Guest Dragica

NEOS MARMARAS

2969 poruka u ovoj temi

Druze kako sam cuo nije taverna vec samo tipa ketering prave za poneti i kod njih nemoze se sesti i rucati i vecerati

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bio smesten u tom delu i nista takvog tipa nije bilo.  

Mozda se otvorilo za ovu sezonu.

Ako je neko trenutno jos tamo, mozda moze da proveri pa podeli i sa nama.

Svakako bi bila pozeljna jedna takva opcija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu postoje 2 restorana, pomenuti kiani akti i jos jedan pre njega. Na dalje ka magistrali nisam primetio nista . Ima u masutisu spremljenih gotovih jela, po 7,8 nekih.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji su najpovoljniji beach barovi na gradskoj plazi,Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve su cene slicne...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A jel mozete da mi date imena par barova cisto da znam.Znam za havanu..jel ona najudaljenija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo neke slike gradske plaze od pre neki dan. Bas mi deluje kao krkljanac.

2vjv9qd.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Havana je jedan od boljih beach barova...guzva je ovih dana svuda..mi vec drugi dan obilazimo ..ovo im je jaca sezona

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratila sam se Iz Neosa danas.Putovanje sa argusom je dobro prolso, tako da su me dzaba neki tripovali da argus ne valja, jer uopste nije tako. Sto se tice guzve, zavisi u koje vreme si na plaza , po meni ne bude tako velika guzva nego skroz okej I imas  uvek mesta. Kad sam bila u petak na krstarenju I kad smo stigli do Pefkohorija ono je Boze sacuvaj krcato, plaza uska,sljunak pece pod noge , uzas jedan, a ni grad mi se ne dopada tako da mi je bas drago sto se nisam odlucila da letujem tamo. Neos kao grad je jako lep a plaza I voda milina za uzivanje stvarno, Vila Voula je skroz okej. ja sam bila na zadnjem spratu gde je bio divan pogled na more a soba bas lepa kao I kupatilo mada mi je komsija sa donjeg sprata komentarisao da je njegova soba starijeg tipa ali ove na zadnjem spratu su vrh, skroz nove I super. Jedino mi se nije dopalo eto sto bas ta moja soba I soba naspram mene nisu imale vaj faj. Ali sreca pa vila ima lepu bastu gde sam silazila I sedela kad god mi je trebao internet. Sto se cena tice, Neos je dosta skup. Definitivno najbolji giros je u Canadian Pizza, po meni, a Alcano jeste najpopularniji ali je giros bas zilav tako da ga nisam ni pojela do kraja I tad sam jela tamo I nikad vise,a decko je vise puta tamo jeo , mogao je da pojede ali I on kaze da je Canadian pizza najbolji.  Kao sto sam pomenula , grad je divan ali je stvarno malo mirniji za moj ukus. ja kao devojka od 21 godinu koja i dalje voli ponekad da izadje ne bih preporucila Neos onima koji se jos nisu zasitili provoda :) ta dva kluba u kojima mozes da izadjes , pice je preskupo pa zato nisam ni izlazila, ali sam setala svako vece a  to mi je za prvo letovanje na moru bilo sasvim dovoljno. Ipak mislim da za mladje parove koji ne zele bas toliki mir , ovo mesto nije , vise je za porodice I za starije :) Pijaca cetvrtkom je skroz zanimljiva I svakako je treba posetiti.Divlja plaza Xenija ja preprelepa, pesak sitan, boja vode divna, na druge nisam isla,  ali verujem da su isto tako llepe :) I definitivno po meni 100 evra nikako nije dovoljno I sreca u mog decka pa je on poneo vise para pa smo delili. Vreme je svih 10 dana bilo predivno. Dobra stvar je po meni sto uvek pirka vetar tamo, pogotovo popodne pa bude lepih talasa a na plazi ti bude prijatnije zbog tog vetra :) Sve u svemu , meni je najbitnija bila plaza tako da velika ocena za ovo mesto bez obzira na pomenuta ne svidjanja. Neos je slatko mesto ali se dogodine bira nesto malo drugacije :)Ako bude trebalo nekom jos neka informacija. tu sam :)

Izmenjeno (nensy9)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji su najbolji beach barovi na gradskoj,tj najpovoljnii.Cuo sam da je Livas najskuplji :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste livas skup ali mi smo imali argusovu karticu sa 15 posto popusta u tom baru ali nismo znali da je za taj pa nismo ni iskoristili a izaslo nas je ukupno dva piva 10 evra. Meni je generalno opustenije da budem na plaza gde mogu svoju lezaljku da razvucem nego u beach barovima tako da je to jedini na koji sam bila :) Po izgledu mi se dopao i bar  posle livasa  I pre livasa a cene su ti uglavnom skoro sve iste , ja sam se odlucila za livas jer kad sam prolazila I cula muziku kakvu pustaju to me je I privuklo, :) samo po tome sam I birala gde cu biti :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, 

Decko i ja putujemo za koji dan u NM.. Zanima me ako neko ima jos utisaka o vili Agnanti (naisla sam na par samo..) Takodje, posto je last minute dobili smo prizemlje, zvanicno na sajtu agencije pise da ima terasu, al sam naisla na neke slike sa stocicem i dve stolice ispod prozora u dvoristu i uplasila se da agencije to podrazumevaju pod terasom :D pa ako neko nesto zna o tome bila bih zahvalna na svim info 

Da li je neko posetio etno selo, moze li se do njega doci pesaka? I da li vredi, kakav je pogled odatle?

Hvala svima unapred na odgovorima :thankyou2:

Izmenjeno (Jelena_K)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bič bar pre Livasa je Molinari, ima i drveće kao prirodni hlad, a i stolove u jednom delu za ručavanje. Livas je tipičan bič bar, a frape je 3 evra, tako je i kod drugih. Za ostala pića ne znam cenu. U maju je tek počinjao da radi i meni se dopao jer tu nije bilo pasa lutalica, a bila je dobra muzika :)

20170513_110329.jpg

20170513_134519.jpg

Izmenjeno (jaca58)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, 

Decko i ja putujemo za koji dan u NM.. Zanima me ako neko ima jos utisaka o vili Agnanti (naisla sam na par samo..) 

Ako mislis na Partenon, on se nalazi na 5-6 km od NM u brdu. Svuda se moze peske, ali po meni treba biti bas avanturista da krenes tako do Partenona.

Mesto je simpaticno, ima dosta autenticnih kuca sa kaldrmisanim ulicama. Pogled na zaliv je impozantan. Ja inace obozavam otvorene pejzazne poglede tako da sam bio odusevljen. Ako ides, obavezno poseti Polovu tavernu. Imaju predivnu terasu sa vidikovcem.

Izmenjeno (Dr.Agan)
Pravopis
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio i ja, obisao, i onako, ništa me nije oduševilo pa ni ta Polova taverna. Nekako sam očekivao da bude prirodnije, hrana mi je bila ista kao i u svim restoranima, i jako su nas obletale ose da nismo mogli jesti.

Jeste.

Да не бауљам, има ли неки пост са картом где је тачно пијаца. Унапред хвала било коме.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25460
    Ukupno tema
    845262
    Ukupno poruka
  • Popularne teme