Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Pre 4 sata, SoneSRB je rekao/la:

Da li je neko bio u Hotelu DiRe u Neos Marmarasu i dal moze da mi kaze nesto o njemu? Kakva je cistoca? Koliko je udaljen od prve plaze? Dal je bucno nocu s obzirom da je u centru? 

Hotel Di Re se nalazi preko puta crkve,ali u samom centru i okruzen je brojnim lokalima i mislim da je jako bucno u tom delu ali si zato u strogom centru i lepim pogledom na more.Preko puta se takodje nalazi parking za one sa kolima (mislim da su bas rezervisani za goste Di Re hotela) ali takodje i autobuska stanica za one koji nemaju sopstveni prevoz.Tu je i manja luka sa koje krecu brodici za obilazak Sitonije.Inace mi smo prosle godine bili smesteni u vili Nikos kod fontane(koja je u blizini DiRe)  i kupali smo se na gradskoj plazi koja je udaljena tacno 450 m( od hotela Di Re 500m)  i u opste nije bio problem odlazak na plazu a bili smo sa dvoje dece(, a inace navikli na vile kraj same plaze) Meni je taj deo oko fontane najbolji za smestaj u Neosu ali vi najbolje izvagajte i procenite sami da li se uklapa u vase planove. :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав. Да ли је неко био у апартманима "Kyani-Akti" на градској плажи, испред имају свој ресторан. Интересује ме каква је плажа ту испред апартмана, пошто сам читала у описима да на почетку градске плаже није могуће купање.


      56ab188a7b1c0_Kyaniakti.jpg.cf32779077c7

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj komentar "da na pocetku plazi nije za kupanje" se odnosio na sam pocetak plaze jos pre fudbalskog terena, jer su tamo camci. Ovi apartmani su par stotina metara od tog mesta i tu vec pocinje prava plaza, a malo dalje su i beach barovi. Plaza je inace duga preko 2km. Evo i kako izgleda taj deo plaze iz vozica (od 2 min)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала Игоре и овај снимак пуно значи.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 28.1.2016. at 17:43, slavuj je rekao/la:

Hotel Di Re se nalazi preko puta crkve,ali u samom centru i okruzen je brojnim lokalima i mislim da je jako bucno u tom delu ali si zato u strogom centru i lepim pogledom na more.Preko puta se takodje nalazi parking za one sa kolima (mislim da su bas rezervisani za goste Di Re hotela) ali takodje i autobuska stanica za one koji nemaju sopstveni prevoz.Tu je i manja luka sa koje krecu brodici za obilazak Sitonije.Inace mi smo prosle godine bili smesteni u vili Nikos kod fontane(koja je u blizini DiRe)  i kupali smo se na gradskoj plazi koja je udaljena tacno 450 m( od hotela Di Re 500m)  i u opste nije bio problem odlazak na plazu a bili smo sa dvoje dece(, a inace navikli na vile kraj same plaze) Meni je taj deo oko fontane najbolji za smestaj u Neosu ali vi najbolje izvagajte i procenite sami da li se uklapa u vase planove. :)

 

Hvala na odgovoru puno. Ipak smo izabrali Sarti :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zrdavo svima...

Do sada nikada nisam bila na Sitoniji. Vidim da su iskustva krajnje pozitivna.

Mene zanima da li je neko bio u apartmanima Magda Rooms koji su blizu Gradske plaže? Zanimaju me  utisci o samom apartmanu i položaju.

Hvala unapred 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan app u Mpouketo apartments. 

55 € za trokrevevetan tan app, treci krevet je u dnevnoj/kuhinji. 

Nudili su mi dvokrevetni za 40€/dan,nisam se cenjkala,mislim da je fer cena, slično je bilo i prošle godine, a sad na ovu "destinacionu krizu"  posebno.. 

Anna rooms su tražili 50€ za klasičan 2-krevetan app.. 

