Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3190 poruka u ovoj temi

da li je neko isao na izlet u Porto Caras,kako se dolazi tamo,da li se placa ulaz?

Bio sam na izletu prosle godine u Porto Caras 25.06.2018. Ja, supruga i klinac od nepunih 2 godine na rampi platili 20 evra. Koristili lezaljke, pice u baru( u neogranicenim kolicinama) i kiflice koliko zelis. E sad za neki rostilj koji su pekli, trebalo je da se ceka 2 sata. Dobijes 2 raznjica i pomfrit - neisplativo cekanje. Bili, videli i ne planiramo ove godine ponovo. I ako zelis lezaljke, moras da poranis!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kojih izleta ima iz Neosa i koje su cene?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto, Darko08 me ispravi. Očigledno su mi prijatelji neki tunjavi kad se nisu niti raspitali šta dobijaju za tih 10 EUR po osobi. Izvini na pogrešnoj informaciji, nije mi bila namera. Samo sam preneo kako je meni rečeno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda samo nije bilo slobodnih lezaljki a onog na kapiji bas briga za to samo da uzme lovu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustvo sa Vilom Sanset i J'n'P apartments na Paradiso plaži? Može i neka preporuka za smeštaj blizu plaže... Hvala!

Stvarno mi je zao sto tek sada saljem ovaj odgovor,ali posto sam novi na ovom forumu nadam se da cete mi oprostiti .Mozda vama nece znaciti ovo nista jer ste predpostavljam da ste  vec rezervisali smestaj ali mozda nekima koji se jos dvoume malo pomogne.Zelim da kazem nekoliko reci o smestaju J&P.Nekoliko godina idemo u taj smestaj ,tacnije sedam za redom ,a prosle godine je bila moja cela familija (ja sam zbog posla bio odsutan).Ove godine su me opet zeznuli poslodavci pa sam nekoliko puta u dogovoru sa gazdaricom Vulom (fantasticna devojka )pomerao datum i da skratim nista nisam uspeo uz sve njene napore .Moram da idem u hotel SUNSET isto u Neosu ,ali da me neko ovde ne shvati pogresno ne zato sto sam zeleo tako jednostavno nisam imao izbora zbog datuma .Sad malo o Vuli i smestaju .Vula je fantasticna mlada devojka koja svake godine  pokusava da unapredi nacin poslovanja i da nama turistima pomogne na sve moguce nacine.Svake godine ulaze u smestaj ,uvek bude nesto novo sto predhodne  nije bilo.Prosle godine je renovirala sve sobe  koje ona izdaje dole (pricam o smestaju koji ona izdaje bez agencije ),novi kreveti ,tv poboljsala je WI-FI konekciju .MOzda je malo losiji mokri cvor u nekim sobama ali znam da i to planira da uradi.Lokacija njenog smestaja je fantasticna ,ulica mirna slabo prometna .Ako idete sa decom da odmorite NE RAZMISLJAJTE -PRAVAC J&P .I jos nesto bilo kakav problem da imate ali bilo kakav da imate NISTA NE BRINITE PARASKEVULA JE BOGINJA !MALO JE BIO DUZI POST ALI JA JE JEDNOSTAVNO  OBOZAVAM I ZNAM DA ONA OBOZAVA SRBE pa sam morao da budem opsiran.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za koliko osoba joj je smeštaj u prizemlju i znaš li koja je cena?

Bila sam u toj vili na spratu, preko nase agencije i super je lokacija i smestaj i sve nam se dopalo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Sultana house u Neos Marmarasu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Sultana house u Neos Marmarasu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam ja 2017...

Ima dva dela, prizemlje koji predstavlja stari deo i gornje delove koji su noviji i mnogo bolje opremljeni. Mi smo bili na drugom spratu... Dobar smestaj, fino opremljen, uredjaji rade svi, terasa ogromna. Gazdarica vrlo ljubazna, parkinga ispred vile uvek ima, sto je retkost za Grcka letovalista, narocito za Neos. Pozicija vile odlicna, plaza je na minut, dva, isto tako i marketi, giros Janakis....

Pitaj ako te jos nesto zanima. A mozes i da potrazis po temi, pisao sam detaljnije o smestaju nakon povratka te 2017.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li treba nositi peskire ili se dobije dovoljno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima. Potrebne su mi informacije.  Da li je neko bio u vili Thalija. Neos marmaras na plazi Paradizo i kakvi su utisci? Koliko je blizu plaza itd.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 05.08.2019 smo u NM, tacnije malo dalje. Perix House. Listao sam temu letimicno, a zadnjih 10-tak strana temeljno (smatram najsvezijim te informacije, ne trebaju mi one iz 2013-te). Ne zanima.nas Lidl i gde ima dobar giros. Probacemo ga :)

Interesuje me, ako mozes naravno, da opises ili ovako obelezis gde se nalaze ta dva centra-zbivanja u NM... Jer je ova vila malo van Neosa, a cuo sam da je parking misaona imenica, pa da vidim moze li se pesaka do centra zbivanja jer sam, takodje cuo, da je brdovito... Ili, da kolima odemo do drugog kraja prema  Paradizo pa otuda pesaka :)

Moje utiske cu izneti cim se vratimo :)

Izmenjeno (sacipko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze se do oba centra peska,nije problem.To je nekih 30 do 40 minuta hoda.Mi smo na Paradiso isli kolima,to nam je izgledalo predaleko za pesacenje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 05.08.2019 smo u NM, tacnije malo dalje. Perix House. Listao sam temu letimicno, a zadnjih 10-tak strana temeljno (smatram najsvezijim te informacije, ne trebaju mi one iz 2013-te). Ne zanima.nas Lidl i gde ima dobar giros. Probacemo ga :)

Interesuje me, ako mozes naravno, da opises ili ovako obelezis gde se nalaze ta dva centra-zbivanja u NM... Jer je ova vila malo van Neosa, a cuo sam da je parking misaona imenica, pa da vidim moze li se pesaka do centra zbivanja jer sam, takodje cuo, da je brdovito... Ili, da kolima odemo do drugog kraja prema  Paradizo pa otuda pesaka :)

Moje utiske cu izneti cim se vratimo :)

Vidim ti si na drugoj strani NM. Po meni, nema potrebe da ide na Paradiso beach, gradska plaža ti je mnogo bolja i bliža, odmah ispod tebe. Ispod tebe se nalazi i stadion, tu imaš veliki besplatni parking. Samo se spustiš kolima ovim putem koji ti prolazi pored kuće. Odmah na početku ti se nalazi restoran Makis i njegove ležaljke. Tu je najveća gužva bila prošle godine jer je najjeftiniji. Naručiš piće i imaš  jednu ležaljku  sa suncobranom (najjeftinije je bilo ice caffe + flašica sa vodom, 3,5 eur). Nije dozvoljeno unošenje vlastite hrane i pića.Čak su momci i devojke koji tamo rade bili tako ljubazni da su neki naši ostavljali peškire kod njih u restoranu kako bi ovi rano ujutro mogli da im rezervišu ležaljke. Ako ogladniš, možeš kod njih da poručiš da ti donesu hranu na plažu ili ostaviš peškire na ležaljci i vratiš se kasnije.Sva glavna dešavanje, restorani, pizerije, giros, prodavnice sa suvenirima su ti u ulici koja ide sa jednog na drugi kraj mesta pored vode-luke. Pijac četvrtkom ti je mnogo povoljniji po cenama (sećam se da sam neke kekse koji su u poslastičarnici koštali 15 eur na pijacu plaćao 4 eur/kg), a i voće i povrće je mnogo kvalitetnije nego u prodavnicama. Imaš takođe i gomile tezgi sa jeftinom odećom i obućom.Parking za pijac potraži u ulicama iznad pijaca (oko košarkaškog terena) i porani između 7-8 ujutro. Mislim da ti je sa kolima najlakše da se magistralom vratiš nazad na prvi ulaz u NM i spustiš do ulica blizu pijaca. Iz glavne luke svako jutro (mislim oko 9-10) ti polaze 2 lepa brodića na izlete). Što se hrane tiče, neću ti ništa preporučivati od restorana, svako ima svoje ukuse. Što se tiče brdovitosti, jeste, NM je brdovit, ali nekome i to odgovara. Ja sam bio u nekoj kući iznad tog košarkakog terena kod pijaca i išao sam svaki dan na gradsku plažu, 1,5 km udaljenost, 15-20 minuta šetnje baš dobro dođe svako jutro.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li treba nositi peskire ili se dobije dovoljno?

Ne znam sta za vas znaci dovoljno...?

Dobije se komplet peskira onih velikih za tusiranje i manjih. Ako se dobro secam zamene ih 5. dana boravka i to je to... nama je to dovojlno, na plazu svakako njih ne nosimo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877866
    Ukupno poruka