Guest Dragica

NEOS MARMARAS

2969 poruka u ovoj temi

Probaj nesto ovako  pa sta bude,javi da li radi.

sofia studio 1 sifra B69424060

greek house  sifra grho@16wf

sofia studios 3  sifra 12345678

sofia studios 1  sifra 12345678

house voula  sifra  abcd1234

Chilibox  sifra dynamicearth098  ( to je onaj frozen yogurt)

Nee radiii a treba mi konkretno za greek house, forthnet-tcdkp, anna rooms, evros , KATINA2 , sany, sany2....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako ti je bas bas toliko bitno da imas wifi, odi u greek house, imaju i restoran, popij pice za 2,3€ i uzmi sifru :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima nekog da je bio u NM preko Argusa da kaze neku informaciju kako je prosao?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo bili prosme godine? Sta podrazumevate pod tim KAKO SMO PROSLI?

autobus prva klasa. Vozaci voze odlicno, sigurno i brzo. Ako je polazak u pola7, kad je nas bio, tad se i kreće. Ni minut pre, ni kasnije.

u Neos smo stigli po Grckom vremenu u 7.30. Super smo prosli granice. Autobusom do vrata od vile su nas istovarili...ne kao zivotinje, bacajući prtljag i td., već polako i lagano.

Studiji su bili bas onakvi kakvi su na slikama. Korektno, cisto. Sve je radilo, sudova dovoljno.

Nas vodič je bio super :):) Obilazio nas, pomagao nam kad god smo ga zvali i za sta god smo ga zvali. Nenametljiv, a opet, tu u svakom trenutku kad vam zatreba.

u povratku je autobus u 17.30 bio ispred vile, tacno u dogovoreno vreme. U Bg stigli u 04 ujutru.

Ako sam omasila odgovor, pišite mi na pp sta vas konkretno zanima, da ne davimo ove ljude na forumu.

pozdrav.

aaaa, Anci, pa mi smo se već dopisivale... :):):) tebe verovatno zanimaju sveze informacije... :)

izvinjavam se forumasima na dosađivanju. :):onaaako::onaaako:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je imao neko iskustva sa vilom Agnanti i da li ima u blizini mesto za parkiranje auta posto sam na slikama videla da je ulica u kojoj je vila bas uska? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nee radiii a treba mi konkretno za greek house, forthnet-tcdkp, anna rooms, evros , KATINA2 , sany, sany2....

Ako imas Android ili iPhone  telefon,instaliraj program http://www.wifimap.io/

Verujem da ces se snaci u tom programu,siguran da ces videti o  cemu sluzi i kako se radi u njemu,pa javi sta je bilo.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je imao neko iskustva sa vilom Agnanti i da li ima u blizini mesto za parkiranje auta posto sam na slikama videla da je ulica u kojoj je vila bas uska? 

Da.

Nalazi se u prvom centru,prekoputa marine.Neces moci u toj ulici da parkiras auto,jako je velika uzbrdica.Tu ti je bas blizu marina,ima dva parkinga,na jednom mozda za 15 vozila i drugi nesto tako slicno,malo sam zaboravio.Mislim da tu ima veci parking,postoji strelica koja pokazuje/vodi do parkinga.Ulica ispred vile,postoji znak.Sve te ulice po Neosu su jednosmerne,nije ni potreban auto,odnosno vrlo je komplikovano sa autom.

Sama vila je sasvim ok,nikakve primedbe nismo imali.Internet je nikakav.Jako lep pogled na marinu.

Pored marine,ima jako veliki prostor za parkiranje,nije blizu ali nije ni daleko.Tu blizu je pijaca koja je mislim cetvrtkom,zaboravio detalje.

Imas I mali parking kod crkve,ima i kod skole veci parking.Sve ti je to blizu tvoje lokacije.

Na slici zaokruzeno gde moze da se parkira,ima i jos mesta ali ne blizu tvoje lokacije.

Javice se valjda jos neko da predlozi parking.

neos.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da li je mozda i ovaj  prazan prostor pored Marmaras blue sea isto parking? I jesu li ovi parkinzi koje ste naveli besplatni ili se placaju? I da li su bezbedni za ostavljanje auta? Hvala Vam puno na odgovoru. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu sigurno da tvrdim,sto se tice placanja parkinga.Ali mislim da se ne placa.Ulica je dosta prometna,osvetljena,rekao bih da je prilicno bezbedno za auto.

Nadam se da je neko bio sa autom,pa mozda moze vise da pomogne,preporuci ili objasni gde I kako sa parkiranjem.

Najsiri deo,gde ima I jako puno mesta za parkiranje je kod gradske plaze,pored fudbalskog igralista.Nije vam bas blizu vase vile,10 minuta laganog hoda.Oko 800m.

Veci parking je posle crkve,tu je dvoriste skole,dosta njih tu parkiraju.A I ima znak za parking.Ne verujem da se placa.

Na slici levo,pored je brdo,tu je ta pijaca cetvrtkom,taj deo je dosta veliki,ima dosta mesta.za parkiranje,to je samo predlog.

To je sve sto mogu da kazem,mi smo putovali busom,tako da nisam nesto previse obracao paznju oko parkiranja vozila.Ovo je odprilike sto mi je ostalo u secanju.

Javice se valjda neko,bilo je jako puno nasih tablica je bilo po Neosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne placa se parking. Vazi pravilo: Gde god nadjes zgodno mesto, ti auto parkiraj:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поздрав, људи.

Нисам била у Неосу 8 година, свашта се променило вероватно. Имам пар питања:

1. Да ли се Масутис и даље налази изнад Парадизо плаже?

2. Да ли има локални аутобус за обилазак полуострва?

3. Да ли и даље постоји таверна Џони, налазила се на обали, у центру? Ако не, да ли би сте могли да ми препоручите неку са добрим гиросом?

Хвала пуно 

Izmenjeno (Jovanaa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Masutis je na magistrali na izlazu iz Neosa ka Porto Koufu. Taj na pocetku stalno menja vlasnika, nisam vise siguran koji je i da li radi.

Buseva ima, ali nisu za obilazak

Ovo trece ne znam

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najpopularniji giros je u Alcanu - prvi centar ako se gleda od gradske plaze. Najveca guzva i cekanje na uslugu i po 15 - 20 min pokazuju da je po ukusu vecine. Meni licno je giros bolji u Gyros portu i Canadian pizza - gyros. Naravno to je sve stvar ukusa, a cinjenica je da su svi dobri.

Na putu od plaze prema magistrali je odlicna picerija Tucan, sa sjajnim izborom pica ali drugih vrsta fensi jela.

Sto se tice Dzonija, nisam primetio, sto ne znaci da ne postoji. 

U luci, pored samog mora je odlicna taverna Ta Kymata poznata po tome da uvek sluze svezu ribu i morske plodove.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje preporuka za tavernu Ta Kymata. Brza, kvalitetna i ljubazna usluga.

Prvi bolje snabdeven veliki market je Lidl na izlazu iz Nikitija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ta taverna odma uz obalu, sa trscanim kao, suncobranima, sa stolovima uz samu obalu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25460
    Ukupno tema
    845255
    Ukupno poruka
  • Popularne teme