Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Evo mojih utisaka sa plaze Paradizo na ulasku u Neos Marmaras: prvo da kazem lepe utiske - plaza je skroz ok, miran kraj, pogodan za porodice sa decom, Neos Marmaras lep gradic, a plaze na Sitoniji vrhunske, posebno Orange, Kalgoria, Lagomandra, Kalamici. Najlosiji utisak jesu domacini u vili Thalia - veoma nekulturni, nepristojni i nerazumni baba i deda (koji inace pricaju samo na grckom) koji ce pratiti svaki vas korak, kontrolisati kad ste usli i izasli, kada ste ukljucili klimu. ne daj boze da vam neko dodje (itd, ima jos puno losih stvari vezane za gazde ali ne bih bas sve pisao). Iako sam smestaj i kuca skroz ok izgledaju, imaju veoma dobru lokaciju, nikome ne preporucujem letovanje u ovoj vili, sigurno cete se iznervirati i posvadjati sa njima, koliko god da ste tolerantni i koliko god da ne obracate paznju na njih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Evo mojih utisaka sa plaze Paradizo na ulasku u Neos Marmaras: prvo da kazem lepe utiske - plaza je skroz ok, miran kraj, pogodan za porodice sa decom, Neos Marmaras lep gradic, a plaze na Sitoniji vrhunske, posebno Orange, Kalgoria, Lagomandra, Kalamici. Najlosiji utisak jesu domacini u vili Thalia - veoma nekulturni, nepristojni i nerazumni baba i deda (koji inace pricaju samo na grckom) koji ce pratiti svaki vas korak, kontrolisati kad ste usli i izasli, kada ste ukljucili klimu. ne daj boze da vam neko dodje (itd, ima jos puno losih stvari vezane za gazde ali ne bih bas sve pisao). Iako sam smestaj i kuca skroz ok izgledaju, imaju veoma dobru lokaciju, nikome ne preporucujem letovanje u ovoj vili, sigurno cete se iznervirati i posvadjati sa njima, koliko god da ste tolerantni i koliko god da ne obracate paznju na njih.

 

 

U Argusu nista nikome NE PREPORUCUJU, oni nisu taj tip agencije. Ja kad sam prosle godine uplaćivala vilu Voulu, pitala sam sta i kako...rekli su isto kao sto pise na sajtu. Vila skromnih karakteristika, blizu plaze. I zaista je tako bilo.

Koliko para, toliko i muzike.

Ja kazem svoje iskustvo i kako sam ja prosla. Naravno da su nam je preporucili, iako smo mi hteli u Oramu, oni su vise bili za Dimitris.

Takodje, i ljudi koji su bili sa nama u vili su isto prosli. Tako da se verovatno nesto promenilo od prosle godine. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem sa suprugom u NM u vilu Stefanos za dva dana, preko Montesol agencije. Inače sam do sada sva putovanja imala u sopstvenom režimu pa sada ne znam šta moguda očekujem. I može li neko da kaže kakvo bude uglavnom vreme u tom graju u prvoj polovini Septembra.

Hvala!

Izmenjeno (Lampukica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Ja kazem svoje iskustvo i kako sam ja prosla. Naravno da su nam je preporucili, iako smo mi hteli u Oramu, oni su vise bili za Dimitris.

Takodje, i ljudi koji su bili sa nama u vili su isto prosli. Tako da se verovatno nesto promenilo od prosle godine. :)

 I ja kazem svoje iskustvo... i sada cemo do prekosutra Ovako... a mozda i nakosutra.

Mislim da morate da znate sta zelite,kad planirate svoje letovanje. Ako ste zeleli vodeni krevet, niste trebali gledati agenciju koja je najjeftinija. I u Vouli krevet nije bio najbolji,  ali ja se na to ne zalim, svesna sam u koju sam agenciju otisla...NAJJEFTINIJU. 

LEPO PISE, STUDIO SKROMNOG KVALITETA. NA 100m OD MORA. TAKO JE I BILO.