Sve to za špic sezone, 

Nadam se da sam nekome pomogla.. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, GogaPet je rekao/la:

Zrdavo svima...

Do sada nikada nisam bila na Sitoniji. Vidim da su iskustva krajnje pozitivna.

Mene zanima da li je neko bio u apartmanima Magda Rooms koji su blizu Gradske plaže? Zanimaju me  utisci o samom apartmanu i položaju.

Hvala unapred 

Kada sam krenuo da letujem po Sitoniji rekli su mi da to spada u najlepši deo kontinentalne Grčke, more najviše liči ostrvskom, i bili su u pravu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak, samo lici ;)

A lepa je i kontinentalna Jonska obala, Peloponez...

Ima, nego nasi najvise idu po severu, pa i ne znaju toliko sta sve ima u Grckoj. Ali, od tog kontinentalnog severnog dela, moglo bi se reci da je najlepsa. Lep je i deo oko Kavale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko utiske o Vili Teodoras u Neos Marmarasu?

Kakve su plaze u blizini?

Jel velika buka oko smestaja?

Obzirom da je u ponudi polupansion kakva je klopa?

 

Hvala unapred

Izmenjeno (vrakovic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi pomogne u vezi smeštaja u Vili Iro? Imam loše iskustvo od prošle godine sa agencijom i smestajem .Sada prvi put  idemo preko Barcino travela ,cetvorokrevetni apartman..nadam se da smo ovaj put izabrali pristojan smeštaj..ako je neko bio tamo ,zamolila bih za utiske u pogledu čistoće apartmana ,funkcionalnosti ,veličine terasa (Za koje kažu da su prostrane ) . Nigde nisam našla utiske nekoga od putnika ,pa ako imate malo vremena zamolila bih da prenesete svoje utiske. Bilo kakva informacija bi nam značila..A inače idemo u Neos Marmaras treći put , i oduševljeni smo Sitonijom i njenim divljim plažama ..Hvala unapred !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

   Evo da iznesem moja iskustva sa letovanja u Marmarasu septembra 2014, mozda nekome posluzi.

  Uplatili smo preko Sabre vilu Eleni, odnosno, drugi sprat vile Alcano, dvokrevetni studio za supruga, mene i cerkicu od 2,5 godine. Po mom misljenju vila je na najboljem mogucem mestu, na samom gradskom trgu (onom manjem gde je fontana) do gradske plaze ima 6-7 min. hoda, prodavnice i lekarske ordinacije na dohvat ruke i ono sto je meni bilo bitno u centru ste dešavanja. Studio je bio na uglu sto je nama dalo ogromnu terasu u obliku ćiriličnog slova G sa pogledom na more i gradski trg. Vila je skromnije opremnjena, ali sa dovoljno posudja, stolom i stolicama na terasi. Jedina diskutabilna stvar je bila higijena. Meni nije bio problem da ocistim sobu od peska i bacim smece za sobom, ali posto nemam obicaj da nosim Domestos na more, ciscenje kupatila u sopstvenoj reziji bas me nerviralo. Kupatilo je inace prilicno malo, ali to nije nista neobicno za Grcku. Posteljinu i peskire su menjali tri puta, obzirom da smo bili 15 dana. Mozda dva dana nije bilo vruce vode, ali to smo mi krivi što se nismo zalili. U ovoj vili parking moze predstavljati problem jer pored vile na strmoj ulici postoje samo 3 mesta, ali zato vam je dostupan parking u skoli koja je udaljena oko 50m. U septembru nisu naplacivali parking, za sezonu ne znam. Jedino im je pocela skolska godina oko 10. septembra pa nam tada parking nije bio dozvoljen, ali vec je kraj sezone i ima mesta na ulici. Ispred vile staje vozic koji kruzi do Paradiso plaže i natrag. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Greek house hotelu?Procitah pola ove teme ali ne naidjoh na njega niti na vile pored.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo , nadjoh ti jedan komentar ...search je izmisljen za to ;)

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka