak neće doći, jer bi to bila opasna antireklama. :D

Tako je pre desetak godina bilo najava da će se plaćati ulaz na Kalemegdan pa su se svi naoštrili i na kraju je ideja otišla niz vetar.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ta antireklama se vec uveliko dešava. Iz godine u godinu je sami sebi prave, dižući cene po 10-15%, i pred svaku sezonu po neka divlja i slobodna plaža postane uzurpirana od strane bara koji ti ne da da jedes svoju hranu, naplacuje ulaz, parking... bezobrazluk ide dotle da te čak uslovljavaju da na svaka 2-3h uzimas piće, ukoliko planiras da ne budes najuren sa lezaljki!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Posejdonija20190625_215858.png.cf3228725d7c3442ff30

To je ta plaža...Nama su zabranili ulazak kroz kamp, ali smo mi pristigli preko stena sa Paradiso plaže. ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, to je ta plaža... 

Što se tiče zabrane ulaska, naplaćivanja i sličnih antireklama, mislim da se na dugoročnom planu bilo koji oblik bahatosti i nefer poslovanja obija o glavu onome ko to čini, 

Izmenjeno (Posejdonija)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25609
    Ukupno tema
    851494
    Ukupno poruka