Dace Bog,sl. godine druga destinacija, opet preko Argusa, pa vam se javljam, opet sa realnim komentarima. 

?NEOS MARMARAS?

        UVEK U SRCU.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine experiment sa direktnom komunikacijom sa vlasnikom apartmana urodio plodom.Radi se o vili/hotelu  Partemon blizu NM campinga.U razgovoru sa gazdom Majklom imali smo srece da se pojavio jedan slobodan 1/3 app i na moje pitanje da produzimo jos koji dan rekao je da je do daljnjeg sve popunjeno.Smestaj deluje da je namestaj stariji ali sve je funkcionalno,sve radi,cak su imali i 3 srpska kanala u kablu,pogotovo bitno za navijace CZV zbog direktnog prenosa.Terasa ogromna za porodicne obroke,uvek tople vode ima.Parking za divno cudo uvek dostupan ispred zgrade.Paradizo koji je mnogo bolja opcija na 400m.Ove godine smo napravili ceo krug na Sitiniji (120km) obisli sve najvaznije plaze.Priroda neopisiva.U PC su trazili 10e po osobi,tako da je Kohi beach izbrisan do daljnjeg.Azepico beach na samo 18km juzno,pobedio ove godine,par kampera i beach bar koji ne naplacuje lezaljke,ako uzmes pice-uzmes.

20170823_143934.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove godine u vili Lamprinos, Paradiso? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi 

Neke info o vili Zeppos u centru i o vili Agapi?Najljubaznije molim  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao krajem septembra? Od 17. do 27. Ove godine smo bili od 11. septembra u Leptokariji i imali savrseno vreme. Znam da je sa vremenom lutrija... ali onako generalno?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!  Ove godine se dvoumimo izmedju vila Iro i Janis 1, pa bih molila preporuku, tj. ako neko zna da uporedi koja je vila bolja u smislu lokacije i komfora (za porodicu sa troje dece). Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Janis je kvalitetniji smestaj. Iro je nekako uvucena izmedju vila i prilicno zaklonjena. Sto se tice lokacije, ja dajem prednost Janisu.

Inace vidim da je Janis za sledecu godinu povecao cene za 10% u odnosu na ovu.

Vrlo neprijatno, nema sta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko informaciju o vili Sofia's studio ili Soultana haus    .....kakve su sobe

Ima li parkinga....

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Soultana je odlican odnos cene i kvaliteta. Kakve su na slikama, takve su i stvarno, nema skrivenih caka. Sobe nisu previse tesne, terase su dosta velike. Pozicija odlicna, plaza na minut odatle.

Parkinga ima na platou ispred kuce, nijednom nam se za 10 dana nije desilo da moramo da kruzimo trazeci parking mesto. To mesto u stvari je jedino u celom Neosu, gde se moze naci parking bez problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala mnogo

Razmatram  za ovo leto

Cekam da mi kazu cenu 

Inace nikada nismo bili ni u Neosu ni na Sitoniji

Da li je dobar izbor pitam se?

Porodica sa dva manja( 4,5 i 3) deteta

U igri je i Jerisos

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://video.search.yahoo.com/search/video;_ylt=AwrBT_y6biVaTBgAJlBXNyoA;_ylu=X3oDMTE0dmt0M2VqBGNvbG8DYmYxBHBvcwMxBHZ0aWQDQjQ0ODNfMQRzZWMDcGl2cw--?p=neos+marmaras&fr2=piv-web#id=40&vid=112e9e6e04957b9044590f08964011b0&action=view

 

U velikoj sam dilemi da li Parga u septembru i,i Neos Marmaras..U Pargi sam bila, a na Sitoniji ne...I onda nadjem ovaj video gore..Kad sam to videla mislim da če izbor pasti na Neos Marmaras...

Zna li neko moze li se do ovih uvala peske a da se ne prolazi kroz Porto Caras...I kakav je teren za bicikl...I da li u etno selo Pantelejmonas moze peske... Do 6,7 km mi nije puno...

 

Gde se nalazi ovo sa snimka na 25 minutu...Da li neko zna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka