Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3160 poruka u ovoj temi

Što se tiče zatvaranja Lidla to smo odavno ovde apsolvirali. Prvoaprilska šala. Ali i mene interesuju iskustva sa duplom linijom kod Lidla u Nikitiju. I ja sam video na Google mapi da je tu dupla puna linija, pa me interesuju iskustva ljudi koji su tu bili, kad se dolazi iz pravca Nikitija. Ima li policije tu i kažnjavaju li ako smotam levo preko dve pune linije? Ili ima negde isprekidana da se normalno skreće? Ista priča i za Masutis kada se dolazi iz pravca NM, dupla linija, isto pitanje za policiju.

Upssss - tek sad videh da je ovo tema o NM, a ne o Nikitiju.

ma kakva dupla linija, to niko ne postuje, svi skrecu pa i panduri

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Размишљам нешто, како долазим у петак у Неос, а пијаца (за коју кажете да је супер) је четвртком, да ли можда и у другим местима у близини Неоса(да не идем баш сутрадан на другу страну Ситоније) пијаца постоји од суботе до четвртка и ако постоји каква су искуства са том пијацом?

Izmenjeno (Fabrizio)
Словне грешке
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Размишљам нешто, како долазим у петак у Неос, а пијаца (за коју кажете да је супер) је четвртком, да ли можда и у другим местима у близини Неоса(да не идем баш сутрадан на другу страну Ситоније) пијаца постоји од суботе до четвртка и ако постоји каква су искуства са том пијацом?

Ista ta pijaca ti je u petak u Nikitiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, nov sam na forumu, treba mi informacija da li neko ima iskustva sa vilom Anesis u Neosu?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, da li je neko bio u vili Janis 1 u dvokrevetnom studiju na prvom spratu? Svaka informacija bi mi znacila jer se dvoumim da li da rezervisem ili ne..

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@LazarV

Ukucaj Anesis u pretragu (gornji desni ugao). :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ista ta pijaca ti je u petak u Nikitiju.

Do kad, ako znate, radi ta pijaca u Nikitiju, jer dolazimo otprilike oko 14-15, ne znam da li bas do tada rade? ??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Do kad, ako znate, radi ta pijaca u Nikitiju, jer dolazimo otprilike oko 14-15, ne znam da li bas do tada rade? ??

Kasno stižete, mislim da radi do 13-14 sati.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, procitala sam dosta komentara o vili ili kuci Voula, zanima me da li postoji samo jedna vila sa tim imenom i da li je to vila sa plavom fasadom? Takodje me interesuje da li je ta vila blizu Paradiso plaze ili gradske plaze? 

Postavila sam i pitanje vezano za nocni provod i izlaske, ali mi niko nije odgovorio pa bih zamolila za bilo kakvu informaciju sto se tice toga, ako neko nesto zna :) Hvala unapred! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema noćnog provoda...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Izadjes i blejis u kaficu....i to 'e to

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Zdravo, da li je neko boravio u vili Alexandra? Utisci? :rolleyes:

Izmenjeno (Mika)
Isti post dva puta postavljen
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

У Неосу постоје два ноћна клуба, један до другог. Молос и Платон. Пре две године су биле ноћне журке на плажи у неком од кафића на плажи, не могу да се сетим имена. Није да је баш мртво увече.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari,da li neko mozda zna red voznje lokalnih buseva iz Neosa za ostala mesta po Sitoniji,bilo bi dobro da neko slika i okači

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas je izgorela taverna Paradisos na istoimenoj plazi. Ne znam sta se tacno desilo, ali srecom izgleda da nije niko stradao. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863262
    Ukupno poruka