Guest Dragica

NEOS MARMARAS

2951 poruka u ovoj temi

E sad, gde je tacno Anna rooms, gledano odavde iz pogleda sa donje slike

Screenshot_1.png

Da li je ovde gde sam stavio strelicu? Pri tome ne mislim na ovaj objekat do kog dolazi strelica (to je valjda dialechti?), vec iza njega u tom nivou, u produzetku ulice? I da li je vila jos uvek na ravnom delu, ne penje se uz strminu?

Ovo u centralnom delu fotografije, otprilike u visinu peterca terena :D bi trebalo da je Soultana, jel tako?

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 minuta, Igor Lukač je rekao/la:

Hvala Igore! Bas to sam i gledala ali ne moze da se pridje pa nisam bila sigurna... 

image003.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 5 minuta, kizazvucnik je rekao/la:

Tako je,to je to mesto.

Igor kaze da moze sa magistrale da se spusti do tamo.Mi smo bili busom,pa sad ne znam sve te ulice.Bili smo u prvom centru kod marine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni ja se bas ne secam svega, ali prosto zvuci neverovatno da su sve ulice jednosmerne na gore

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ste videli ulice u mom delu grada Zrenjanina poverovali biste da je i to moguce. Od 6 ulica koje vode do moje kuce, moze samo jednom da se dodje a da se ne prekrsi dragi nam zakon :blush:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prođoh forum "uzduž i popreko" i gotovo nikakvih informacija (osim da su lokacije oko stadiona) o vilama Soultana i Dialehti. Na samim sajtovima pomenutih vila postoje slike ali bih voleo neka iskustva ukoliko je neko već bio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako se u Neos udje preko "ulaza E", to je 50m pre Masutisa (tj mosta koji mora da se predje da bi se do njega doslo), onda se direktno na dole dolazi do place i do betonirane povrsine za parking. E sad ako neko od vas planira da ide kolima, mogu da vam preporucim smestaj (direktan dogovor sa grkom, zaobilaze se agencije) i plus ce vam dati popust ako kazete da smo prijatelji.

https://www.facebook.com/perixhouse/?fref=ts

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@dekiluk

cisto da znas, Soultana ima renovirane i ne renovirane sobe. Na sajtu su renovirane (one lepse) i cena je veca. A ona prvo ponudi cenu za one koje to nisu, a ne kaze. Ako ti se svidjaju one renovirane, trazi cenu za njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, korisna informacija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni ja nista za vilu Stefanos na Paradiso plazi, par slicica i to je to. Ali nema tacne lokacije. Ako je neko bio u toj vili molim za inf., o tome gde je tacno...

Pozdrav svima

Izmenjeno (suki)
nema potrebe da se citira post iznad vaseg
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 31.8.2016. at 7:22, Pishko je rekao/la:

Drugari, može li neko preciznije da mi kaže gde (ulica, kooordinate mape ili bilo šta slično...) se nalazi kuća Iro u Neosu... Trebalo bi da je negde pored terena, ali ne znam da li je u onoj glavnoj Kappa ulici ili u nekoj drugoj, i da li je ta druga jednosmerna i u kom pravcu ?

Pishko, moze li neka sveza informacija o vili Iro? Primera radi parking, protok wi-fi, udaljenost od plaze i neki lični utisak (čisto da me ohrabri, jer smo je uplatili za juli). Hvala unapred! :-)

Izmenjeno (Cecilijus)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 14.12.2016. at 14:54, Danny2016 je rekao/la:

Ni ja nista za vilu Stefanos na Paradiso plazi, par slicica i to je to. Ali nema tacne lokacije. Ako je neko bio u toj vili molim za inf., o tome gde je tacno...

Pozdrav svima

https://www.youtube.com/watch?v=etdAv7GyDZw

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 12/14/2016 at 14:54, Danny2016 je rekao/la:

Pozdrav svima

Mi smo bili u Kourtesis rooms, vila Stefanos je u toj ulici gde je i hotel Star Paradise, Stella rooms,....Evo i slikica sa nase terase gde se vidi Stefanos kao i put prema plazi koja je na 2 min. hoda. Pored nas je hotel Star paradise.

20150628_170022.jpg

IMG_0916.JPG

Izmenjeno (plaviauto)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imal li koga da je letovao u NM preko Argusa u vilama Orama i Voula?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja! Jaaaaaaaa!Prošle sezone... Ali me ovde prozivaju da radim za Argus...

NE RADIM ZA ARGUS, ne znam da li je to početnička sreća ili mi kao porodica nismo previše zahtevni, ali nama je bilo super.

Mi smo bili u Vouli. Čisto, prostrano, udobno. Terasa pristojna. Voula je jedina Argusova vila u Neos Marmarasu koja ima svoje dvoriste(to nam je rekao tadašnji vodič Miloš Car kralj :D ) koje je pristojno...sa cvećem, limetom, nanom, narom...tu su i baštenske stolice i hlad tokom jutarnjih sati. Perverzno najbliza gradskoj plazi i ima parking preko puta vile( mi smo išli njohovim busom).

Orama je na brdu. Kažu ljudi koji su sa nama bili u busu a odseli u Orami da im je jedina zamerka što je uzbrdica ooooogromna kad se vraćaju sa plaže ili iz centra.

Voula je prosle godine bila najjeftinija vila preeko Argusa. Nema luksuza u njoj, da znate. Luksuza tipa, nov namestaj, kuhinja nova, kupatila nova. Ali je sve zaista cisto i udobno. Menjaju peskire i posteljinu peti dan boravka.

Nama je jedina zamerka bila ta sto je vila bukvalno na ulici i to na uzbrdici pa je buka velika non stop. Imate klima uređaj u ceni aranzmana i super radi, pa ako vam ne smeta da vam celu noć klima radi, zatvarajte prozore :D

Ako vas jos nesto zanima, pišite. :-*

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25360
    Ukupno tema
    841847
    Ukupno poruka